Statistieken Stoke City
Alle cijfers hieronder gaan over Championship 2026, 14 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Stoke City
Stoke City speelde 14 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 2 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 26 punten op, oftewel 1,86 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,86 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,86.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 14 | 8 | 2 | 4 | 22 | 17 | 5 | 26 | 1,86 |
| Thuis | 7 | 4 | 1 | 2 | 12 | 6 | 6 | 13 | 1,86 |
| Uit | 7 | 4 | 1 | 2 | 10 | 11 | -1 | 13 | 1,86 |
Basisstatistieken Stoke City
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 57% | 57% | 57% |
| Gelijk | 14% | 14% | 14% |
| Verloren | 29% | 29% | 29% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,57 | 1,71 | 1,43 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,21 | 0,86 | 1,57 |
| De nul gehouden | 36% | 57% | 14% |
| Niet gescoord | 7% | 14% | 0% |
| Als eerste gescoord | 71% | 57% | 86% |
Doelpuntenstatistieken Stoke City
Stoke City scoorde 22 doelpunten, gemiddeld 1,57 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 57 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 7% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,57 | 1,71 | 1,43 |
| Minstens 1 keer gescoord | 93% | 86% | 100% |
| Minstens 2 keer gescoord | 50% | 57% | 43% |
| Minstens 3 keer gescoord | 7% | 14% | 0% |
| Minstens 4 keer gescoord | 7% | 14% | 0% |
| In beide helften gescoord | 29% | 14% | 43% |
| Niet gescoord | 7% | 14% | 0% |
Tegendoelpunten Stoke City
Aan de andere kant incasseerde Stoke City 17 doelpunten, gemiddeld 1,21 per wedstrijd. In 36% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,21 | 0,86 | 1,57 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 64% | 43% | 86% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 29% | 29% | 29% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 21% | 14% | 29% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 7% | 0% | 14% |
| De nul gehouden | 36% | 57% | 14% |
Over/under statistieken Stoke City
In een wedstrijd van Stoke City vallen er gemiddeld 2,79 doelpunten. In 64% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 29% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,79 | 2,57 | 3,00 |
| Over 0.5 | 93% | 86% | 100% |
| Over 1.5 | 79% | 71% | 86% |
| Over 2.5 | 64% | 57% | 71% |
| Over 3.5 | 29% | 29% | 29% |
| Over 4.5 | 14% | 14% | 14% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Stoke City
In 64% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 43%, op verplaatsing tot 86%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 64% | 43% | 86% |
| Beide ploegen scoren + winst | 29% | 14% | 43% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 7% | 0% | 14% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 29% | 29% | 29% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 57% | 43% | 71% |
| Geen btts + over 2.5 | 7% | 14% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 21% | 14% | 29% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 36% | 29% | 43% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Stoke City scoorde 13 doelpunten voor rust en 9 erna, en kreeg er 4 tegen in de eerste helft en 13 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 50% | 43% | 57% |
| Eerste helft gelijk | 43% | 57% | 29% |
| Eerste helft verloren | 7% | 0% | 14% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,93 | 1,00 | 0,86 |
| Tegen in de eerste helft | 0,29 | 0,14 | 0,43 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 79% | 86% | 71% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 29% | 43% | 14% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 21% | 29% | 14% |
| Tweede helft gelijk | 43% | 43% | 43% |
| Tweede helft verloren | 36% | 29% | 43% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,64 | 0,71 | 0,57 |
| Tegen in de tweede helft | 0,93 | 0,71 | 1,14 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 36% | 57% | 14% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 50% | 57% | 43% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 29% | 43% | 14% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 43% | 29% | 57% |
| Evenveel in beide helften | 29% | 29% | 29% |
Wanneer scoort Stoke City?
De meeste doelpunten van Stoke City vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 27% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Stoke City
Stoke City trapte gemiddeld 5,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,2 toe. In 69% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,00 | 5,43 | 4,50 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,23 | 4,29 | 6,33 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 92% | 100% | 83% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 69% | 57% | 83% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 38% | 29% | 50% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 23% | 14% | 33% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 85% | 86% | 83% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 46% | 57% | 33% |
Gebaseerd op 13 van de 14 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Stoke City
Stoke City kreeg gemiddeld 2,14 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,14 bij de tegenstander. In 64% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,14 | 1,71 | 2,57 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,14 | 0,00 | 0,29 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,14 | 2,57 | 1,71 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 64% | 43% | 86% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 29% | 14% | 43% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 64% | 71% | 57% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 36% | 29% | 43% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 29% | 29% | 29% |
Schoten en xG van Stoke City
De ploeg loste gemiddeld 12,0 schoten per wedstrijd, waarvan 3,7 op doel. Dat is een precisie van 31%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12,00 | 11,29 | 12,83 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,69 | 3,57 | 3,83 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,46 | 5,29 | 5,67 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 14,23 | 10,57 | 18,50 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,06 | 1,13 | 0,97 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,40 | 0,93 | 1,94 |
| Balbezit | 46,3 | 50,3 | 41,7 |
Gebaseerd op 13 van de 14 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Stoke City
De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 4 van de 14 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 4 | 29% |
| 1 - 0 | 2 | 14% |
| 4 - 0 | 1 | 7% |
| 2 - 0 | 1 | 7% |
| 2 - 3 | 1 | 7% |
| 1 - 1 | 1 | 7% |
| 1 - 2 | 1 | 7% |
| 1 - 3 | 1 | 7% |
| 1 - 4 | 1 | 7% |
| 0 - 0 | 1 | 7% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Stoke City.
Spelersstatistieken Stoke City
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Jack McGlynn | 4 |
| Ethan Stuart William Galbraith | 3 |
| Ben Wilmot | 2 |
| Eric Junior Bocat | 2 |
| Justin Devenny | 2 |
Jack McGlynn is dit seizoen de topschutter van Stoke City (4). Daarachter volgen Ethan Stuart William Galbraith (3) en Ben Wilmot (2).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Ethan Stuart William Galbraith | 4 |
| Eric Junior Bocat | 2 |
| Jack McGlynn | 2 |
| George Hirst | 1 |
| Junior Tchamadeu | 1 |
Ethan Stuart William Galbraith gaf de meeste assists bij Stoke City (4). Daarachter volgen Eric Junior Bocat (2) en Jack McGlynn (2).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Ben Wilmot | 14 |
| Djibril Soumaré | 14 |
| Viktor Johansson | 14 |
| Benjamin Johnson | 13 |
| Ethan Stuart William Galbraith | 13 |
Ben Wilmot speelde de meeste wedstrijden voor Stoke City (14). Daarachter volgen Djibril Soumaré (14) en Viktor Johansson (14).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Ethan Stuart William Galbraith | 5 |
| Djibril Soumaré | 3 |
| Luke Graham | 3 |
| Maksym Talovierov | 3 |
| Svante Ingelsson | 3 |
Ethan Stuart William Galbraith pakte de meeste kaarten bij Stoke City (5). Daarachter volgen Djibril Soumaré (3) en Luke Graham (3).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ethan Stuart William Galbraith | 7 |
| 2 | Jack McGlynn | 6 |
| 3 | Eric Junior Bocat | 4 |
| 4 | Sam Gallagher | 3 |
| 5 | Ben Wilmot | 2 |
| 5 | George Hirst | 2 |
| 5 | Justin Devenny | 2 |
| 5 | Mohamed Lamine Cisse | 2 |
| 5 | Róbert Boženík | 2 |
| 10 | Benjamin Johnson | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jack McGlynn | 4 |
| 2 | Ethan Stuart William Galbraith | 3 |
| 3 | Ben Wilmot | 2 |
| 3 | Eric Junior Bocat | 2 |
| 3 | Sam Gallagher | 2 |
| 6 | Benjamin Johnson | 1 |
| 6 | George Hirst | 1 |
| 6 | Justin Devenny | 1 |
| 6 | Luke Graham | 1 |
| 6 | Mohamed Lamine Cisse | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Justin Devenny | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ben Wilmot | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Róbert Boženík | 14 |
| 2 | Ethan Stuart William Galbraith | 13 |
| 3 | Jack McGlynn | 11 |
| 4 | Benjamin Johnson | 9 |
| 4 | Eric Junior Bocat | 9 |
| 4 | Justin Devenny | 9 |
| 4 | Mohamed Lamine Cisse | 9 |
| 8 | Ben Wilmot | 8 |
| 9 | Djibril Soumaré | 7 |
| 9 | George Hirst | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ethan Stuart William Galbraith | 7 |
| 1 | Jack McGlynn | 7 |
| 3 | Benjamin Johnson | 5 |
| 3 | Justin Devenny | 5 |
| 5 | Sam Gallagher | 4 |
| 6 | Ben Wilmot | 3 |
| 6 | Eric Junior Bocat | 3 |
| 6 | George Hirst | 3 |
| 6 | Million Manhoef | 3 |
| 6 | Róbert Boženík | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jack McGlynn | 63,6% |
| 2 | Ethan Stuart William Galbraith | 53,8% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jack McGlynn | 36,4% |
| 2 | Ethan Stuart William Galbraith | 23,1% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ethan Stuart William Galbraith | 25 |
| 2 | Jack McGlynn | 14 |
| 3 | Benjamin Johnson | 11 |
| 3 | Justin Devenny | 11 |
| 5 | Sorba Thomas | 9 |
| 6 | Eric Junior Bocat | 7 |
| 6 | Róbert Boženík | 7 |
| 8 | Joon-Ho Bae | 6 |
| 8 | Luca Bombino | 6 |
| 10 | Mohamed Lamine Cisse | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ben Wilmot | 540 |
| 2 | Ethan Stuart William Galbraith | 533 |
| 3 | Luke Graham | 481 |
| 4 | Djibril Soumaré | 393 |
| 5 | Benjamin Johnson | 297 |
| 6 | Jack McGlynn | 288 |
| 7 | Viktor Johansson | 261 |
| 8 | Eric Junior Bocat | 234 |
| 9 | Maksym Talovierov | 218 |
| 10 | Mohammed Bosun Lawal | 166 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Maksym Talovierov | 92,0% |
| 2 | Ben Wilmot | 84,6% |
| 3 | Luke Graham | 84,1% |
| 4 | Ethan Stuart William Galbraith | 84,1% |
| 5 | Djibril Soumaré | 82,2% |
| 6 | Jack McGlynn | 82,1% |
| 7 | Benjamin Johnson | 80,7% |
| 8 | Eric Junior Bocat | 80,1% |
| 9 | Viktor Johansson | 59,2% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luca Bombino | 31 |
| 2 | Djibril Soumaré | 26 |
| 3 | Benjamin Johnson | 22 |
| 4 | Luke Graham | 21 |
| 5 | Ethan Stuart William Galbraith | 17 |
| 6 | Ben Wilmot | 15 |
| 7 | Eric Junior Bocat | 14 |
| 8 | Jack McGlynn | 11 |
| 9 | Justin Devenny | 10 |
| 10 | Sam Gallagher | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ben Wilmot | 22 |
| 2 | Luke Graham | 15 |
| 3 | Djibril Soumaré | 14 |
| 4 | Eric Junior Bocat | 13 |
| 4 | Ethan Stuart William Galbraith | 13 |
| 6 | Benjamin Johnson | 11 |
| 7 | Maksym Talovierov | 7 |
| 8 | Joon-Ho Bae | 6 |
| 8 | Luca Bombino | 6 |
| 10 | Jack McGlynn | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ben Wilmot | 13 |
| 2 | Luke Graham | 10 |
| 3 | Mohammed Bosun Lawal | 9 |
| 4 | Djibril Soumaré | 8 |
| 5 | Benjamin Johnson | 6 |
| 6 | Ethan Stuart William Galbraith | 5 |
| 7 | Róbert Boženík | 4 |
| 8 | Eric Junior Bocat | 3 |
| 8 | Maksym Talovierov | 3 |
| 8 | Sam Gallagher | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luke Graham | 74 |
| 2 | Benjamin Johnson | 60 |
| 3 | Djibril Soumaré | 59 |
| 4 | Ethan Stuart William Galbraith | 55 |
| 5 | Luca Bombino | 50 |
| 6 | Ben Wilmot | 49 |
| 7 | Eric Junior Bocat | 39 |
| 8 | Mohamed Lamine Cisse | 37 |
| 9 | Justin Devenny | 30 |
| 10 | Sam Gallagher | 27 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luke Graham | 58,3% |
| 2 | Eric Junior Bocat | 56,5% |
| 3 | Benjamin Johnson | 56,1% |
| 4 | Ben Wilmot | 49,5% |
| 5 | Djibril Soumaré | 48,4% |
| 6 | Jack McGlynn | 45,1% |
| 7 | Ethan Stuart William Galbraith | 41,7% |
| 8 | George Hirst | 35,4% |
| 9 | Justin Devenny | 33,7% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Djibril Soumaré | 11 |
| 2 | Ethan Stuart William Galbraith | 8 |
| 3 | Ben Wilmot | 6 |
| 3 | Justin Devenny | 6 |
| 3 | Luke Graham | 6 |
| 6 | George Hirst | 5 |
| 6 | Luca Bombino | 5 |
| 8 | Benjamin Johnson | 4 |
| 9 | Eric Junior Bocat | 3 |
| 9 | Jack McGlynn | 3 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ethan Stuart William Galbraith | 19 |
| 2 | Benjamin Johnson | 9 |
| 2 | Eric Junior Bocat | 9 |
| 4 | Mohamed Lamine Cisse | 8 |
| 5 | Justin Devenny | 7 |
| 6 | Luca Bombino | 6 |
| 7 | Djibril Soumaré | 4 |
| 7 | Joon-Ho Bae | 4 |
| 7 | Sorba Thomas | 4 |
| 10 | Ben Wilmot | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ethan Stuart William Galbraith | 48,7% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Viktor Johansson | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Viktor Johansson | 40 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Viktor Johansson | 71,4% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ethan Stuart William Galbraith | 5 |
| 2 | Djibril Soumaré | 3 |
| 2 | Luke Graham | 3 |
| 4 | Maksym Talovierov | 2 |
| 4 | Mohammed Bosun Lawal | 2 |
| 4 | Sam Gallagher | 2 |
| 4 | Svante Ingelsson | 2 |
| 8 | Ben Wilmot | 1 |
| 8 | Eric Junior Bocat | 1 |
| 8 | George Hirst | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Maksym Talovierov | 1 |
| 1 | Svante Ingelsson | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Djibril Soumaré | 20 |
| 2 | Ethan Stuart William Galbraith | 18 |
| 2 | Róbert Boženík | 18 |
| 4 | Ben Wilmot | 15 |
| 5 | Benjamin Johnson | 14 |
| 5 | Luke Graham | 14 |
| 7 | George Hirst | 12 |
| 7 | Sam Gallagher | 12 |
| 9 | Justin Devenny | 10 |
| 10 | Mohammed Bosun Lawal | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Djibril Soumaré | 19 |
| 2 | Luke Graham | 18 |
| 3 | Ethan Stuart William Galbraith | 14 |
| 4 | Mohamed Lamine Cisse | 13 |
| 5 | Luca Bombino | 12 |
| 6 | Benjamin Johnson | 11 |
| 7 | Eric Junior Bocat | 10 |
| 8 | Justin Devenny | 9 |
| 9 | Ben Wilmot | 6 |
| 9 | Jack McGlynn | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | George Hirst | 12 |
| 2 | Róbert Boženík | 7 |
| 3 | Mohamed Lamine Cisse | 6 |
| 4 | Benjamin Johnson | 2 |
| 5 | Eric Junior Bocat | 1 |
| 5 | Ethan Stuart William Galbraith | 1 |
| 5 | Jack McGlynn | 1 |
| 5 | Justin Devenny | 1 |
| 5 | Svante Ingelsson | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Viktor Johansson | 1.260 |
| 2 | Ben Wilmot | 1.215 |
| 3 | Benjamin Johnson | 1.170 |
| 3 | Ethan Stuart William Galbraith | 1.170 |
| 5 | Luke Graham | 1.080 |
| 6 | Djibril Soumaré | 1.042 |
| 7 | Eric Junior Bocat | 839 |
| 8 | Jack McGlynn | 706 |
| 9 | Justin Devenny | 700 |
| 10 | George Hirst | 545 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ben Wilmot | 14 |
| 1 | Viktor Johansson | 14 |
| 3 | Benjamin Johnson | 13 |
| 3 | Djibril Soumaré | 13 |
| 3 | Ethan Stuart William Galbraith | 13 |
| 6 | Luke Graham | 12 |
| 7 | Eric Junior Bocat | 10 |
| 8 | Justin Devenny | 9 |
| 9 | Jack McGlynn | 8 |
| 10 | George Hirst | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jack McGlynn | 7,39 |
| 2 | Ethan Stuart William Galbraith | 7,16 |
| 3 | Viktor Johansson | 7,03 |
| 4 | Luke Graham | 6,98 |
| 5 | Ben Wilmot | 6,96 |
| 6 | Eric Junior Bocat | 6,87 |
| 7 | Mohammed Bosun Lawal | 6,84 |
| 8 | Benjamin Johnson | 6,76 |
| 9 | Djibril Soumaré | 6,74 |
| 10 | Justin Devenny | 6,67 |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Stoke City · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers