Statistieken Maccabi Tel Aviv 2020

Alle cijfers hieronder gaan over Ligat ha'Al 2020, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 21 keer gewonnen, 12 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 75 punten op, oftewel 2,08 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,06 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,11.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 21 12 3 65 33 32 75 2,08
Thuis 18 10 7 1 35 19 16 37 2,06
Uit 18 11 5 2 30 14 16 38 2,11
Punten per wedstrijd 2,08
Gescoord per wedstrijd 1,81
Tegen per wedstrijd 0,92
De nul gehouden 39%

Basisstatistieken Maccabi Tel Aviv

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 58% 56% 61%
Gelijk 33% 39% 28%
Verloren 8% 6% 11%
Gescoord per wedstrijd 1,81 1,94 1,67
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,92 1,06 0,78
De nul gehouden 39% 28% 50%
Niet gescoord 11% 11% 11%
Als eerste gescoord 58% 50% 67%

Doelpuntenstatistieken Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv scoorde 65 doelpunten, gemiddeld 1,81 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 50 minuten een doelpunt. In 58% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 11% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,81 1,94 1,67
Minstens 1 keer gescoord 89% 89% 89%
Minstens 2 keer gescoord 58% 61% 56%
Minstens 3 keer gescoord 25% 33% 17%
Minstens 4 keer gescoord 8% 11% 6%
In beide helften gescoord 33% 44% 22%
Niet gescoord 11% 11% 11%

Tegendoelpunten Maccabi Tel Aviv

Aan de andere kant incasseerde Maccabi Tel Aviv 33 doelpunten, gemiddeld 0,92 per wedstrijd. In 39% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,92 1,06 0,78
Minstens 1 tegendoelpunt 61% 72% 50%
Minstens 2 tegendoelpunten 25% 28% 22%
Minstens 3 tegendoelpunten 6% 6% 6%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 39% 28% 50%

Over/under statistieken Maccabi Tel Aviv

In een wedstrijd van Maccabi Tel Aviv vallen er gemiddeld 2,72 doelpunten. In 56% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 36% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,72 3,00 2,44
Over 0.5 92% 89% 94%
Over 1.5 75% 78% 72%
Over 2.5 56% 67% 44%
Over 3.5 36% 44% 28%
Over 4.5 8% 11% 6%
Over 5.5 3% 6% 0%

Beide ploegen scoren bij Maccabi Tel Aviv

In 58% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 72%, op verplaatsing tot 44%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 58% 72% 44%
Beide ploegen scoren + winst 28% 39% 17%
Beide ploegen scoren + gelijk 25% 28% 22%
Beide ploegen scoren + verlies 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 61% 33%
Geen btts + over 2.5 8% 6% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 14% 22% 6%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 36% 44% 28%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Statistieken per helft

Maccabi Tel Aviv scoorde 23 doelpunten voor rust en 42 erna, en kreeg er 13 tegen in de eerste helft en 20 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 39% 39% 39%
Eerste helft gelijk 42% 44% 39%
Eerste helft verloren 19% 17% 22%
Gescoord in de eerste helft 0,64 0,78 0,50
Tegen in de eerste helft 0,36 0,44 0,28
De nul gehouden in de eerste helft 72% 67% 78%
Niet gescoord in de eerste helft 50% 44% 56%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 56% 61% 50%
Tweede helft gelijk 33% 28% 39%
Tweede helft verloren 11% 11% 11%
Gescoord in de tweede helft 1,17 1,17 1,17
Tegen in de tweede helft 0,56 0,61 0,50
De nul gehouden in de tweede helft 56% 50% 61%
Niet gescoord in de tweede helft 28% 22% 33%
Meeste doelpunten in de eerste helft 22% 22% 22%
Meeste doelpunten in de tweede helft 53% 56% 50%
Evenveel in beide helften 25% 22% 28%

Wanneer scoort Maccabi Tel Aviv?

De meeste doelpunten van Maccabi Tel Aviv vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
2%
6%
9%
14%
9%
12%
12%
14%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
12%
12%
6%
9%
3%
15%
6%
27%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Maccabi Tel Aviv

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv kreeg gemiddeld 1,75 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,03 bij de tegenstander. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,75 1,78 1,72
Rode kaarten per wedstrijd 0,11 0,06 0,17
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,03 2,06 2,00
Zelf over 1.5 kaarten 53% 44% 61%
Zelf over 2.5 kaarten 25% 22% 28%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 50% 56% 44%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 39% 39% 39%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 28% 22% 33%

Schoten en xG van Maccabi Tel Aviv

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Maccabi Tel Aviv

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 6 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 6 17%
2 - 2 5 14%
3 - 1 4 11%
2 - 1 4 11%
1 - 1 4 11%
0 - 0 3 8%
3 - 0 2 6%
2 - 0 2 6%
4 - 0 1 3%
4 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Maccabi Tel Aviv.

Maccabi Tel Aviv · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook