Statistieken Stoke City 2024

Alle cijfers hieronder gaan over Championship 2024, 46 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Stoke City

Stoke City speelde 46 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 15 keer gelijk en 19 keer verloren. Dat levert 51 punten op, oftewel 1,11 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,43 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,78.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 46 12 15 19 45 62 -17 51 1,11
Thuis 23 8 9 6 29 25 4 33 1,43
Uit 23 4 6 13 16 37 -21 18 0,78
Punten per wedstrijd 1,11
Gescoord per wedstrijd 0,98
Tegen per wedstrijd 1,35
De nul gehouden 30%

Basisstatistieken Stoke City

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 26% 35% 17%
Gelijk 33% 39% 26%
Verloren 41% 26% 57%
Gescoord per wedstrijd 0,98 1,26 0,70
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,35 1,09 1,61
De nul gehouden 30% 35% 26%
Niet gescoord 39% 30% 48%
Als eerste gescoord 39% 48% 30%

Doelpuntenstatistieken Stoke City

Stoke City scoorde 45 doelpunten, gemiddeld 0,98 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 92 minuten een doelpunt. In 24% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 39% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,98 1,26 0,70
Minstens 1 keer gescoord 61% 70% 52%
Minstens 2 keer gescoord 24% 30% 17%
Minstens 3 keer gescoord 7% 13% 0%
Minstens 4 keer gescoord 2% 4% 0%
In beide helften gescoord 15% 22% 9%
Niet gescoord 39% 30% 48%

Tegendoelpunten Stoke City

Aan de andere kant incasseerde Stoke City 62 doelpunten, gemiddeld 1,35 per wedstrijd. In 30% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,35 1,09 1,61
Minstens 1 tegendoelpunt 70% 65% 74%
Minstens 2 tegendoelpunten 41% 35% 48%
Minstens 3 tegendoelpunten 15% 9% 22%
Minstens 4 tegendoelpunten 4% 0% 9%
De nul gehouden 30% 35% 26%

Over/under statistieken Stoke City

In een wedstrijd van Stoke City vallen er gemiddeld 2,33 doelpunten. In 37% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 24% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,33 2,35 2,30
Over 0.5 85% 83% 87%
Over 1.5 70% 70% 70%
Over 2.5 37% 39% 35%
Over 3.5 24% 30% 17%
Over 4.5 9% 4% 13%
Over 5.5 7% 4% 9%

Beide ploegen scoren bij Stoke City

In 46% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 52%, op verplaatsing tot 39%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 46% 52% 39%
Beide ploegen scoren + winst 11% 17% 4%
Beide ploegen scoren + gelijk 17% 22% 13%
Beide ploegen scoren + verlies 17% 13% 22%
Beide ploegen scoren + over 2.5 33% 39% 26%
Geen btts + over 2.5 4% 0% 9%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 22% 22% 22%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 15% 22% 9%
Beide ploegen scoren in beide helften 4% 4% 4%

Statistieken per helft

Stoke City scoorde 22 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 26 tegen in de eerste helft en 36 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 20% 30% 9%
Eerste helft gelijk 57% 52% 61%
Eerste helft verloren 24% 17% 30%
Gescoord in de eerste helft 0,48 0,65 0,30
Tegen in de eerste helft 0,57 0,39 0,74
De nul gehouden in de eerste helft 59% 65% 52%
Niet gescoord in de eerste helft 61% 52% 70%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 26% 26%
Tweede helft gelijk 30% 48% 13%
Tweede helft verloren 43% 26% 61%
Gescoord in de tweede helft 0,50 0,61 0,39
Tegen in de tweede helft 0,78 0,70 0,87
De nul gehouden in de tweede helft 43% 52% 35%
Niet gescoord in de tweede helft 63% 57% 70%
Meeste doelpunten in de eerste helft 20% 17% 22%
Meeste doelpunten in de tweede helft 35% 30% 39%
Evenveel in beide helften 46% 52% 39%

Wanneer scoort Stoke City?

De meeste doelpunten van Stoke City vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
11%
9%
13%
0%
18%
11%
7%
11%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
11%
8%
6%
10%
18%
8%
8%
21%
10%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Stoke City

Stoke City trapte gemiddeld 4,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,8 toe. In 61% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,37 4,87 3,87
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,83 5,39 6,26
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 85% 87% 83%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 61% 57% 65%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 41% 35% 48%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 26% 26% 26%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 65% 65% 65%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 37% 48% 26%

Kaartenstatistieken Stoke City

Stoke City kreeg gemiddeld 2,33 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,74 bij de tegenstander. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,33 2,26 2,39
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,74 1,78 1,70
Zelf over 1.5 kaarten 74% 78% 70%
Zelf over 2.5 kaarten 37% 35% 39%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 67% 74% 61%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 33% 30% 35%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 20% 9% 30%

Schoten en xG van Stoke City

De ploeg loste gemiddeld 10,3 schoten per wedstrijd, waarvan 3,5 op doel. Dat is een precisie van 34%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,33 11,00 9,65
Schoten op doel per wedstrijd 3,48 3,70 3,26
Schoten naast per wedstrijd 3,96 4,17 3,74
Schoten tegen per wedstrijd 14,74 12,22 17,26
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,11 1,09 1,13
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,57 1,32 1,81
Balbezit 46,7 47,7 45,7

Meest voorkomende uitslagen Stoke City

De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 7 van de 46 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 0 7 15%
0 - 2 7 15%
1 - 1 6 13%
1 - 0 5 11%
1 - 2 3 7%
1 - 3 3 7%
3 - 1 2 4%
2 - 0 2 4%
2 - 1 2 4%
2 - 2 2 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Stoke City.

Spelersstatistieken Stoke City

Topschutters
Speler Doelpunten
Thomas Christopher Cannon 9
Lewis Baker 6
Million Manhoef 5
Andrew Moran 4
Ben Wilmot 3

Thomas Christopher Cannon is dit seizoen de topschutter van Stoke City (9). Daarachter volgen Lewis Baker (6) en Million Manhoef (5).

Topschutters Stoke City

Meeste assists
Speler Assists
Million Manhoef 5
Joon-Ho Bae 5
Andrew Moran 3
Lewis Baker 2
Enda Stevens 2

Million Manhoef gaf de meeste assists bij Stoke City (5). Daarachter volgen Joon-Ho Bae (5) en Andrew Moran (3).

Assists Stoke City

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Viktor Johansson 46
Junior Tchamadeu 45
Joon-Ho Bae 45
Lewis Koumas 45
Andrew Moran 43

Viktor Johansson speelde de meeste wedstrijden voor Stoke City (46). Daarachter volgen Junior Tchamadeu (45) en Joon-Ho Bae (45).

Wedstrijden Stoke City

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Wouter Burger 10
Junior Tchamadeu 10
Ben Wilmot 9
Andrew Moran 9
Jordan Thompson 7

Wouter Burger pakte de meeste kaarten bij Stoke City (10). Daarachter volgen Junior Tchamadeu (10) en Ben Wilmot (9).

Kaarten Stoke City

Stoke City · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook