Statistieken Stoke City 2015

Alle cijfers hieronder gaan over Premier League 2015, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Stoke City

Stoke City speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 14 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 15 keer verloren. Dat levert 51 punten op, oftewel 1,34 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,47 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,21.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 14 9 15 41 55 -14 51 1,34
Thuis 19 8 4 7 22 24 -2 28 1,47
Uit 19 6 5 8 19 31 -12 23 1,21
Punten per wedstrijd 1,34
Gescoord per wedstrijd 1,08
Tegen per wedstrijd 1,45
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken Stoke City

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 37% 42% 32%
Gelijk 24% 21% 26%
Verloren 39% 37% 42%
Gescoord per wedstrijd 1,08 1,16 1,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,45 1,26 1,63
De nul gehouden 26% 26% 26%
Niet gescoord 34% 32% 37%
Als eerste gescoord 47% 53% 42%

Doelpuntenstatistieken Stoke City

Stoke City scoorde 41 doelpunten, gemiddeld 1,08 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 83 minuten een doelpunt. In 32% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 34% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,08 1,16 1,00
Minstens 1 keer gescoord 66% 68% 63%
Minstens 2 keer gescoord 32% 42% 21%
Minstens 3 keer gescoord 8% 5% 11%
Minstens 4 keer gescoord 3% 0% 5%
In beide helften gescoord 13% 11% 16%
Niet gescoord 34% 32% 37%

Tegendoelpunten Stoke City

Aan de andere kant incasseerde Stoke City 55 doelpunten, gemiddeld 1,45 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,45 1,26 1,63
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 74% 74%
Minstens 2 tegendoelpunten 45% 37% 53%
Minstens 3 tegendoelpunten 18% 11% 26%
Minstens 4 tegendoelpunten 8% 5% 11%
De nul gehouden 26% 26% 26%

Over/under statistieken Stoke City

In een wedstrijd van Stoke City vallen er gemiddeld 2,53 doelpunten. In 53% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 24% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,53 2,42 2,63
Over 0.5 92% 95% 89%
Over 1.5 74% 74% 74%
Over 2.5 53% 53% 53%
Over 3.5 24% 21% 26%
Over 4.5 5% 0% 11%
Over 5.5 3% 0% 5%

Beide ploegen scoren bij Stoke City

In 47% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 47% 47% 47%
Beide ploegen scoren + winst 18% 21% 16%
Beide ploegen scoren + gelijk 16% 16% 16%
Beide ploegen scoren + verlies 13% 11% 16%
Beide ploegen scoren + over 2.5 39% 42% 37%
Geen btts + over 2.5 13% 11% 16%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 8% 0% 16%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 26% 32% 21%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 5%

Statistieken per helft

Stoke City scoorde 17 doelpunten voor rust en 24 erna, en kreeg er 23 tegen in de eerste helft en 32 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 29% 26% 32%
Eerste helft gelijk 34% 37% 32%
Eerste helft verloren 37% 37% 37%
Gescoord in de eerste helft 0,45 0,42 0,47
Tegen in de eerste helft 0,61 0,53 0,68
De nul gehouden in de eerste helft 58% 63% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 66% 74% 58%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 32% 21%
Tweede helft gelijk 39% 42% 37%
Tweede helft verloren 34% 26% 42%
Gescoord in de tweede helft 0,63 0,74 0,53
Tegen in de tweede helft 0,84 0,74 0,95
De nul gehouden in de tweede helft 45% 47% 42%
Niet gescoord in de tweede helft 55% 47% 63%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 26% 26%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 58% 42%
Evenveel in beide helften 24% 16% 32%

Wanneer scoort Stoke City?

De meeste doelpunten van Stoke City vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 24% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
10%
20%
7%
2%
7%
24%
2%
12%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
7%
11%
7%
16%
9%
16%
11%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Stoke City

Stoke City trapte gemiddeld 4,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,2 toe. In 70% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,03 4,63 3,39
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,16 5,26 7,11
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 92% 89% 94%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 70% 68% 72%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 41% 32% 50%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 22% 16% 28%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 51% 58% 44%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 41% 53% 28%

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Stoke City

Stoke City kreeg gemiddeld 1,39 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,45 bij de tegenstander. In 42% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,39 1,26 1,53
Rode kaarten per wedstrijd 0,11 0,11 0,11
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,45 1,37 1,53
Zelf over 1.5 kaarten 47% 42% 53%
Zelf over 2.5 kaarten 18% 21% 16%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 42% 42% 42%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 18% 16% 21%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 8% 11% 5%

Schoten en xG van Stoke City

De ploeg loste gemiddeld 11,1 schoten per wedstrijd, waarvan 3,4 op doel. Dat is een precisie van 31%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,05 11,53 10,56
Schoten op doel per wedstrijd 3,41 3,32 3,50
Schoten naast per wedstrijd 5,14 5,37 4,89
Schoten tegen per wedstrijd 14,05 12,11 16,11
Balbezit 49,8 51,6 47,9

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Stoke City

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 5 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 5 13%
2 - 1 4 11%
1 - 2 4 11%
2 - 2 3 8%
1 - 1 3 8%
0 - 0 3 8%
0 - 2 3 8%
0 - 3 3 8%
3 - 1 2 5%
2 - 0 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Stoke City.

Spelersstatistieken Stoke City

Topschutters
Speler Doelpunten
Marko Arnautović 11
Bojan Krkíc Pérez 7
Mame Biram Diouf 5
Jonathan Walters 5
José Luis Sanmartín Mato 4

Marko Arnautović is dit seizoen de topschutter van Stoke City (11). Daarachter volgen Bojan Krkíc Pérez (7) en Mame Biram Diouf (5).

Topschutters Stoke City

Meeste assists
Speler Assists
Xherdan Shaqiri 6
Marko Arnautović 6
Glen Johnson 3
Jonathan Walters 3
Ibrahim Afellay 2

Xherdan Shaqiri gaf de meeste assists bij Stoke City (6). Daarachter volgen Marko Arnautović (6) en Glen Johnson (3).

Assists Stoke City

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Glenn Whelan 37
Erik Pieters 35
Marko Arnautović 34
Ibrahim Afellay 31
Jack Butland 31

Glenn Whelan speelde de meeste wedstrijden voor Stoke City (37). Daarachter volgen Erik Pieters (35) en Marko Arnautović (34).

Wedstrijden Stoke City

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Erik Pieters 10
Charlie Adam 7
Glenn Whelan 6
Ryan Shawcross 5
Ibrahim Afellay 4

Erik Pieters pakte de meeste kaarten bij Stoke City (10). Daarachter volgen Charlie Adam (7) en Glenn Whelan (6).

Kaarten Stoke City

Stoke City · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook