Statistieken Maccabi Tel Aviv 2019

Alle cijfers hieronder gaan over Ligat ha'Al 2019, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 26 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 1 keer verloren. Dat levert 87 punten op, oftewel 2,42 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,33 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,50.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 26 9 1 63 10 53 87 2,42
Thuis 18 12 6 0 30 3 27 42 2,33
Uit 18 14 3 1 33 7 26 45 2,50
Punten per wedstrijd 2,42
Gescoord per wedstrijd 1,75
Tegen per wedstrijd 0,28
De nul gehouden 81%

Basisstatistieken Maccabi Tel Aviv

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 72% 67% 78%
Gelijk 25% 33% 17%
Verloren 3% 0% 6%
Gescoord per wedstrijd 1,75 1,67 1,83
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,28 0,17 0,39
De nul gehouden 81% 83% 78%
Niet gescoord 17% 22% 11%
Als eerste gescoord 81% 72% 89%

Doelpuntenstatistieken Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv scoorde 63 doelpunten, gemiddeld 1,75 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 51 minuten een doelpunt. In 53% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 17% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,75 1,67 1,83
Minstens 1 keer gescoord 83% 78% 89%
Minstens 2 keer gescoord 53% 56% 50%
Minstens 3 keer gescoord 31% 28% 33%
Minstens 4 keer gescoord 8% 6% 11%
In beide helften gescoord 33% 33% 33%
Niet gescoord 17% 22% 11%

Tegendoelpunten Maccabi Tel Aviv

Aan de andere kant incasseerde Maccabi Tel Aviv 10 doelpunten, gemiddeld 0,28 per wedstrijd. In 81% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,28 0,17 0,39
Minstens 1 tegendoelpunt 19% 17% 22%
Minstens 2 tegendoelpunten 6% 0% 11%
Minstens 3 tegendoelpunten 3% 0% 6%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 81% 83% 78%

Over/under statistieken Maccabi Tel Aviv

In een wedstrijd van Maccabi Tel Aviv vallen er gemiddeld 2,03 doelpunten. In 33% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 8% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,03 1,83 2,22
Over 0.5 86% 78% 94%
Over 1.5 67% 67% 67%
Over 2.5 33% 33% 33%
Over 3.5 8% 6% 11%
Over 4.5 3% 0% 6%
Over 5.5 3% 0% 6%

Beide ploegen scoren bij Maccabi Tel Aviv

In 17% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 17%, op verplaatsing tot 17%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 17% 17% 17%
Beide ploegen scoren + winst 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren + gelijk 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren + verlies 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 6% 6% 6%
Geen btts + over 2.5 28% 28% 28%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 3% 6% 0%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 8% 6% 11%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Maccabi Tel Aviv scoorde 24 doelpunten voor rust en 39 erna, en kreeg er 3 tegen in de eerste helft en 7 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 56% 44% 67%
Eerste helft gelijk 42% 56% 28%
Eerste helft verloren 3% 0% 6%
Gescoord in de eerste helft 0,67 0,50 0,83
Tegen in de eerste helft 0,08 0,06 0,11
De nul gehouden in de eerste helft 94% 94% 94%
Niet gescoord in de eerste helft 42% 50% 33%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 53% 61% 44%
Tweede helft gelijk 42% 33% 50%
Tweede helft verloren 6% 6% 6%
Gescoord in de tweede helft 1,08 1,17 1,00
Tegen in de tweede helft 0,19 0,11 0,28
De nul gehouden in de tweede helft 86% 89% 83%
Niet gescoord in de tweede helft 42% 39% 44%
Meeste doelpunten in de eerste helft 28% 11% 44%
Meeste doelpunten in de tweede helft 42% 44% 39%
Evenveel in beide helften 31% 44% 17%

Wanneer scoort Maccabi Tel Aviv?

De meeste doelpunten van Maccabi Tel Aviv vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 24% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
3%
10%
13%
10%
10%
10%
11%
11%
24%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
20%
0%
10%
0%
0%
10%
30%
0%
30%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Maccabi Tel Aviv

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv kreeg gemiddeld 1,67 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,53 bij de tegenstander. In 56% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,67 1,50 1,83
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,53 2,56 2,50
Zelf over 1.5 kaarten 42% 39% 44%
Zelf over 2.5 kaarten 31% 22% 39%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 56% 50% 61%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 42% 50% 33%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 31% 33% 28%

Schoten en xG van Maccabi Tel Aviv

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Maccabi Tel Aviv

De vaakst voorkomende uitslag is 3-0, in 8 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
3 - 0 8 22%
2 - 0 7 19%
1 - 0 7 19%
0 - 0 5 14%
1 - 1 4 11%
4 - 0 2 6%
4 - 3 1 3%
2 - 1 1 3%
0 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Maccabi Tel Aviv.

Maccabi Tel Aviv · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook