Statistieken Stoke City 2019

Alle cijfers hieronder gaan over Championship 2019, 46 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Stoke City

Stoke City speelde 46 wedstrijden dit seizoen: 16 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 22 keer verloren. Dat levert 56 punten op, oftewel 1,22 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,57 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,87.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 46 16 8 22 62 68 -6 56 1,22
Thuis 23 11 3 9 36 26 10 36 1,57
Uit 23 5 5 13 26 42 -16 20 0,87
Punten per wedstrijd 1,22
Gescoord per wedstrijd 1,35
Tegen per wedstrijd 1,48
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken Stoke City

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 35% 48% 22%
Gelijk 17% 13% 22%
Verloren 48% 39% 57%
Gescoord per wedstrijd 1,35 1,57 1,13
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,48 1,13 1,83
De nul gehouden 26% 39% 13%
Niet gescoord 35% 30% 39%
Als eerste gescoord 46% 52% 39%

Doelpuntenstatistieken Stoke City

Stoke City scoorde 62 doelpunten, gemiddeld 1,35 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 67 minuten een doelpunt. In 37% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 35% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,35 1,57 1,13
Minstens 1 keer gescoord 65% 70% 61%
Minstens 2 keer gescoord 37% 52% 22%
Minstens 3 keer gescoord 17% 22% 13%
Minstens 4 keer gescoord 11% 9% 13%
In beide helften gescoord 28% 39% 17%
Niet gescoord 35% 30% 39%

Tegendoelpunten Stoke City

Aan de andere kant incasseerde Stoke City 68 doelpunten, gemiddeld 1,48 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,48 1,13 1,83
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 61% 87%
Minstens 2 tegendoelpunten 48% 43% 52%
Minstens 3 tegendoelpunten 17% 9% 26%
Minstens 4 tegendoelpunten 7% 0% 13%
De nul gehouden 26% 39% 13%

Over/under statistieken Stoke City

In een wedstrijd van Stoke City vallen er gemiddeld 2,83 doelpunten. In 54% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 30% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,83 2,70 2,96
Over 0.5 91% 91% 91%
Over 1.5 78% 83% 74%
Over 2.5 54% 52% 57%
Over 3.5 30% 26% 35%
Over 4.5 17% 13% 22%
Over 5.5 9% 4% 13%

Beide ploegen scoren bij Stoke City

In 48% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 39%, op verplaatsing tot 57%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 48% 39% 57%
Beide ploegen scoren + winst 17% 17% 17%
Beide ploegen scoren + gelijk 9% 4% 13%
Beide ploegen scoren + verlies 22% 17% 26%
Beide ploegen scoren + over 2.5 41% 39% 43%
Geen btts + over 2.5 13% 13% 13%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 11% 9% 13%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 30% 30% 30%
Beide ploegen scoren in beide helften 4% 9% 0%

Statistieken per helft

Stoke City scoorde 28 doelpunten voor rust en 34 erna, en kreeg er 23 tegen in de eerste helft en 45 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 35% 43% 26%
Eerste helft gelijk 33% 30% 35%
Eerste helft verloren 33% 26% 39%
Gescoord in de eerste helft 0,61 0,74 0,48
Tegen in de eerste helft 0,50 0,35 0,65
De nul gehouden in de eerste helft 57% 65% 48%
Niet gescoord in de eerste helft 54% 48% 61%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 35% 17%
Tweede helft gelijk 37% 35% 39%
Tweede helft verloren 37% 30% 43%
Gescoord in de tweede helft 0,74 0,83 0,65
Tegen in de tweede helft 0,98 0,78 1,17
De nul gehouden in de tweede helft 39% 43% 35%
Niet gescoord in de tweede helft 52% 43% 61%
Meeste doelpunten in de eerste helft 20% 13% 26%
Meeste doelpunten in de tweede helft 46% 52% 39%
Evenveel in beide helften 35% 35% 35%

Wanneer scoort Stoke City?

De meeste doelpunten van Stoke City vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
13%
13%
8%
10%
8%
10%
10%
10%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
3%
10%
7%
18%
9%
18%
16%
10%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Stoke City

Stoke City trapte gemiddeld 4,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,4 toe. In 54% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,70 5,61 3,78
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,37 4,26 4,48
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 83% 91% 74%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 54% 65% 43%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 28% 43% 13%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 11% 17% 4%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 70% 83% 57%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 46% 61% 30%

Kaartenstatistieken Stoke City

Stoke City kreeg gemiddeld 1,37 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,87 bij de tegenstander. In 48% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,37 1,22 1,52
Rode kaarten per wedstrijd 0,04 0,09 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,87 2,04 1,70
Zelf over 1.5 kaarten 43% 39% 48%
Zelf over 2.5 kaarten 20% 22% 17%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 48% 48% 48%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 26% 26% 26%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 11% 9% 13%

Schoten en xG van Stoke City

De ploeg loste gemiddeld 12,0 schoten per wedstrijd, waarvan 3,8 op doel. Dat is een precisie van 32%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,96 14,00 9,91
Schoten op doel per wedstrijd 3,85 4,43 3,26
Schoten naast per wedstrijd 5,04 5,91 4,17
Schoten tegen per wedstrijd 9,78 7,74 11,83
Balbezit 46,5 46,4 46,6

Meest voorkomende uitslagen Stoke City

De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 6 van de 46 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 2 6 13%
2 - 0 4 9%
0 - 0 4 9%
0 - 1 4 9%
0 - 2 4 9%
1 - 1 3 7%
2 - 1 2 4%
1 - 0 2 4%
1 - 3 2 4%
0 - 3 2 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Stoke City.

Stoke City · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook