Statistieken Maccabi Tel Aviv 2025
Alle cijfers hieronder gaan over Ligat ha'Al 2025, 35 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv speelde 35 wedstrijden dit seizoen: 18 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 8 keer verloren. Dat levert 63 punten op, oftewel 1,80 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,59.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 35 | 18 | 9 | 8 | 72 | 46 | 26 | 63 | 1,80 |
| Thuis | 18 | 11 | 3 | 4 | 37 | 22 | 15 | 36 | 2,00 |
| Uit | 17 | 7 | 6 | 4 | 35 | 24 | 11 | 27 | 1,59 |
Basisstatistieken Maccabi Tel Aviv
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 51% | 61% | 41% |
| Gelijk | 26% | 17% | 35% |
| Verloren | 23% | 22% | 24% |
| Gescoord per wedstrijd | 2,06 | 2,06 | 2,06 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,31 | 1,22 | 1,41 |
| De nul gehouden | 31% | 39% | 24% |
| Niet gescoord | 9% | 0% | 18% |
| Als eerste gescoord | 71% | 83% | 59% |
Doelpuntenstatistieken Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv scoorde 72 doelpunten, gemiddeld 2,06 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 44 minuten een doelpunt. In 60% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 9% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 2,06 | 2,06 | 2,06 |
| Minstens 1 keer gescoord | 91% | 100% | 82% |
| Minstens 2 keer gescoord | 60% | 56% | 65% |
| Minstens 3 keer gescoord | 34% | 33% | 35% |
| Minstens 4 keer gescoord | 20% | 17% | 24% |
| In beide helften gescoord | 37% | 33% | 41% |
| Niet gescoord | 9% | 0% | 18% |
Tegendoelpunten Maccabi Tel Aviv
Aan de andere kant incasseerde Maccabi Tel Aviv 46 doelpunten, gemiddeld 1,31 per wedstrijd. In 31% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,31 | 1,22 | 1,41 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 69% | 61% | 76% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 31% | 33% | 29% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 14% | 11% | 18% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 11% | 6% | 18% |
| De nul gehouden | 31% | 39% | 24% |
Over/under statistieken Maccabi Tel Aviv
In een wedstrijd van Maccabi Tel Aviv vallen er gemiddeld 3,37 doelpunten. In 69% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 54% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,37 | 3,28 | 3,47 |
| Over 0.5 | 94% | 100% | 88% |
| Over 1.5 | 83% | 83% | 82% |
| Over 2.5 | 69% | 72% | 65% |
| Over 3.5 | 54% | 44% | 65% |
| Over 4.5 | 23% | 11% | 35% |
| Over 5.5 | 9% | 6% | 12% |
Beide ploegen scoren bij Maccabi Tel Aviv
In 66% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 61%, op verplaatsing tot 71%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 66% | 61% | 71% |
| Beide ploegen scoren + winst | 26% | 22% | 29% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 20% | 17% | 24% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 20% | 22% | 18% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 54% | 50% | 59% |
| Geen btts + over 2.5 | 14% | 22% | 6% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 26% | 11% | 41% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 34% | 39% | 29% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 6% | 6% | 6% |
Statistieken per helft
Maccabi Tel Aviv scoorde 36 doelpunten voor rust en 36 erna, en kreeg er 18 tegen in de eerste helft en 28 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 46% | 50% | 41% |
| Eerste helft gelijk | 37% | 39% | 35% |
| Eerste helft verloren | 17% | 11% | 24% |
| Gescoord in de eerste helft | 1,03 | 0,83 | 1,24 |
| Tegen in de eerste helft | 0,51 | 0,28 | 0,76 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 60% | 78% | 41% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 40% | 44% | 35% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 43% | 50% | 35% |
| Tweede helft gelijk | 31% | 22% | 41% |
| Tweede helft verloren | 26% | 28% | 24% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,03 | 1,22 | 0,82 |
| Tegen in de tweede helft | 0,80 | 0,94 | 0,65 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 51% | 50% | 53% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 31% | 22% | 41% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 31% | 17% | 47% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 40% | 56% | 24% |
| Evenveel in beide helften | 29% | 28% | 29% |
Wanneer scoort Maccabi Tel Aviv?
De meeste doelpunten van Maccabi Tel Aviv vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv trapte gemiddeld 5,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,3 toe. In 45% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,15 | 4,82 | 5,56 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,30 | 3,64 | 5,11 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 75% | 73% | 78% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 45% | 36% | 56% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 40% | 27% | 56% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 30% | 9% | 56% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 70% | 73% | 67% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 50% | 55% | 44% |
Gebaseerd op 20 van de 35 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv kreeg gemiddeld 2,43 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,57 bij de tegenstander. In 86% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,43 | 2,39 | 2,47 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,17 | 0,22 | 0,12 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,57 | 3,00 | 2,12 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 80% | 83% | 76% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 51% | 50% | 53% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 86% | 83% | 88% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 57% | 61% | 53% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 49% | 50% | 47% |
Schoten en xG van Maccabi Tel Aviv
De ploeg loste gemiddeld 12,9 schoten per wedstrijd, waarvan 4,8 op doel. Dat is een precisie van 37%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12,90 | 12,91 | 12,89 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,80 | 4,82 | 4,78 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,65 | 4,64 | 4,67 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 11,50 | 9,82 | 13,56 |
| Balbezit | 52,7 | 53,4 | 51,8 |
Gebaseerd op 20 van de 35 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Maccabi Tel Aviv
De vaakst voorkomende uitslag is 4-0, in 4 van de 35 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 4 - 0 | 4 | 11% |
| 1 - 1 | 4 | 11% |
| 4 - 1 | 3 | 9% |
| 3 - 1 | 3 | 9% |
| 2 - 2 | 3 | 9% |
| 1 - 0 | 3 | 9% |
| 2 - 1 | 2 | 6% |
| 2 - 4 | 2 | 6% |
| 1 - 2 | 2 | 6% |
| 0 - 0 | 2 | 6% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Maccabi Tel Aviv.
Spelersstatistieken Maccabi Tel Aviv
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Dor Peretz | 14 |
| Ido Shahar | 7 |
| Saied Abu Farchi | 6 |
| Hélio Sandro Oliveira Alves Varela | 3 |
| Osher Davida | 2 |
Dor Peretz is dit seizoen de topschutter van Maccabi Tel Aviv (14). Daarachter volgen Ido Shahar (7) en Saied Abu Farchi (6).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Roy Revivo | 9 |
| Sagiv Shalom Yehezkel | 4 |
| Emir Sahiti | 3 |
| Dor Peretz | 2 |
| Issouf Sissokho | 2 |
Roy Revivo gaf de meeste assists bij Maccabi Tel Aviv (9). Daarachter volgen Sagiv Shalom Yehezkel (4) en Emir Sahiti (3).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Itamar Noy | 23 |
| Elad Madmon | 23 |
| Saied Abu Farchi | 23 |
| Roei Mishpati | 22 |
| Ido Shahar | 22 |
Itamar Noy speelde de meeste wedstrijden voor Maccabi Tel Aviv (23). Daarachter volgen Elad Madmon (23) en Saied Abu Farchi (23).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Mohamed Ali Camara | 9 |
| Tyrese Asante | 7 |
| Dor Peretz | 6 |
| Issouf Sissokho | 6 |
| Roy Revivo | 5 |
Mohamed Ali Camara pakte de meeste kaarten bij Maccabi Tel Aviv (9). Daarachter volgen Tyrese Asante (7) en Dor Peretz (6).
Maccabi Tel Aviv · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers