Statistieken Angers 2024

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2024, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Angers

Angers speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 18 keer verloren. Dat levert 36 punten op, oftewel 1,06 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,12.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 10 6 18 32 53 -21 36 1,06
Thuis 17 5 2 10 18 33 -15 17 1,00
Uit 17 5 4 8 14 20 -6 19 1,12
Punten per wedstrijd 1,06
Gescoord per wedstrijd 0,94
Tegen per wedstrijd 1,56
De nul gehouden 21%

Basisstatistieken Angers

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 29% 29% 29%
Gelijk 18% 12% 24%
Verloren 53% 59% 47%
Gescoord per wedstrijd 0,94 1,06 0,82
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,56 1,94 1,18
De nul gehouden 21% 18% 24%
Niet gescoord 41% 41% 41%
Als eerste gescoord 35% 29% 41%

Doelpuntenstatistieken Angers

Angers scoorde 32 doelpunten, gemiddeld 0,94 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 96 minuten een doelpunt. In 24% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 41% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,94 1,06 0,82
Minstens 1 keer gescoord 59% 59% 59%
Minstens 2 keer gescoord 24% 35% 12%
Minstens 3 keer gescoord 9% 6% 12%
Minstens 4 keer gescoord 3% 6% 0%
In beide helften gescoord 18% 24% 12%
Niet gescoord 41% 41% 41%

Tegendoelpunten Angers

Aan de andere kant incasseerde Angers 53 doelpunten, gemiddeld 1,56 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,56 1,94 1,18
Minstens 1 tegendoelpunt 79% 82% 76%
Minstens 2 tegendoelpunten 47% 59% 35%
Minstens 3 tegendoelpunten 21% 35% 6%
Minstens 4 tegendoelpunten 9% 18% 0%
De nul gehouden 21% 18% 24%

Over/under statistieken Angers

In een wedstrijd van Angers vallen er gemiddeld 2,50 doelpunten. In 32% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 21% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,50 3,00 2,00
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 76% 94% 59%
Over 2.5 32% 47% 18%
Over 3.5 21% 29% 12%
Over 4.5 12% 18% 6%
Over 5.5 9% 12% 6%

Beide ploegen scoren bij Angers

In 38% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 41%, op verplaatsing tot 35%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 38% 41% 35%
Beide ploegen scoren + winst 9% 12% 6%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 12% 24%
Beide ploegen scoren + verlies 12% 18% 6%
Beide ploegen scoren + over 2.5 24% 29% 18%
Geen btts + over 2.5 9% 18% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 12% 18% 6%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 24% 24% 24%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 6% 6%

Statistieken per helft

Angers scoorde 14 doelpunten voor rust en 18 erna, en kreeg er 21 tegen in de eerste helft en 32 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 26% 24% 29%
Eerste helft gelijk 38% 35% 41%
Eerste helft verloren 35% 41% 29%
Gescoord in de eerste helft 0,41 0,47 0,35
Tegen in de eerste helft 0,62 0,88 0,35
De nul gehouden in de eerste helft 53% 41% 65%
Niet gescoord in de eerste helft 68% 65% 71%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 29% 24%
Tweede helft gelijk 26% 29% 24%
Tweede helft verloren 47% 41% 53%
Gescoord in de tweede helft 0,53 0,59 0,47
Tegen in de tweede helft 0,94 1,06 0,82
De nul gehouden in de tweede helft 35% 41% 29%
Niet gescoord in de tweede helft 56% 53% 59%
Meeste doelpunten in de eerste helft 21% 29% 12%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 41% 53%
Evenveel in beide helften 32% 29% 35%

Wanneer scoort Angers?

De meeste doelpunten van Angers vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 25% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
16%
9%
9%
3%
13%
9%
16%
0%
25%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
11%
8%
11%
11%
17%
8%
15%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Angers

Angers trapte gemiddeld 3,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,7 toe. In 48% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,82 3,82 3,81
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,73 5,00 4,44
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 64% 76% 50%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 48% 59% 38%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 24% 24% 25%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 12% 12% 13%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 55% 59% 50%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 30% 35% 25%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Angers

Angers kreeg gemiddeld 1,44 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,32 bij de tegenstander. In 47% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,44 1,41 1,47
Rode kaarten per wedstrijd 0,06 0,06 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,32 2,41 2,24
Zelf over 1.5 kaarten 35% 35% 35%
Zelf over 2.5 kaarten 21% 18% 24%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 47% 47% 47%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 32% 29% 35%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 21% 24% 18%

Schoten en xG van Angers

De ploeg loste gemiddeld 9,2 schoten per wedstrijd, waarvan 2,8 op doel. Dat is een precisie van 31%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 9,21 9,12 9,31
Schoten op doel per wedstrijd 2,85 3,06 2,63
Schoten naast per wedstrijd 3,76 3,82 3,69
Schoten tegen per wedstrijd 14,06 14,47 13,63
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,01 1,03 0,98
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,71 1,77 1,65
Balbezit 40,9 41,5 40,3

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Angers

De vaakst voorkomende uitslag is 0-2, in 7 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 2 7 21%
1 - 1 5 15%
1 - 0 4 12%
0 - 1 4 12%
2 - 0 3 9%
0 - 3 2 6%
4 - 2 1 3%
3 - 1 1 3%
3 - 3 1 3%
2 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Angers.

Spelersstatistieken Angers

Topschutters
Speler Doelpunten
Esteban Lepaul 9
Himad Abdelli 6
Ibrahima Niane 3
Cheikh Ahmadou Bamba Mbacke Dieng 3
Farid El Melali 2

Esteban Lepaul is dit seizoen de topschutter van Angers (9). Daarachter volgen Himad Abdelli (6) en Ibrahima Niane (3).

Topschutters Angers

Meeste assists
Speler Assists
Farid El Melali 3
Jim Allevinah 3
Lillian Rao-Lisoa 3
Florent Hanin 2
Jordan Lefort 1

Farid El Melali gaf de meeste assists bij Angers (3). Daarachter volgen Jim Allevinah (3) en Lillian Rao-Lisoa (3).

Assists Angers

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Florent Hanin 34
Jordan Lefort 34
Yahia Fofana 34
Melvin Zinga 34
Yassine Belkdim 33

Florent Hanin speelde de meeste wedstrijden voor Angers (34). Daarachter volgen Jordan Lefort (34) en Yahia Fofana (34).

Wedstrijden Angers

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Jean Eudès Aholou 7
Pierrick Capelle 4
Yahia Fofana 4
Himad Abdelli 4
Yassine Belkdim 4

Jean Eudès Aholou pakte de meeste kaarten bij Angers (7). Daarachter volgen Pierrick Capelle (4) en Yahia Fofana (4).

Kaarten Angers

Angers · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook