Statistieken Maccabi Tel Aviv 2018

Alle cijfers hieronder gaan over Ligat ha'Al 2018, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 27 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 1 keer verloren. Dat levert 89 punten op, oftewel 2,47 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,50 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,44.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 27 8 1 77 17 60 89 2,47
Thuis 18 14 3 1 41 7 34 45 2,50
Uit 18 13 5 0 36 10 26 44 2,44
Punten per wedstrijd 2,47
Gescoord per wedstrijd 2,14
Tegen per wedstrijd 0,47
De nul gehouden 58%

Basisstatistieken Maccabi Tel Aviv

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 75% 78% 72%
Gelijk 22% 17% 28%
Verloren 3% 6% 0%
Gescoord per wedstrijd 2,14 2,28 2,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,47 0,39 0,56
De nul gehouden 58% 72% 44%
Niet gescoord 8% 11% 6%
Als eerste gescoord 87% 87% 88%

Gebaseerd op 31 van de 36 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv scoorde 77 doelpunten, gemiddeld 2,14 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 42 minuten een doelpunt. In 69% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 8% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,14 2,28 2,00
Minstens 1 keer gescoord 92% 89% 94%
Minstens 2 keer gescoord 69% 72% 67%
Minstens 3 keer gescoord 36% 44% 28%
Minstens 4 keer gescoord 17% 22% 11%
In beide helften gescoord 52% 47% 56%
Niet gescoord 8% 11% 6%

Tegendoelpunten Maccabi Tel Aviv

Aan de andere kant incasseerde Maccabi Tel Aviv 17 doelpunten, gemiddeld 0,47 per wedstrijd. In 58% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,47 0,39 0,56
Minstens 1 tegendoelpunt 42% 28% 56%
Minstens 2 tegendoelpunten 3% 6% 0%
Minstens 3 tegendoelpunten 3% 6% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 58% 72% 44%

Over/under statistieken Maccabi Tel Aviv

In een wedstrijd van Maccabi Tel Aviv vallen er gemiddeld 2,61 doelpunten. In 47% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 28% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,61 2,67 2,56
Over 0.5 92% 89% 94%
Over 1.5 83% 78% 89%
Over 2.5 47% 56% 39%
Over 3.5 28% 28% 28%
Over 4.5 11% 17% 6%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Maccabi Tel Aviv

In 42% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 28%, op verplaatsing tot 56%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 42% 28% 56%
Beide ploegen scoren + winst 25% 17% 33%
Beide ploegen scoren + gelijk 14% 6% 22%
Beide ploegen scoren + verlies 3% 6% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 28% 22% 33%
Geen btts + over 2.5 19% 33% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 6% 0% 13%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 16% 7% 25%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Gebaseerd op 31 van de 36 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Maccabi Tel Aviv scoorde 31 doelpunten voor rust en 38 erna, en kreeg er 4 tegen in de eerste helft en 9 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 61% 53% 69%
Eerste helft gelijk 32% 40% 25%
Eerste helft verloren 6% 7% 6%
Gescoord in de eerste helft 1,00 0,87 1,13
Tegen in de eerste helft 0,13 0,07 0,19
De nul gehouden in de eerste helft 87% 93% 81%
Niet gescoord in de eerste helft 32% 47% 19%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 68% 87% 50%
Tweede helft gelijk 19% 7% 31%
Tweede helft verloren 13% 7% 19%
Gescoord in de tweede helft 1,23 1,47 1,00
Tegen in de tweede helft 0,29 0,13 0,44
De nul gehouden in de tweede helft 71% 87% 56%
Niet gescoord in de tweede helft 19% 13% 25%
Meeste doelpunten in de eerste helft 13% 13% 13%
Meeste doelpunten in de tweede helft 45% 67% 25%
Evenveel in beide helften 42% 20% 63%

Gebaseerd op 31 van de 36 wedstrijden.

Wanneer scoort Maccabi Tel Aviv?

De meeste doelpunten van Maccabi Tel Aviv vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
4%
12%
16%
9%
12%
16%
7%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
0%
8%
15%
8%
8%
8%
0%
46%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Maccabi Tel Aviv

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Gebaseerd op 33 van de 36 wedstrijden.

Schoten en xG van Maccabi Tel Aviv

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Maccabi Tel Aviv

De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 8 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 0 8 22%
1 - 1 5 14%
3 - 0 4 11%
4 - 0 3 8%
4 - 1 3 8%
3 - 1 3 8%
2 - 1 3 8%
1 - 0 3 8%
0 - 0 3 8%
2 - 3 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Maccabi Tel Aviv.

Maccabi Tel Aviv · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook