Statistieken Stoke City 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Championship 2023, 46 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Stoke City

Stoke City speelde 46 wedstrijden dit seizoen: 15 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 20 keer verloren. Dat levert 56 punten op, oftewel 1,22 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,30 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,13.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 46 15 11 20 49 60 -11 56 1,22
Thuis 23 8 6 9 24 27 -3 30 1,30
Uit 23 7 5 11 25 33 -8 26 1,13
Punten per wedstrijd 1,22
Gescoord per wedstrijd 1,07
Tegen per wedstrijd 1,30
De nul gehouden 30%

Basisstatistieken Stoke City

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 33% 35% 30%
Gelijk 24% 26% 22%
Verloren 43% 39% 48%
Gescoord per wedstrijd 1,07 1,04 1,09
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,30 1,17 1,43
De nul gehouden 30% 39% 22%
Niet gescoord 37% 43% 30%
Als eerste gescoord 37% 39% 35%

Doelpuntenstatistieken Stoke City

Stoke City scoorde 49 doelpunten, gemiddeld 1,07 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 84 minuten een doelpunt. In 28% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 37% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,07 1,04 1,09
Minstens 1 keer gescoord 63% 57% 70%
Minstens 2 keer gescoord 28% 26% 30%
Minstens 3 keer gescoord 11% 13% 9%
Minstens 4 keer gescoord 4% 9% 0%
In beide helften gescoord 20% 22% 17%
Niet gescoord 37% 43% 30%

Tegendoelpunten Stoke City

Aan de andere kant incasseerde Stoke City 60 doelpunten, gemiddeld 1,30 per wedstrijd. In 30% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,30 1,17 1,43
Minstens 1 tegendoelpunt 70% 61% 78%
Minstens 2 tegendoelpunten 37% 30% 43%
Minstens 3 tegendoelpunten 17% 17% 17%
Minstens 4 tegendoelpunten 4% 4% 4%
De nul gehouden 30% 39% 22%

Over/under statistieken Stoke City

In een wedstrijd van Stoke City vallen er gemiddeld 2,37 doelpunten. In 43% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 24% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,37 2,22 2,52
Over 0.5 91% 87% 96%
Over 1.5 67% 61% 74%
Over 2.5 43% 43% 43%
Over 3.5 24% 22% 26%
Over 4.5 9% 9% 9%
Over 5.5 2% 0% 4%

Beide ploegen scoren bij Stoke City

In 41% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 30%, op verplaatsing tot 52%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 41% 30% 52%
Beide ploegen scoren + winst 11% 9% 13%
Beide ploegen scoren + gelijk 15% 13% 17%
Beide ploegen scoren + verlies 15% 9% 22%
Beide ploegen scoren + over 2.5 30% 22% 39%
Geen btts + over 2.5 13% 22% 4%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 20% 4% 35%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 24% 22% 26%
Beide ploegen scoren in beide helften 4% 0% 9%

Statistieken per helft

Stoke City scoorde 25 doelpunten voor rust en 24 erna, en kreeg er 31 tegen in de eerste helft en 29 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 20% 22% 17%
Eerste helft gelijk 41% 43% 39%
Eerste helft verloren 39% 35% 43%
Gescoord in de eerste helft 0,54 0,48 0,61
Tegen in de eerste helft 0,67 0,52 0,83
De nul gehouden in de eerste helft 48% 61% 35%
Niet gescoord in de eerste helft 61% 74% 48%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 24% 35% 13%
Tweede helft gelijk 50% 39% 61%
Tweede helft verloren 26% 26% 26%
Gescoord in de tweede helft 0,52 0,57 0,48
Tegen in de tweede helft 0,63 0,65 0,61
De nul gehouden in de tweede helft 54% 52% 57%
Niet gescoord in de tweede helft 57% 48% 65%
Meeste doelpunten in de eerste helft 41% 30% 52%
Meeste doelpunten in de tweede helft 35% 43% 26%
Evenveel in beide helften 24% 26% 22%

Wanneer scoort Stoke City?

De meeste doelpunten van Stoke City vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 29% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
6%
4%
14%
29%
6%
12%
12%
10%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
10%
8%
13%
12%
13%
10%
10%
8%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Stoke City

Stoke City trapte gemiddeld 6,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,9 toe. In 75% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,02 6,52 5,48
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,91 4,09 5,81
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 98% 100% 95%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 75% 78% 71%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 43% 43% 43%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 32% 26% 38%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 86% 91% 81%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 75% 87% 62%

Gebaseerd op 44 van de 46 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Stoke City

Stoke City kreeg gemiddeld 2,46 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,89 bij de tegenstander. In 72% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,46 2,48 2,43
Rode kaarten per wedstrijd 0,07 0,04 0,09
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,89 2,00 1,78
Zelf over 1.5 kaarten 72% 74% 70%
Zelf over 2.5 kaarten 46% 52% 39%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 72% 70% 74%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 43% 48% 39%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 26% 30% 22%

Schoten en xG van Stoke City

De ploeg loste gemiddeld 12,8 schoten per wedstrijd, waarvan 3,7 op doel. Dat is een precisie van 29%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,82 14,13 11,38
Schoten op doel per wedstrijd 3,68 3,78 3,57
Schoten naast per wedstrijd 4,98 5,52 4,38
Schoten tegen per wedstrijd 11,30 10,09 12,62
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,18 1,26 1,09
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,22 1,14 1,31
Balbezit 50,7 51,9 49,3

Gebaseerd op 44 van de 46 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Stoke City

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 6 van de 46 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 6 13%
1 - 0 5 11%
1 - 1 5 11%
0 - 0 4 9%
2 - 0 3 7%
1 - 2 3 7%
1 - 3 3 7%
0 - 2 3 7%
0 - 3 3 7%
2 - 1 2 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Stoke City.

Spelersstatistieken Stoke City

Topschutters
Speler Doelpunten
André Filipe Cunha Vidigal 6
Ki-Jana Hoever 4
Million Manhoef 4
Ryan Mmaee Nwambeben Kabir 3
Wouter Burger 3

André Filipe Cunha Vidigal is dit seizoen de topschutter van Stoke City (6). Daarachter volgen Ki-Jana Hoever (4) en Million Manhoef (4).

Topschutters Stoke City

Meeste assists
Speler Assists
Ki-Jana Hoever 5
Joon-Ho Bae 5
Wouter Burger 4
Ryan Mmaee Nwambeben Kabir 3
Ben Wilmot 2

Ki-Jana Hoever gaf de meeste assists bij Stoke City (5). Daarachter volgen Joon-Ho Bae (5) en Wouter Burger (4).

Assists Stoke City

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Jack Bonham 45
Ki-Jana Hoever 43
Jordan Thompson 43
Luke McNally 42
Michael Rose 42

Jack Bonham speelde de meeste wedstrijden voor Stoke City (45). Daarachter volgen Ki-Jana Hoever (43) en Jordan Thompson (43).

Wedstrijden Stoke City

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Jordan Thompson 16
Ben Pearson 14
Wouter Burger 10
Enda Stevens 8
Josh Laurent 8

Jordan Thompson pakte de meeste kaarten bij Stoke City (16). Daarachter volgen Ben Pearson (14) en Wouter Burger (10).

Kaarten Stoke City

Stoke City · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook