Statistieken Stoke City 2021

Alle cijfers hieronder gaan over Championship 2021, 46 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Stoke City

Stoke City speelde 46 wedstrijden dit seizoen: 17 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 18 keer verloren. Dat levert 62 punten op, oftewel 1,35 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,52 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,17.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 46 17 11 18 57 52 5 62 1,35
Thuis 23 10 5 8 30 23 7 35 1,52
Uit 23 7 6 10 27 29 -2 27 1,17
Punten per wedstrijd 1,35
Gescoord per wedstrijd 1,24
Tegen per wedstrijd 1,13
De nul gehouden 33%

Basisstatistieken Stoke City

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 37% 43% 30%
Gelijk 24% 22% 26%
Verloren 39% 35% 43%
Gescoord per wedstrijd 1,24 1,30 1,17
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,13 1,00 1,26
De nul gehouden 33% 39% 26%
Niet gescoord 20% 22% 17%
Als eerste gescoord 55% 55% 55%

Gebaseerd op 44 van de 46 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Stoke City

Stoke City scoorde 57 doelpunten, gemiddeld 1,24 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 73 minuten een doelpunt. In 33% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 20% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,24 1,30 1,17
Minstens 1 keer gescoord 80% 78% 83%
Minstens 2 keer gescoord 33% 39% 26%
Minstens 3 keer gescoord 11% 13% 9%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 27% 32% 23%
Niet gescoord 20% 22% 17%

Tegendoelpunten Stoke City

Aan de andere kant incasseerde Stoke City 52 doelpunten, gemiddeld 1,13 per wedstrijd. In 33% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,13 1,00 1,26
Minstens 1 tegendoelpunt 67% 61% 74%
Minstens 2 tegendoelpunten 37% 30% 43%
Minstens 3 tegendoelpunten 9% 9% 9%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 33% 39% 26%

Over/under statistieken Stoke City

In een wedstrijd van Stoke City vallen er gemiddeld 2,37 doelpunten. In 46% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 20% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,37 2,30 2,43
Over 0.5 96% 96% 96%
Over 1.5 67% 61% 74%
Over 2.5 46% 39% 52%
Over 3.5 20% 17% 22%
Over 4.5 7% 13% 0%
Over 5.5 2% 4% 0%

Beide ploegen scoren bij Stoke City

In 52% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 43%, op verplaatsing tot 61%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 52% 43% 61%
Beide ploegen scoren + winst 9% 9% 9%
Beide ploegen scoren + gelijk 20% 17% 22%
Beide ploegen scoren + verlies 24% 17% 30%
Beide ploegen scoren + over 2.5 41% 35% 48%
Geen btts + over 2.5 4% 4% 4%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 20% 23% 18%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 34% 36% 32%
Beide ploegen scoren in beide helften 9% 14% 5%

Gebaseerd op 44 van de 46 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Stoke City scoorde 22 doelpunten voor rust en 31 erna, en kreeg er 19 tegen in de eerste helft en 31 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 27% 23% 32%
Eerste helft gelijk 55% 68% 41%
Eerste helft verloren 18% 9% 27%
Gescoord in de eerste helft 0,50 0,50 0,50
Tegen in de eerste helft 0,43 0,32 0,55
De nul gehouden in de eerste helft 66% 73% 59%
Niet gescoord in de eerste helft 55% 59% 50%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 34% 36% 32%
Tweede helft gelijk 39% 32% 45%
Tweede helft verloren 27% 32% 23%
Gescoord in de tweede helft 0,70 0,73 0,68
Tegen in de tweede helft 0,70 0,73 0,68
De nul gehouden in de tweede helft 48% 45% 50%
Niet gescoord in de tweede helft 39% 32% 45%
Meeste doelpunten in de eerste helft 25% 18% 32%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 59% 41%
Evenveel in beide helften 25% 23% 27%

Gebaseerd op 44 van de 46 wedstrijden.

Wanneer scoort Stoke City?

De meeste doelpunten van Stoke City vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 15% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
13%
11%
4%
13%
15%
8%
11%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
8%
8%
16%
4%
14%
12%
14%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Stoke City

Stoke City trapte gemiddeld 4,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,6 toe. In 56% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,80 4,68 4,91
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,64 4,41 4,87
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 82% 77% 87%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 56% 45% 65%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 29% 27% 30%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 16% 14% 17%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 71% 68% 74%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 56% 50% 61%

Gebaseerd op 45 van de 46 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Stoke City

Stoke City kreeg gemiddeld 1,93 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,73 bij de tegenstander. In 55% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,93 1,82 2,05
Rode kaarten per wedstrijd 0,09 0,09 0,09
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,73 2,14 1,32
Zelf over 1.5 kaarten 66% 68% 64%
Zelf over 2.5 kaarten 36% 32% 41%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 55% 59% 50%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 39% 41% 36%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 27% 36% 18%

Gebaseerd op 44 van de 46 wedstrijden.

Schoten en xG van Stoke City

De ploeg loste gemiddeld 10,9 schoten per wedstrijd, waarvan 3,5 op doel. Dat is een precisie van 32%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,89 10,14 11,61
Schoten op doel per wedstrijd 3,49 3,41 3,57
Schoten naast per wedstrijd 4,18 3,95 4,39
Schoten tegen per wedstrijd 9,60 8,86 10,30
Balbezit 52,5 52,6 52,5

Gebaseerd op 45 van de 46 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Stoke City

De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 9 van de 46 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 2 9 20%
1 - 0 7 15%
0 - 1 6 13%
2 - 0 5 11%
1 - 1 5 11%
2 - 2 3 7%
3 - 1 2 4%
0 - 0 2 4%
3 - 0 1 2%
3 - 2 1 2%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Stoke City.

Stoke City · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook