Statistieken Stoke City 2020

Alle cijfers hieronder gaan over Championship 2020, 46 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Stoke City

Stoke City speelde 46 wedstrijden dit seizoen: 15 keer gewonnen, 15 keer gelijk en 16 keer verloren. Dat levert 60 punten op, oftewel 1,30 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,39 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,22.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 46 15 15 16 50 52 -2 60 1,30
Thuis 23 9 5 9 29 28 1 32 1,39
Uit 23 6 10 7 21 24 -3 28 1,22
Punten per wedstrijd 1,30
Gescoord per wedstrijd 1,09
Tegen per wedstrijd 1,13
De nul gehouden 46%

Basisstatistieken Stoke City

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 33% 39% 26%
Gelijk 33% 22% 43%
Verloren 35% 39% 30%
Gescoord per wedstrijd 1,09 1,26 0,91
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,13 1,22 1,04
De nul gehouden 46% 39% 52%
Niet gescoord 33% 22% 43%
Als eerste gescoord 48% 50% 45%

Gebaseerd op 44 van de 46 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Stoke City

Stoke City scoorde 50 doelpunten, gemiddeld 1,09 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 83 minuten een doelpunt. In 28% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 33% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,09 1,26 0,91
Minstens 1 keer gescoord 67% 78% 57%
Minstens 2 keer gescoord 28% 30% 26%
Minstens 3 keer gescoord 11% 13% 9%
Minstens 4 keer gescoord 2% 4% 0%
In beide helften gescoord 20% 18% 23%
Niet gescoord 33% 22% 43%

Tegendoelpunten Stoke City

Aan de andere kant incasseerde Stoke City 52 doelpunten, gemiddeld 1,13 per wedstrijd. In 46% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,13 1,22 1,04
Minstens 1 tegendoelpunt 54% 61% 48%
Minstens 2 tegendoelpunten 41% 48% 35%
Minstens 3 tegendoelpunten 15% 13% 17%
Minstens 4 tegendoelpunten 2% 0% 4%
De nul gehouden 46% 39% 52%

Over/under statistieken Stoke City

In een wedstrijd van Stoke City vallen er gemiddeld 2,22 doelpunten. In 35% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 17% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,22 2,48 1,96
Over 0.5 83% 91% 74%
Over 1.5 65% 65% 65%
Over 2.5 35% 43% 26%
Over 3.5 17% 22% 13%
Over 4.5 15% 17% 13%
Over 5.5 4% 4% 4%

Beide ploegen scoren bij Stoke City

In 39% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 48%, op verplaatsing tot 30%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 39% 48% 30%
Beide ploegen scoren + winst 4% 9% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 15% 13% 17%
Beide ploegen scoren + verlies 20% 26% 13%
Beide ploegen scoren + over 2.5 28% 39% 17%
Geen btts + over 2.5 7% 4% 9%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 16% 18% 14%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 20% 27% 14%
Beide ploegen scoren in beide helften 9% 9% 9%

Gebaseerd op 44 van de 46 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Stoke City scoorde 24 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 18 tegen in de eerste helft en 30 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 32% 36% 27%
Eerste helft gelijk 52% 55% 50%
Eerste helft verloren 16% 9% 23%
Gescoord in de eerste helft 0,55 0,64 0,45
Tegen in de eerste helft 0,41 0,36 0,45
De nul gehouden in de eerste helft 68% 73% 64%
Niet gescoord in de eerste helft 55% 50% 59%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 23% 23% 23%
Tweede helft gelijk 39% 36% 41%
Tweede helft verloren 39% 41% 36%
Gescoord in de tweede helft 0,52 0,59 0,45
Tegen in de tweede helft 0,68 0,77 0,59
De nul gehouden in de tweede helft 50% 41% 59%
Niet gescoord in de tweede helft 59% 55% 64%
Meeste doelpunten in de eerste helft 23% 27% 18%
Meeste doelpunten in de tweede helft 39% 50% 27%
Evenveel in beide helften 39% 23% 55%

Gebaseerd op 44 van de 46 wedstrijden.

Wanneer scoort Stoke City?

De meeste doelpunten van Stoke City vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 15% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
11%
6%
13%
15%
11%
9%
15%
11%
11%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
10%
10%
8%
8%
10%
21%
13%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Stoke City

Stoke City trapte gemiddeld 4,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,5 toe. In 61% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,65 4,78 4,52
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,50 3,48 5,52
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 80% 78% 83%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 61% 48% 74%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 28% 17% 39%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 15% 4% 26%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 57% 65% 48%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 52% 57% 48%

Kaartenstatistieken Stoke City

Stoke City kreeg gemiddeld 1,68 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,30 bij de tegenstander. In 36% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,68 1,59 1,77
Rode kaarten per wedstrijd 0,09 0,09 0,09
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,30 1,32 1,27
Zelf over 1.5 kaarten 50% 45% 55%
Zelf over 2.5 kaarten 25% 23% 27%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 36% 32% 41%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 18% 18% 18%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 7% 5% 9%

Gebaseerd op 44 van de 46 wedstrijden.

Schoten en xG van Stoke City

De ploeg loste gemiddeld 10,2 schoten per wedstrijd, waarvan 3,0 op doel. Dat is een precisie van 30%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,22 10,91 9,52
Schoten op doel per wedstrijd 3,02 3,48 2,57
Schoten naast per wedstrijd 4,48 4,70 4,26
Schoten tegen per wedstrijd 10,00 8,70 11,30
Balbezit 49,5 50,7 48,3

Meest voorkomende uitslagen Stoke City

De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 8 van de 46 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 0 8 17%
1 - 0 7 15%
1 - 1 5 11%
1 - 2 5 11%
0 - 2 5 11%
2 - 0 4 9%
2 - 3 3 7%
3 - 0 2 4%
4 - 3 1 2%
3 - 2 1 2%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Stoke City.

Stoke City · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook