Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Afkomst
SpanjeGeboorteland
SpanjeCarrièrestatistieken Enzo Perez
Vergelijk Enzo Perez met een andere speler
Hoe doet Enzo Perez het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Enzo Perez vs Youness Lachab Didi · Enzo Perez vs Daniel Villahermosa Martínez · Enzo Perez vs Alberto Reina Campos
Stats Enzo Perez
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Oviedo - Eibar
|
La Liga 2 | 2026-10-12 | 6.9 | 72 | Middenvelder | 0 | 1 | 1 | 1 | 25 | 2 | 18 | 0 | 0 | 0 | 8 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Eldense - Oviedo
(wissel) |
La Liga 2 | 2026-10-02 | 6.5 | 25 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 15 | 1 | 11 | 1 | - | - | 4 | 2 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Oviedo - Sporting Gijon
|
La Liga 2 | 2026-09-27 | 7.5 | 13 | Aanvaller | 1 | 0 | 1 | 1 | 13 | 0 | 12 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Sabadell - Oviedo
(wissel) |
La Liga 2 | 2026-09-20 | 6.6 | 9 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 12 | - | 11 | 1 | - | - | 1 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Valladolid - Oviedo
(wissel) |
La Liga 2 | 2026-09-13 | 6.9 | 45 | Middenvelder | - | 1 | - | - | 26 | 2 | 22 | - | - | - | 4 | 1 | - | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Oviedo - Burgos
(wissel) |
La Liga 2 | 2026-09-06 | 6.9 | 32 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 9 | - | 3 | - | 2 | 2 | 6 | 3 | 2 | 1 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Albacete - Oviedo
(wissel) |
La Liga 2 | 2026-08-29 | 6.9 | 13 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 7 | 1 | 6 | - | - | - | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Oviedo - Leganes
(wissel) |
La Liga 2 | 2026-08-22 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Oviedo - Granada CF
|
La Liga 2 | 2026-08-15 | 7.0 | 9 | Middenvelder | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | 13 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2026 | ||||||||||
La Liga 2
|
8 | 3 | 218 | 1 | 2 | 3 | 218 | 0 | 0 | 6.89 |
| Volledige carrière | 8 | 3 | 218 | 1 | 2 | 3 | 218 | 0 | 0 | 6.89 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 8 | - | - |
| Minuten gespeeld | 218 | 27.3 | - |
| Aanvallend | |||
| Goals | 1 | 0.13 | 0.41 |
| Assists | 2 | 0.25 | 0.83 |
| Goals + assists | 3 | 0.38 | 1.24 |
| Schoten | 3 | 0.38 | 1.24 |
| Schoten op doel | 2 | 0.25 | 0.83 |
| Dribbels | 5 | 0.63 | 2.06 |
| Dribbels gelukt | 4 | 0.50 | 1.65 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Passing | |||
| Passes | 123 | 15.38 | 50.78 |
| Sleutelpasses | 6 | 0.75 | 2.48 |
| Aangekomen passes | 96 | 12.00 | 39.63 |
| Verdedigend | |||
| Tackles | 5 | 0.63 | 2.06 |
| Intercepties | 2 | 0.25 | 0.83 |
| Geblokte schoten | 2 | 0.25 | 0.83 |
| Duels | 30 | 3.75 | 12.39 |
| Duels gewonnen | 17 | 2.13 | 7.02 |
| Voorbijgespeeld | 3 | 0.38 | 1.24 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 3 | 0.38 | 1.24 |
| Fouten uitgelokt | 7 | 0.88 | 2.89 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Enzo Perez in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Enzo Perez in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Enzo Perez in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Enzo Perez een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Enzo Perez een assist heeft gegeven in de match.
