Statistieken Stoke City 2018
Alle cijfers hieronder gaan over Championship 2018, 46 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Stoke City
Stoke City speelde 46 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 22 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 55 punten op, oftewel 1,20 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,43 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,96.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 46 | 11 | 22 | 13 | 45 | 52 | -7 | 55 | 1,20 |
| Thuis | 23 | 8 | 9 | 6 | 26 | 24 | 2 | 33 | 1,43 |
| Uit | 23 | 3 | 13 | 7 | 19 | 28 | -9 | 22 | 0,96 |
Basisstatistieken Stoke City
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 24% | 35% | 13% |
| Gelijk | 48% | 39% | 57% |
| Verloren | 28% | 26% | 30% |
| Gescoord per wedstrijd | 0,98 | 1,13 | 0,83 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,13 | 1,04 | 1,22 |
| De nul gehouden | 39% | 39% | 39% |
| Niet gescoord | 37% | 35% | 39% |
| Als eerste gescoord | 39% | 52% | 26% |
Doelpuntenstatistieken Stoke City
Stoke City scoorde 45 doelpunten, gemiddeld 0,98 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 92 minuten een doelpunt. In 35% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 37% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 0,98 | 1,13 | 0,83 |
| Minstens 1 keer gescoord | 63% | 65% | 61% |
| Minstens 2 keer gescoord | 35% | 48% | 22% |
| Minstens 3 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 17% | 30% | 4% |
| Niet gescoord | 37% | 35% | 39% |
Tegendoelpunten Stoke City
Aan de andere kant incasseerde Stoke City 52 doelpunten, gemiddeld 1,13 per wedstrijd. In 39% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,13 | 1,04 | 1,22 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 61% | 61% | 61% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 41% | 35% | 48% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 11% | 9% | 13% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 39% | 39% | 39% |
Over/under statistieken Stoke City
In een wedstrijd van Stoke City vallen er gemiddeld 2,11 doelpunten. In 37% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 28% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,11 | 2,17 | 2,04 |
| Over 0.5 | 80% | 87% | 74% |
| Over 1.5 | 63% | 70% | 57% |
| Over 2.5 | 37% | 35% | 39% |
| Over 3.5 | 28% | 22% | 35% |
| Over 4.5 | 2% | 4% | 0% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Stoke City
In 43% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 39%, op verplaatsing tot 48%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 43% | 39% | 48% |
| Beide ploegen scoren + winst | 4% | 9% | 0% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 28% | 26% | 30% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 11% | 4% | 17% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 35% | 30% | 39% |
| Geen btts + over 2.5 | 2% | 4% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 11% | 4% | 17% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 26% | 26% | 26% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 2% | 4% | 0% |
Statistieken per helft
Stoke City scoorde 20 doelpunten voor rust en 25 erna, en kreeg er 23 tegen in de eerste helft en 29 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 30% | 39% | 22% |
| Eerste helft gelijk | 37% | 35% | 39% |
| Eerste helft verloren | 33% | 26% | 39% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,43 | 0,48 | 0,39 |
| Tegen in de eerste helft | 0,50 | 0,39 | 0,61 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 63% | 70% | 57% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 61% | 57% | 65% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 24% | 39% | 9% |
| Tweede helft gelijk | 46% | 26% | 65% |
| Tweede helft verloren | 30% | 35% | 26% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,54 | 0,65 | 0,43 |
| Tegen in de tweede helft | 0,63 | 0,65 | 0,61 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 46% | 43% | 48% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 59% | 48% | 70% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 22% | 9% | 35% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 28% | 35% | 22% |
| Evenveel in beide helften | 50% | 57% | 43% |
Wanneer scoort Stoke City?
De meeste doelpunten van Stoke City vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.
Hoekschopstatistieken Stoke City
Stoke City trapte gemiddeld 5,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,0 toe. In 65% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,58 | 6,27 | 4,86 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,00 | 4,41 | 5,62 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 88% | 95% | 81% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 65% | 68% | 62% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 44% | 50% | 38% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 26% | 27% | 24% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 72% | 86% | 57% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 58% | 73% | 43% |
Gebaseerd op 43 van de 46 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Stoke City
Stoke City kreeg gemiddeld 1,63 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,48 bij de tegenstander. In 43% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,63 | 1,61 | 1,65 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,11 | 0,09 | 0,13 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,48 | 1,78 | 1,17 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 48% | 43% | 52% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 26% | 22% | 30% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 43% | 48% | 39% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 24% | 22% | 26% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 15% | 17% | 13% |
Schoten en xG van Stoke City
De ploeg loste gemiddeld 10,9 schoten per wedstrijd, waarvan 3,3 op doel. Dat is een precisie van 30%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10,88 | 11,59 | 10,14 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,30 | 3,55 | 3,05 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,37 | 4,45 | 4,29 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 12,58 | 10,64 | 14,62 |
| Balbezit | 50,9 | 51,7 | 50,1 |
Gebaseerd op 43 van de 46 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Stoke City
De vaakst voorkomende uitslag is 2-2, in 9 van de 46 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 9 | 20% |
| 0 - 0 | 9 | 20% |
| 1 - 0 | 5 | 11% |
| 2 - 0 | 4 | 9% |
| 1 - 1 | 4 | 9% |
| 0 - 2 | 4 | 9% |
| 1 - 3 | 3 | 7% |
| 0 - 1 | 3 | 7% |
| 2 - 1 | 2 | 4% |
| 2 - 3 | 1 | 2% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Stoke City.
Spelersstatistieken Stoke City
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Benik Afobe | 8 |
| Joe Allen | 6 |
| Thomas Ince | 6 |
| Saido Berahino | 3 |
| Sam Vokes | 3 |
Benik Afobe is dit seizoen de topschutter van Stoke City (8). Daarachter volgen Joe Allen (6) en Thomas Ince (6).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Thomas Ince | 7 |
| James McClean | 6 |
| Joe Allen | 4 |
| Sam Clucas | 4 |
| Erik Pieters | 2 |
Thomas Ince gaf de meeste assists bij Stoke City (7). Daarachter volgen James McClean (6) en Joe Allen (4).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Joe Allen | 46 |
| Benik Afobe | 45 |
| Jack Butland | 45 |
| James McClean | 42 |
| Thomas Ince | 38 |
Joe Allen speelde de meeste wedstrijden voor Stoke City (46). Daarachter volgen Benik Afobe (45) en Jack Butland (45).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| James McClean | 11 |
| Joe Allen | 9 |
| Ashley Williams | 8 |
| Oghenekaro Etebo | 7 |
| Bruno Martins Indi | 7 |
James McClean pakte de meeste kaarten bij Stoke City (11). Daarachter volgen Joe Allen (9) en Ashley Williams (8).
Stoke City · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers