La Liga 2
Klassement 2026 / 2027
Segunda
La Liga 2 Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Castellón aan de top en AD Ceuta FC aan de onderkant is 22 punten.
- • Het onderste team (AD Ceuta FC) heeft 7 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Castellón op de 1e en Almeria op de 2e plaats is 1 punten.
La Liga 2 Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Almeria (5/6 overwinningen, 83%)
- • Beste uitrecord: Castellón (5/7 overwinningen, 71%)
- • Grootste thuisvoordeel: Valladolid (+1.5 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Castellón (0.1 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 57% gescoord thuis, 43% uit (214 thuis, 161 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de La Liga 2 op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken La Liga 2 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 136 gespeelde wedstrijden in La Liga 2 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,76
375 doelpunten
Beide ploegen scoren
54%
73 van de 136
Over 2.5 doelpunten
51%
70 van de 136
Wedstrijden met een clean sheet
46%
63 van de 136
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 62 (46%) |
| Gelijkspel | 30 (22%) |
| Uitploeg wint | 44 (32%) |
| Doelpunten thuisploegen | 214 (1,57 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 161 (1,18 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 127 | 93% | 7% |
| Over 1.5 | 104 | 76% | 24% |
| Over 2.5 | 70 | 51% | 49% |
| Over 3.5 | 44 | 32% | 68% |
| Over 4.5 | 22 | 16% | 84% |
| Over 5.5 | 6 | 4% | 96% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 176 (47%) |
| Doelpunten tweede helft | 199 (53%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 21 (15%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 37 (27%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 9 (7%) |
| Minuten per doelpunt | 32,6 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 15 | 11% |
| 2 - 0 | 12 | 8.8% |
| 0 - 1 | 12 | 8.8% |
| 1 - 0 | 11 | 8.1% |
| 1 - 2 | 10 | 7.4% |
| 2 - 1 | 9 | 6.6% |
| 0 - 0 | 9 | 6.6% |
| 3 - 1 | 7 | 5.1% |
| 3 - 2 | 7 | 5.1% |
| 0 - 2 | 7 | 5.1% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (136 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 34 | 25% |
| 3 | 26 | 19.1% |
| 1 | 23 | 16.9% |
| 4 | 22 | 16.2% |
| 5 | 16 | 11.8% |
| 0 | 9 | 6.6% |
| 6 | 4 | 2.9% |
| 7 | 2 | 1.5% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 9,33 |
| Thuisploeg | 5,20 |
| Uitploeg | 4,13 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 80% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 71% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 59% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 47% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 35% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 23% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 17% |
Gebaseerd op 133 van de 136 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 5,68 |
| Gele kaarten | 740 |
| Rode kaarten | 33 |
| Over 2.5 kaarten | 91% |
| Over 3.5 kaarten | 82% |
| Over 4.5 kaarten | 68% |
| Over 5.5 kaarten | 51% |
| Over 6.5 kaarten | 35% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 26,06 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,73 |
| Balbezit thuisploeg | 52% |
| Balbezit uitploeg | 48% |
| Fouten per wedstrijd | 27,13 |
| Buitenspel per wedstrijd | 3,84 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,60 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,26 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
11%
9%
13%
7%
13%
12%
9%
7%
18%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Castellón
|
23 |
Almeria
|
23 |
Cordoba
|
22 |
Girona
|
22 |
Eibar
|
21 |
Granada CF
|
20 |
Valladolid
|
20 |
Oviedo
|
19 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
AD Ceuta FC
|
30 |
Celta de Vigo II
|
25 |
Albacete
|
24 |
Leganes
|
23 |
Cordoba
|
22 |
FC Andorra
|
22 |
Real Sociedad II
|
22 |
Las Palmas
|
21 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Castellón
|
7 |
Mallorca
|
6 |
Granada CF
|
5 |
Almeria
|
5 |
Sporting Gijon
|
5 |
Oviedo
|
5 |
Eibar
|
4 |
Las Palmas
|
4 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Castellón
|
2,25 |
Almeria
|
2,17 |
Granada CF
|
1,92 |
Eibar
|
1,92 |
Burgos
|
1,85 |
Mallorca
|
1,83 |
Sporting Gijon
|
1,83 |
Girona
|
1,75 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Cordoba
|
69% |
Celta de Vigo II
|
69% |
Tenerife
|
67% |
Real Sociedad II
|
67% |
Burgos
|
62% |
Cadiz
|
62% |
Albacete
|
62% |
AD Ceuta FC
|
62% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Cordoba
|
77% |
Las Palmas
|
67% |
Oviedo
|
62% |
Albacete
|
62% |
Celta de Vigo II
|
62% |
AD Ceuta FC
|
62% |
Valladolid
|
58% |
Eibar
|
58% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Cordoba
|
3,54 |
Leganes
|
3,46 |
FC Andorra
|
3,42 |
Valladolid
|
3,33 |
Oviedo
|
3,23 |
Cadiz
|
3,23 |
Sabadell
|
3,17 |
Real Sociedad II
|
3,17 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Cordoba
|
6,54 |
Oviedo
|
5,92 |
Albacete
|
5,69 |
Eldense
|
5,67 |
AD Ceuta FC
|
5,55 |
Sabadell
|
5,25 |
Mallorca
|
5,08 |
Valladolid
|
4,92 |
Spelers in cijfers La Liga 2 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Enric Gallego Puigsech Tenerife | 8 |
| 2 | Adrián Fuentes González Mallorca | 7 |
| 2 | Miguel De la Fuente Escudero Almeria | 7 |
| 4 | Diego Pertejo Canseco Cordoba | 6 |
| 4 | Israel Suero Fernández Castellón | 6 |
| 6 | Adrián Arnuncio Baquerín Valladolid | 5 |
| 6 | Antonio José Cordero Campillo Cadiz | 5 |
| 6 | Carlos Domínguez Cáceres Oviedo | 5 |
| 6 | Jordi Cano Jiménez FC Andorra | 5 |
| 6 | Vladyslav Vanat Girona | 5 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Julien Ponceau Valladolid | 6 |
| 2 | Daniel Díaz Gándara Real Sociedad II | 5 |
| 2 | Víctor Fernández Durán Valladolid | 5 |
| 4 | Brian Kibambe Cipenga Almeria | 4 |
| 4 | Cristian Carracedo García Cordoba | 4 |
| 4 | Ignacio Gil de Pareja Vicent Tenerife | 4 |
| 4 | Javier Llabrés Exposito Burgos | 4 |
| 4 | Malcom Abdulai Ares Djalo Eibar | 4 |
| 4 | Ton Ripoll i Molera Sabadell | 4 |
| 10 | Alejandro San Cristóbal Sánchez Leganes | 3 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Enric Gallego Puigsech Tenerife | 9 |
| 2 | Adrián Fuentes González Mallorca | 8 |
| 2 | Israel Suero Fernández Castellón | 8 |
| 2 | Julien Ponceau Valladolid | 8 |
| 2 | Miguel De la Fuente Escudero Almeria | 8 |
| 6 | Antonio José Cordero Campillo Cadiz | 7 |
| 6 | Brian Kibambe Cipenga Almeria | 7 |
| 6 | Diego Pertejo Canseco Cordoba | 7 |
| 6 | Jordi Cano Jiménez FC Andorra | 7 |
| 6 | Vladyslav Vanat Girona | 7 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrián Fuentes González Mallorca | 7 |
| 1 | Miguel De la Fuente Escudero Almeria | 7 |
| 3 | Diego Pertejo Canseco Cordoba | 6 |
| 3 | Enric Gallego Puigsech Tenerife | 6 |
| 3 | Israel Suero Fernández Castellón | 6 |
| 6 | Adrián Arnuncio Baquerín Valladolid | 5 |
| 6 | Carlos Domínguez Cáceres Oviedo | 5 |
| 6 | Jordi Cano Jiménez FC Andorra | 5 |
| 6 | Yaser Esneider Asprilla Martínez Girona | 5 |
| 10 | Antonio José Cordero Campillo Cadiz | 4 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Francisco José Sánchez Rodríguez Burgos | 3 |
| 2 | Enric Gallego Puigsech Tenerife | 2 |
| 2 | Fidel Chaves de la Torre Eldense | 2 |
| 2 | Higinio Marín Escavy Albacete | 2 |
| 5 | Albert Orriols Cerarols Sabadell | 1 |
| 5 | Antonio José Cordero Campillo Cadiz | 1 |
| 5 | Cristian Carracedo García Cordoba | 1 |
| 5 | Iván Gil Calero Eibar | 1 |
| 5 | Jesé Rodríguez Ruiz Las Palmas | 1 |
| 5 | José Manuel Arnáiz Díaz Granada CF | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alejandro Orellana Gómez Cadiz | 1 |
| 1 | Anthony Rigoberto Landázuri Estacio Tenerife | 1 |
| 1 | Diego Vicente Bri Carrazoni Cordoba | 1 |
| 1 | Edgar González Estrada Sabadell | 1 |
| 1 | Enric Gallego Puigsech Tenerife | 1 |
| 1 | Francisco José Sánchez Rodríguez Burgos | 1 |
| 1 | Iván Gil Calero Eibar | 1 |
| 1 | Jesus Clemente Corcho Eldense | 1 |
| 1 | Jorge Pascual Medina Granada CF | 1 |
| 1 | Juan Larios López Eldense | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Diego Pertejo Canseco Cordoba | 30 |
| 1 | Enric Gallego Puigsech Tenerife | 30 |
| 1 | Lander Astiazarán Escabias Real Sociedad II | 30 |
| 4 | Álex Forés Mendoza Burgos | 28 |
| 5 | Álex Sala Herrero Mallorca | 26 |
| 6 | Adrián Fuentes González Mallorca | 24 |
| 6 | José Corpas Serna Albacete | 24 |
| 8 | Antonio José Cordero Campillo Cadiz | 23 |
| 8 | Jon Bautista Orgilles Eibar | 23 |
| 8 | Jordi Escobar Fernández AD Ceuta FC | 23 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | José Manuel Arnáiz Díaz Granada CF | 13 |
| 1 | Ousmane Camara Castellón | 13 |
| 1 | Álex Sala Herrero Mallorca | 13 |
| 4 | Adrián Fuentes González Mallorca | 12 |
| 4 | Diego Pertejo Canseco Cordoba | 12 |
| 4 | José Corpas Serna Albacete | 12 |
| 7 | Enric Gallego Puigsech Tenerife | 11 |
| 7 | Jordi Escobar Fernández AD Ceuta FC | 11 |
| 7 | Yaser Esneider Asprilla Martínez Girona | 11 |
| 10 | Adrián Arnuncio Baquerín Valladolid | 10 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | José Manuel Arnáiz Díaz Granada CF | 81,3% |
| 2 | Adrián Arnuncio Baquerín Valladolid | 76,9% |
| 2 | Cristian Carracedo García Cordoba | 76,9% |
| 4 | Ousmane Camara Castellón | 72,2% |
| 5 | Francisco José Sánchez Rodríguez Burgos | 70,0% |
| 5 | Gorka Gorosabel Añorga Real Sociedad II | 70,0% |
| 7 | Jon Guruzeta Rodríguez Eibar | 69,2% |
| 8 | Israel Suero Fernández Castellón | 66,7% |
| 8 | Jorge Rastrojo Moro Eldense | 66,7% |
| 10 | Vladyslav Vanat Girona | 64,3% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Francisco José Sánchez Rodríguez Burgos | 40,0% |
| 1 | Israel Suero Fernández Castellón | 40,0% |
| 3 | Adrián Arnuncio Baquerín Valladolid | 38,5% |
| 4 | Vladyslav Vanat Girona | 35,7% |
| 5 | Miguel De la Fuente Escudero Almeria | 33,3% |
| 6 | Brian Kibambe Cipenga Almeria | 30,0% |
| 6 | Carles Pérez Sayol Girona | 30,0% |
| 6 | David Gonzalez Ballesteros Burgos | 30,0% |
| 6 | Gorka Gorosabel Añorga Real Sociedad II | 30,0% |
| 6 | Taisei Miyashiro Las Palmas | 30,0% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cristian Carracedo García Cordoba | 44 |
| 2 | Álex Sala Herrero Mallorca | 30 |
| 3 | Fidel Chaves de la Torre Eldense | 29 |
| 4 | Javier Llabrés Exposito Burgos | 26 |
| 5 | Alexandre Corredera Alardi Sporting Gijon | 24 |
| 5 | Daniel Díaz Gándara Real Sociedad II | 24 |
| 5 | Gerard Gumbau Garriga Granada CF | 24 |
| 5 | José Luis Zalazar Martínez AD Ceuta FC | 24 |
| 5 | Mikel Goti López Oviedo | 24 |
| 10 | Ton Ripoll i Molera Sabadell | 22 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Antonio José Raillo Arenas Mallorca | 793 |
| 2 | Alberto Jiménez Benítez Castellón | 789 |
| 3 | Federico Bonini Almeria | 754 |
| 4 | Jérémy Mellot Castellón | 667 |
| 5 | Javier Castro Urdín Cadiz | 664 |
| 6 | Agustín Sienra Castellón | 638 |
| 7 | Martin Valjent Mallorca | 617 |
| 8 | Alexandre Corredera Alardi Sporting Gijon | 604 |
| 9 | Diego Alende López FC Andorra | 598 |
| 10 | Kirian Rodríguez Concepción Las Palmas | 588 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Juan Herzog Las Palmas | 93,2% |
| 2 | Efe Akman FC Andorra | 92,9% |
| 3 | Floris Smand Eldense | 92,8% |
| 4 | Antonio José Raillo Arenas Mallorca | 92,6% |
| 5 | Alberto Jiménez Benítez Castellón | 92,6% |
| 6 | Juan Fernando Arango Tortolero Girona | 92,4% |
| 7 | Juan Bernat Velasco Eibar | 92,3% |
| 8 | Adrià Capdevila Puigmal Celta de Vigo II | 92,2% |
| 9 | Martin Valjent Mallorca | 92,1% |
| 10 | Francisco José Beltrán Peinado Girona | 91,7% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Iván Alejo Peralta Valladolid | 44 |
| 2 | Guillermo Rosas Alonso Sporting Gijon | 40 |
| 3 | Manuel Lama Maroto Granada CF | 32 |
| 4 | Adrià Capdevila Puigmal Celta de Vigo II | 31 |
| 4 | David Rodríguez Ramos Tenerife | 31 |
| 4 | Valentín Alejandro Pezzolesi Las Palmas | 31 |
| 7 | Alexandre Corredera Alardi Sporting Gijon | 29 |
| 7 | Carlos Neva Tey Albacete | 29 |
| 7 | Youness Lachab Didi Oviedo | 29 |
| 10 | Ismael Ruiz Sánchez Cordoba | 28 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Óscar Sanz Naval Sabadell | 31 |
| 2 | Valentín Alejandro Pezzolesi Las Palmas | 23 |
| 3 | David Rodríguez Ramos Tenerife | 22 |
| 4 | Floris Smand Eldense | 20 |
| 4 | Ismael Ruiz Sánchez Cordoba | 20 |
| 4 | Stefan Džodić Almeria | 20 |
| 7 | Ander Madariaga Susaeta Eibar | 19 |
| 7 | Carlos Neva Tey Albacete | 19 |
| 7 | Rubén Alcaraz Jiménez Granada CF | 19 |
| 7 | Rubén González Alves Cordoba | 19 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Carlos Hernández Alarcón AD Ceuta FC | 14 |
| 2 | David Torres Ortiz Valladolid | 12 |
| 3 | Daniel Pedro Calvo San Román Oviedo | 11 |
| 3 | Gonzalo Aguilar López Leganes | 11 |
| 3 | Unai Elgezabal Udondo Eibar | 11 |
| 6 | Antonio José Raillo Arenas Mallorca | 10 |
| 6 | Federico Bonini Almeria | 10 |
| 6 | Lluís López Mármol Albacete | 10 |
| 9 | Anaitz Arbilla Zabala Eibar | 9 |
| 10 | Floris Smand Eldense | 8 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Valentín Alejandro Pezzolesi Las Palmas | 96 |
| 2 | Iván Alejo Peralta Valladolid | 88 |
| 3 | José Luis Zalazar Martínez AD Ceuta FC | 87 |
| 4 | Manuel Lama Maroto Granada CF | 81 |
| 5 | Enric Gallego Puigsech Tenerife | 78 |
| 6 | Alejandro Moreno Lopera Girona | 72 |
| 6 | Cristian Carracedo García Cordoba | 72 |
| 8 | Óscar Sanz Naval Sabadell | 71 |
| 9 | Antonio José Raillo Arenas Mallorca | 69 |
| 10 | Adrià Capdevila Puigmal Celta de Vigo II | 67 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gonzalo Aguilar López Leganes | 69,2% |
| 2 | Carlos Neva Tey Albacete | 67,8% |
| 3 | Antonio José Raillo Arenas Mallorca | 67,0% |
| 4 | Valentín Alejandro Pezzolesi Las Palmas | 66,7% |
| 5 | Jesus Clemente Corcho Eldense | 65,8% |
| 6 | Jérémy Mellot Castellón | 65,4% |
| 7 | Sergio Arribas Prieto Cadiz | 65,3% |
| 8 | David Torres Ortiz Valladolid | 65,2% |
| 9 | Aimar Duñabeitia Madariaga Sporting Gijon | 64,8% |
| 10 | Manuel Lama Maroto Granada CF | 64,3% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aleix Garrido Cañizares Eibar | 18 |
| 2 | Iván Alejo Peralta Valladolid | 17 |
| 3 | Alberto Dadie Izagirre Burgos | 16 |
| 4 | Naim García García Leganes | 15 |
| 5 | Fabricio Assis de Souza Barbosa Tenerife | 14 |
| 5 | Tomás Carbonell del Rio Real Sociedad II | 14 |
| 7 | Cristian Carracedo García Cordoba | 13 |
| 7 | David Gonzalez Ballesteros Burgos | 13 |
| 7 | Juan José Sánchez Romero Tenerife | 13 |
| 7 | Justin Smith Eldense | 13 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cristian Carracedo García Cordoba | 33 |
| 2 | Brian Kibambe Cipenga Almeria | 32 |
| 3 | Malcom Abdulai Ares Djalo Eibar | 30 |
| 4 | Iván Jaime Pajuelo Las Palmas | 22 |
| 4 | Ángel Arcos Cadilla Celta de Vigo II | 22 |
| 6 | Alejandro Camacho AD Ceuta FC | 18 |
| 7 | Aleix Garrido Cañizares Eibar | 17 |
| 7 | Víctor Valverde da Silva Albacete | 17 |
| 9 | José Luis Zalazar Martínez AD Ceuta FC | 16 |
| 9 | Marc Doménech Costa FC Andorra | 16 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aleix Garrido Cañizares Eibar | 77,3% |
| 2 | Cristian Carracedo García Cordoba | 67,3% |
| 3 | Marc Doménech Costa FC Andorra | 66,7% |
| 4 | Brian Kibambe Cipenga Almeria | 61,5% |
| 4 | Víctor Moreno Alcalá Tenerife | 61,5% |
| 6 | Juan Ferney Otero Tovar Sporting Gijon | 57,1% |
| 7 | José Corpas Serna Albacete | 56,5% |
| 8 | Mikel Goti López Oviedo | 55,2% |
| 9 | Alejandro Camacho AD Ceuta FC | 54,5% |
| 9 | Malcom Abdulai Ares Djalo Eibar | 54,5% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Romain Matthys Castellón | 10 |
| 2 | Aarón Escandell Banacloche Oviedo | 8 |
| 3 | Andrés Eduardo Fernández Moreno Almeria | 7 |
| 3 | Arnau Tenas Ureña Mallorca | 7 |
| 3 | Diego Licinio Lázaro Fuoli Sabadell | 7 |
| 3 | Orlando Rubén Yáñez Alabart Sporting Gijon | 7 |
| 7 | Ander Cantero Armendáriz Burgos | 6 |
| 7 | Paulo Dino Gazzaniga Girona | 6 |
| 9 | Diego Mariño Villar Albacete | 5 |
| 9 | Jesús Lázaro Owono Ngua Akeng FC Andorra | 5 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jon Mikel Magunagoitia Blasco Eibar | 53 |
| 2 | Jorge Carrillo Balea Celta de Vigo II | 44 |
| 3 | Ander Cantero Armendáriz Burgos | 42 |
| 4 | Paulo Dino Gazzaniga Girona | 40 |
| 5 | Andrés Eduardo Fernández Moreno Almeria | 38 |
| 5 | José Antonio Caro Díaz Las Palmas | 38 |
| 7 | Jokin Ezkieta Mendiburu Cadiz | 37 |
| 8 | Arnau Tenas Ureña Mallorca | 34 |
| 8 | Luca Zinedine Zidane Leganes | 34 |
| 8 | Álvaro Aceves Catalina Valladolid | 34 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Romain Matthys Castellón | 94,1% |
| 2 | Arnau Tenas Ureña Mallorca | 85,0% |
| 3 | Andrés Eduardo Fernández Moreno Almeria | 84,4% |
| 4 | Aarón Escandell Banacloche Oviedo | 84,2% |
| 5 | Paulo Dino Gazzaniga Girona | 83,3% |
| 6 | Ander Cantero Armendáriz Burgos | 80,8% |
| 7 | Jokin Ezkieta Mendiburu Cadiz | 80,4% |
| 8 | Jon Mikel Magunagoitia Blasco Eibar | 80,3% |
| 9 | Diego Licinio Lázaro Fuoli Sabadell | 80,0% |
| 10 | Orlando Rubén Yáñez Alabart Sporting Gijon | 78,9% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ander Cantero Armendáriz Burgos | 1 |
| 1 | Arnau Tenas Ureña Mallorca | 1 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Diego Alende López FC Andorra | 6 |
| 2 | Adrià Capdevila Puigmal Celta de Vigo II | 5 |
| 2 | Carlos Domínguez Cáceres Oviedo | 5 |
| 2 | Edgar González Estrada Sabadell | 5 |
| 2 | Efe Akman FC Andorra | 5 |
| 2 | Gregorio Sierra Pérez Burgos | 5 |
| 2 | Joel López Salguero Celta de Vigo II | 5 |
| 2 | Justin Smith Eldense | 5 |
| 2 | Malcom Abdulai Ares Djalo Eibar | 5 |
| 2 | Marc Doménech Costa FC Andorra | 5 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abel Ruiz Ortega Girona | 1 |
| 1 | Albert Caparrós Guzmán AD Ceuta FC | 1 |
| 1 | Alejandro Balboa Bandeira Valladolid | 1 |
| 1 | Aritz Aldasoro Sarriegi Oviedo | 1 |
| 1 | Arkaitz Mariezkurrena Etxezarreta Real Sociedad II | 1 |
| 1 | César Gelabert Pina Sporting Gijon | 1 |
| 1 | Daniel Martín Fernández Tenerife | 1 |
| 1 | David López Silva Girona | 1 |
| 1 | David Torres Ortiz Valladolid | 1 |
| 1 | Ismael Ruiz Sánchez Cordoba | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Diego Alende López FC Andorra | 6 |
| 2 | Adrià Capdevila Puigmal Celta de Vigo II | 5 |
| 2 | Carlos Domínguez Cáceres Oviedo | 5 |
| 2 | Edgar González Estrada Sabadell | 5 |
| 2 | Efe Akman FC Andorra | 5 |
| 2 | Gregorio Sierra Pérez Burgos | 5 |
| 2 | Iñaki González Zambrano Las Palmas | 5 |
| 2 | Joel López Salguero Celta de Vigo II | 5 |
| 2 | Juan José Sánchez Romero Tenerife | 5 |
| 2 | Justin Smith Eldense | 5 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Enric Gallego Puigsech Tenerife | 34 |
| 2 | Albert Orriols Cerarols Sabadell | 28 |
| 2 | Iván Alejo Peralta Valladolid | 28 |
| 4 | Yassine Kechta Leganes | 25 |
| 4 | Youness Lachab Didi Oviedo | 25 |
| 6 | Alberto Dadie Izagirre Burgos | 24 |
| 6 | Efe Akman FC Andorra | 24 |
| 6 | Álvaro Borja Morata Martín Leganes | 24 |
| 9 | Gorka Gorosabel Añorga Real Sociedad II | 23 |
| 9 | Óscar Sanz Naval Sabadell | 23 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | José Luis Zalazar Martínez AD Ceuta FC | 49 |
| 2 | Ignacio Gil de Pareja Vicent Tenerife | 32 |
| 2 | Miguel De la Fuente Escudero Almeria | 32 |
| 4 | Iván Alejo Peralta Valladolid | 27 |
| 5 | Manuel Lama Maroto Granada CF | 25 |
| 5 | Valentín Alejandro Pezzolesi Las Palmas | 25 |
| 7 | Adrià Capdevila Puigmal Celta de Vigo II | 23 |
| 8 | Manuel Fuster Lázaro Las Palmas | 22 |
| 9 | Alexandre Corredera Alardi Sporting Gijon | 21 |
| 9 | Enzo Loiodice Las Palmas | 21 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gorka Carrera Zarranz Real Sociedad II | 10 |
| 2 | Enric Gallego Puigsech Tenerife | 9 |
| 2 | Jordi Cano Jiménez FC Andorra | 9 |
| 2 | Víctor Mollejo Carpintero Burgos | 9 |
| 2 | Álvaro Borja Morata Martín Leganes | 9 |
| 6 | Adrián Fuentes González Mallorca | 8 |
| 6 | Christian Pierre Louis Gomis Tenerife | 8 |
| 6 | Álvaro Miguel García Pascual Cadiz | 8 |
| 9 | José Manuel Arnáiz Díaz Granada CF | 7 |
| 9 | Juan Ferney Otero Tovar Sporting Gijon | 7 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ander Cantero Armendáriz Burgos | 1.170 |
| 1 | Jorge Carrillo Balea Celta de Vigo II | 1.170 |
| 3 | Lluís López Mármol Albacete | 1.155 |
| 4 | Carlos Neva Tey Albacete | 1.150 |
| 5 | José Luis Zalazar Martínez AD Ceuta FC | 1.117 |
| 6 | Carlos Hernández Alarcón AD Ceuta FC | 1.100 |
| 7 | Aarón Escandell Banacloche Oviedo | 1.080 |
| 7 | Albert Orriols Cerarols Sabadell | 1.080 |
| 7 | Andrés Eduardo Fernández Moreno Almeria | 1.080 |
| 7 | Arnau Tenas Ureña Mallorca | 1.080 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrià Capdevila Puigmal Celta de Vigo II | 13 |
| 1 | Alberto Dadie Izagirre Burgos | 13 |
| 1 | Alejandro Camacho AD Ceuta FC | 13 |
| 1 | Ander Cantero Armendáriz Burgos | 13 |
| 1 | Antonio José Cordero Campillo Cadiz | 13 |
| 1 | Borja Vazquez Doña Cadiz | 13 |
| 1 | Carlos Hernández Alarcón AD Ceuta FC | 13 |
| 1 | Carlos Neva Tey Albacete | 13 |
| 1 | Cristian Carracedo García Cordoba | 13 |
| 1 | Diego Pertejo Canseco Cordoba | 13 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrià Capdevila Puigmal Celta de Vigo II | 13 |
| 1 | Ander Cantero Armendáriz Burgos | 13 |
| 1 | Carlos Hernández Alarcón AD Ceuta FC | 13 |
| 1 | Carlos Neva Tey Albacete | 13 |
| 1 | Cristian Carracedo García Cordoba | 13 |
| 1 | Javier Llabrés Exposito Burgos | 13 |
| 1 | Jorge Carrillo Balea Celta de Vigo II | 13 |
| 1 | José Luis Zalazar Martínez AD Ceuta FC | 13 |
| 1 | Lluís López Mármol Albacete | 13 |
| 10 | Aarón Escandell Banacloche Oviedo | 12 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Israel Suero Fernández Castellón | 7,52 |
| 2 | Cristian Carracedo García Cordoba | 7,45 |
| 3 | Alberto Flores López Granada CF | 7,42 |
| 4 | Malcom Abdulai Ares Djalo Eibar | 7,42 |
| 5 | Antonio José Raillo Arenas Mallorca | 7,41 |
| 6 | Jérémy Mellot Castellón | 7,38 |
| 7 | Adrián Arnuncio Baquerín Valladolid | 7,37 |
| 8 | Miguel De la Fuente Escudero Almeria | 7,33 |
| 9 | Alberto Jiménez Benítez Castellón | 7,32 |
| 10 | Mikel Goti López Oviedo | 7,28 |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de La Liga 2. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 5 |
Granada CF
|
| 2 |
Las Palmas
|
| 2 |
Albacete
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
Tenerife
|
| 2 |
Almeria
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in La Liga 2. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
AD Ceuta FC
|
| 2 |
Eldense
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de La Liga 2. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 9 |
Almeria
|
| 5 |
Mallorca
|
| 5 |
Granada CF
|
| 4 |
Tenerife
|
| 3 |
Burgos
|
| 3 |
Castellón
|
| 3 |
Cordoba
|
| 2 |
Las Palmas
|
| 2 |
Albacete
|





















