Statistieken Stoke City 2022

Alle cijfers hieronder gaan over Championship 2022, 46 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Stoke City

Stoke City speelde 46 wedstrijden dit seizoen: 14 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 21 keer verloren. Dat levert 53 punten op, oftewel 1,15 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,30.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 46 14 11 21 55 54 1 53 1,15
Thuis 23 6 5 12 25 27 -2 23 1,00
Uit 23 8 6 9 30 27 3 30 1,30
Punten per wedstrijd 1,15
Gescoord per wedstrijd 1,20
Tegen per wedstrijd 1,17
De nul gehouden 28%

Basisstatistieken Stoke City

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 30% 26% 35%
Gelijk 24% 22% 26%
Verloren 46% 52% 39%
Gescoord per wedstrijd 1,20 1,09 1,30
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,17 1,17 1,17
De nul gehouden 28% 26% 30%
Niet gescoord 39% 48% 30%
Als eerste gescoord 35% 39% 30%

Doelpuntenstatistieken Stoke City

Stoke City scoorde 55 doelpunten, gemiddeld 1,20 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 75 minuten een doelpunt. In 33% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 39% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,20 1,09 1,30
Minstens 1 keer gescoord 61% 52% 70%
Minstens 2 keer gescoord 33% 35% 30%
Minstens 3 keer gescoord 17% 17% 17%
Minstens 4 keer gescoord 7% 4% 9%
In beide helften gescoord 22% 26% 17%
Niet gescoord 39% 48% 30%

Tegendoelpunten Stoke City

Aan de andere kant incasseerde Stoke City 54 doelpunten, gemiddeld 1,17 per wedstrijd. In 28% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,17 1,17 1,17
Minstens 1 tegendoelpunt 72% 74% 70%
Minstens 2 tegendoelpunten 35% 35% 35%
Minstens 3 tegendoelpunten 9% 4% 13%
Minstens 4 tegendoelpunten 2% 4% 0%
De nul gehouden 28% 26% 30%

Over/under statistieken Stoke City

In een wedstrijd van Stoke City vallen er gemiddeld 2,37 doelpunten. In 43% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 28% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,37 2,26 2,48
Over 0.5 91% 91% 91%
Over 1.5 67% 61% 74%
Over 2.5 43% 43% 43%
Over 3.5 28% 26% 30%
Over 4.5 4% 4% 4%
Over 5.5 2% 0% 4%

Beide ploegen scoren bij Stoke City

In 41% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 35%, op verplaatsing tot 48%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 41% 35% 48%
Beide ploegen scoren + winst 11% 9% 13%
Beide ploegen scoren + gelijk 15% 13% 17%
Beide ploegen scoren + verlies 15% 13% 17%
Beide ploegen scoren + over 2.5 33% 30% 35%
Geen btts + over 2.5 11% 13% 9%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 15% 13% 17%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 20% 13% 26%
Beide ploegen scoren in beide helften 2% 4% 0%

Statistieken per helft

Stoke City scoorde 24 doelpunten voor rust en 31 erna, en kreeg er 22 tegen in de eerste helft en 32 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 28% 35% 22%
Eerste helft gelijk 41% 43% 39%
Eerste helft verloren 30% 22% 39%
Gescoord in de eerste helft 0,52 0,57 0,48
Tegen in de eerste helft 0,48 0,35 0,61
De nul gehouden in de eerste helft 54% 65% 43%
Niet gescoord in de eerste helft 61% 57% 65%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 28% 22% 35%
Tweede helft gelijk 35% 30% 39%
Tweede helft verloren 37% 48% 26%
Gescoord in de tweede helft 0,67 0,52 0,83
Tegen in de tweede helft 0,70 0,83 0,57
De nul gehouden in de tweede helft 50% 43% 57%
Niet gescoord in de tweede helft 57% 65% 48%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 17% 35%
Meeste doelpunten in de tweede helft 48% 57% 39%
Evenveel in beide helften 26% 26% 26%

Wanneer scoort Stoke City?

De meeste doelpunten van Stoke City vallen tussen minuut 11 en 20, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 1 en 10.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
16%
7%
7%
13%
11%
9%
16%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
17%
6%
6%
11%
7%
11%
17%
13%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Stoke City

Stoke City trapte gemiddeld 5,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,9 toe. In 76% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,72 6,43 5,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,93 4,35 5,52
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 89% 96% 83%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 76% 78% 74%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 54% 65% 43%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 22% 17% 26%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 83% 91% 74%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 70% 78% 61%

Kaartenstatistieken Stoke City

Stoke City kreeg gemiddeld 1,80 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,22 bij de tegenstander. In 54% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,80 1,78 1,83
Rode kaarten per wedstrijd 0,02 0,04 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,22 2,43 2,00
Zelf over 1.5 kaarten 61% 57% 65%
Zelf over 2.5 kaarten 24% 22% 26%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 54% 57% 52%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 35% 39% 30%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 20% 26% 13%

Schoten en xG van Stoke City

De ploeg loste gemiddeld 12,7 schoten per wedstrijd, waarvan 4,5 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,74 12,83 12,65
Schoten op doel per wedstrijd 4,48 4,43 4,52
Schoten naast per wedstrijd 4,65 4,96 4,35
Schoten tegen per wedstrijd 10,13 8,70 11,57
Balbezit 53,0 54,7 51,2

Meest voorkomende uitslagen Stoke City

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 9 van de 46 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 9 20%
1 - 1 4 9%
1 - 2 4 9%
0 - 0 4 9%
0 - 2 4 9%
2 - 0 3 7%
2 - 2 3 7%
1 - 3 3 7%
4 - 0 2 4%
3 - 0 2 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Stoke City.

Stoke City · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook