Statistieken Stoke City 2016
Alle cijfers hieronder gaan over Premier League 2016, 38 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Stoke City
Stoke City speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 16 keer verloren. Dat levert 44 punten op, oftewel 1,16 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,42 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,89.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 38 | 11 | 11 | 16 | 41 | 56 | -15 | 44 | 1,16 |
| Thuis | 19 | 7 | 6 | 6 | 24 | 24 | 0 | 27 | 1,42 |
| Uit | 19 | 4 | 5 | 10 | 17 | 32 | -15 | 17 | 0,89 |
Basisstatistieken Stoke City
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 29% | 37% | 21% |
| Gelijk | 29% | 32% | 26% |
| Verloren | 42% | 32% | 53% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,08 | 1,26 | 0,89 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,47 | 1,26 | 1,68 |
| De nul gehouden | 29% | 37% | 21% |
| Niet gescoord | 29% | 21% | 37% |
| Als eerste gescoord | 50% | 63% | 37% |
Doelpuntenstatistieken Stoke City
Stoke City scoorde 41 doelpunten, gemiddeld 1,08 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 83 minuten een doelpunt. In 29% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 29% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,08 | 1,26 | 0,89 |
| Minstens 1 keer gescoord | 71% | 79% | 63% |
| Minstens 2 keer gescoord | 29% | 37% | 21% |
| Minstens 3 keer gescoord | 8% | 11% | 5% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 13% | 16% | 11% |
| Niet gescoord | 29% | 21% | 37% |
Tegendoelpunten Stoke City
Aan de andere kant incasseerde Stoke City 56 doelpunten, gemiddeld 1,47 per wedstrijd. In 29% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,47 | 1,26 | 1,68 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 71% | 63% | 79% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 37% | 32% | 42% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 21% | 16% | 26% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 18% | 16% | 21% |
| De nul gehouden | 29% | 37% | 21% |
Over/under statistieken Stoke City
In een wedstrijd van Stoke City vallen er gemiddeld 2,55 doelpunten. In 39% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 34% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,55 | 2,53 | 2,58 |
| Over 0.5 | 92% | 89% | 95% |
| Over 1.5 | 74% | 79% | 68% |
| Over 2.5 | 39% | 42% | 37% |
| Over 3.5 | 34% | 32% | 37% |
| Over 4.5 | 13% | 11% | 16% |
| Over 5.5 | 3% | 0% | 5% |
Beide ploegen scoren bij Stoke City
In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 47%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 50% | 53% | 47% |
| Beide ploegen scoren + winst | 8% | 11% | 5% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 21% | 21% | 21% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 21% | 21% | 21% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 34% | 37% | 32% |
| Geen btts + over 2.5 | 5% | 5% | 5% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 16% | 16% | 16% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 24% | 21% | 26% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Stoke City scoorde 23 doelpunten voor rust en 18 erna, en kreeg er 23 tegen in de eerste helft en 33 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 32% | 42% | 21% |
| Eerste helft gelijk | 37% | 37% | 37% |
| Eerste helft verloren | 32% | 21% | 42% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,61 | 0,79 | 0,42 |
| Tegen in de eerste helft | 0,61 | 0,42 | 0,79 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 55% | 63% | 47% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 55% | 42% | 68% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 18% | 21% | 16% |
| Tweede helft gelijk | 39% | 42% | 37% |
| Tweede helft verloren | 42% | 37% | 47% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,47 | 0,47 | 0,47 |
| Tegen in de tweede helft | 0,87 | 0,84 | 0,89 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 47% | 53% | 42% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 61% | 63% | 58% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 29% | 32% | 26% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 39% | 37% | 42% |
| Evenveel in beide helften | 32% | 32% | 32% |
Wanneer scoort Stoke City?
De meeste doelpunten van Stoke City vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.
Hoekschopstatistieken Stoke City
Stoke City trapte gemiddeld 4,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,6 toe. In 77% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,86 | 5,41 | 4,33 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 6,63 | 6,18 | 7,06 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 97% | 100% | 94% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 77% | 76% | 78% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 54% | 47% | 61% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 43% | 41% | 44% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 69% | 76% | 61% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 60% | 76% | 44% |
Gebaseerd op 35 van de 38 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Stoke City
Stoke City kreeg gemiddeld 1,89 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,13 bij de tegenstander. In 61% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,89 | 1,95 | 1,84 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,05 | 0,11 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,13 | 2,05 | 2,21 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 53% | 53% | 53% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 34% | 37% | 32% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 61% | 53% | 68% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 42% | 37% | 47% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 21% | 26% | 16% |
Schoten en xG van Stoke City
De ploeg loste gemiddeld 11,3 schoten per wedstrijd, waarvan 3,5 op doel. Dat is een precisie van 31%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11,29 | 12,35 | 10,28 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,54 | 4,24 | 2,89 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,63 | 4,53 | 4,72 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 14,37 | 13,24 | 15,44 |
| Balbezit | 46,0 | 47,1 | 44,9 |
Gebaseerd op 35 van de 38 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Stoke City
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 38 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 6 | 16% |
| 2 - 0 | 5 | 13% |
| 1 - 4 | 4 | 11% |
| 0 - 1 | 4 | 11% |
| 3 - 1 | 3 | 8% |
| 1 - 0 | 3 | 8% |
| 0 - 0 | 3 | 8% |
| 2 - 2 | 2 | 5% |
| 1 - 2 | 2 | 5% |
| 0 - 2 | 2 | 5% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Stoke City.
Spelersstatistieken Stoke City
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Peter Crouch | 7 |
| Joe Allen | 6 |
| Marko Arnautović | 6 |
| Xherdan Shaqiri | 4 |
| Jonathan Walters | 4 |
Peter Crouch is dit seizoen de topschutter van Stoke City (7). Daarachter volgen Joe Allen (6) en Marko Arnautović (6).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Marko Arnautović | 5 |
| Charlie Adam | 3 |
| Xherdan Shaqiri | 2 |
| Mame Biram Diouf | 2 |
| Joe Allen | 2 |
Marko Arnautović gaf de meeste assists bij Stoke City (5). Daarachter volgen Charlie Adam (3) en Xherdan Shaqiri (2).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Erik Pieters | 36 |
| Joe Allen | 36 |
| Bruno Martins Indi | 35 |
| Ryan Shawcross | 35 |
| Marko Arnautović | 32 |
Erik Pieters speelde de meeste wedstrijden voor Stoke City (36). Daarachter volgen Joe Allen (36) en Bruno Martins Indi (35).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Marko Arnautović | 10 |
| Joe Allen | 9 |
| Phil Bardsley | 7 |
| Charlie Adam | 7 |
| Ryan Shawcross | 6 |
Marko Arnautović pakte de meeste kaarten bij Stoke City (10). Daarachter volgen Joe Allen (9) en Phil Bardsley (7).
Stoke City · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers