Serie A
Uitslagen 2017 / 2018
Statistieken Serie A 2017 / 2018
Alle cijfers hieronder gaan over 380 gespeelde wedstrijden in Serie A 2017 / 2018.
Doelpunten per wedstrijd
2,68
1017 doelpunten
Beide ploegen scoren
49%
188 van de 380
Over 2.5 doelpunten
52%
198 van de 380
Wedstrijden met een clean sheet
51%
192 van de 380
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 164 (43%) |
| Gelijkspel | 83 (22%) |
| Uitploeg wint | 133 (35%) |
| Doelpunten thuisploegen | 553 (1,46 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 464 (1,22 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 352 | 93% | 7% |
| Over 1.5 | 278 | 73% | 27% |
| Over 2.5 | 198 | 52% | 48% |
| Over 3.5 | 102 | 27% | 73% |
| Over 4.5 | 59 | 16% | 84% |
| Over 5.5 | 19 | 5% | 95% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 449 (44%) |
| Doelpunten tweede helft | 568 (56%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 72 (19%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 91 (24%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 17 (4%) |
| Minuten per doelpunt | 33,6 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 41 | 10.8% |
| 1 - 0 | 38 | 10% |
| 0 - 1 | 36 | 9.5% |
| 2 - 1 | 35 | 9.2% |
| 1 - 2 | 28 | 7.4% |
| 0 - 0 | 28 | 7.4% |
| 3 - 0 | 22 | 5.8% |
| 2 - 0 | 21 | 5.5% |
| 0 - 2 | 18 | 4.7% |
| 3 - 1 | 12 | 3.2% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (380 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 96 | 25.3% |
| 2 | 80 | 21.1% |
| 1 | 74 | 19.5% |
| 4 | 43 | 11.3% |
| 5 | 40 | 10.5% |
| 0 | 28 | 7.4% |
| 6 | 12 | 3.2% |
| 7 | 5 | 1.3% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 10,34 |
| Thuisploeg | 5,56 |
| Uitploeg | 4,77 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 87% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 79% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 68% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 57% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 46% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 35% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 25% |
Gebaseerd op 364 van de 380 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,32 |
| Gele kaarten | 1553 |
| Rode kaarten | 90 |
| Over 2.5 kaarten | 79% |
| Over 3.5 kaarten | 62% |
| Over 4.5 kaarten | 45% |
| Over 5.5 kaarten | 27% |
| Over 6.5 kaarten | 16% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 25,82 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,69 |
| Balbezit thuisploeg | 50% |
| Balbezit uitploeg | 50% |
| Fouten per wedstrijd | 25,61 |
| Buitenspel per wedstrijd | 4,27 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
8%
9%
12%
10%
11%
12%
11%
12%
16%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Lazio
|
89 |
Juventus
|
86 |
Napoli
|
77 |
Inter
|
66 |
AS Roma
|
61 |
Atalanta
|
57 |
AC Milan
|
56 |
Sampdoria
|
56 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Benevento
|
84 |
Verona
|
78 |
Crotone
|
66 |
Udinese
|
63 |
Cagliari
|
61 |
Sampdoria
|
60 |
Sassuolo
|
59 |
Spal
|
59 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Juventus
|
22 |
Napoli
|
19 |
AS Roma
|
18 |
Inter
|
17 |
Fiorentina
|
14 |
AC Milan
|
12 |
Genoa
|
12 |
Atalanta
|
11 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Juventus
|
2,50 |
Napoli
|
2,39 |
AS Roma
|
2,03 |
Inter
|
1,89 |
Lazio
|
1,89 |
AC Milan
|
1,68 |
Atalanta
|
1,58 |
Fiorentina
|
1,50 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Lazio
|
68% |
Atalanta
|
58% |
Torino
|
58% |
Spal
|
58% |
Chievo
|
58% |
AC Milan
|
53% |
Bologna
|
53% |
Udinese
|
53% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Lazio
|
76% |
Verona
|
63% |
Sampdoria
|
63% |
Benevento
|
61% |
Udinese
|
58% |
Torino
|
58% |
Juventus
|
55% |
Napoli
|
55% |
Spelers in cijfers
Topschutters
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Mauro Emanuel Icardi Rivero Inter | 29 |
| Ciro Immobile Lazio | 29 |
| Paulo Bruno Exequiel Dybala Juventus | 22 |
| Fabio Quagliarella Sampdoria | 19 |
| Dries Mertens Napoli | 18 |
| Gonzalo Gerardo Higuaín Juventus | 16 |
| Edin Džeko AS Roma | 16 |
| Giovanni Pablo Simeone Fiorentina | 14 |
Meeste assists
| Speler | Assists |
|---|---|
| Luis Alberto Romero Alconchel Lazio | 14 |
| Douglas Costa de Souza Juventus | 12 |
| Lorenzo Insigne Napoli | 11 |
| Simone Verdi Bologna | 10 |
| José María Callejón Bueno Napoli | 10 |
| Alejandro Darío Gómez Atalanta | 10 |
| Adem Ljajić Torino | 10 |
| Ivan Perišić Inter | 9 |
Meeste kaarten
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Nicolò Barella Cagliari | 16 |
| Luca Cigarini Cagliari | 15 |
| Daniele Baselli Torino | 15 |
| Francesco Magnanelli Sassuolo | 15 |
| Germán Alejandro Pezzella Fiorentina | 12 |
| Danilo Cataldi Benevento | 12 |
| Tomás Eduardo Rincón Hernández Torino | 12 |
| Mohamed Salim Fares Verona | 12 |
Meeste wedstrijden
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Marek Hamšík Napoli | 38 |
| Allan Marques Loureiro Napoli | 38 |
| José María Callejón Bueno Napoli | 38 |
| Dries Mertens Napoli | 38 |
| Samir Handanovič Inter | 38 |
| Milan Škriniar Inter | 38 |
| Gianluigi Donnarumma AC Milan | 38 |
| Giovanni Pablo Simeone Fiorentina | 38 |



















