Statistieken Maccabi Tel Aviv 2017
Alle cijfers hieronder gaan over Ligat ha'Al 2017, 36 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 21 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 7 keer verloren. Dat levert 71 punten op, oftewel 1,97 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,11 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,83.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 36 | 21 | 8 | 7 | 60 | 33 | 27 | 71 | 1,97 |
| Thuis | 18 | 12 | 2 | 4 | 33 | 13 | 20 | 38 | 2,11 |
| Uit | 18 | 9 | 6 | 3 | 27 | 20 | 7 | 33 | 1,83 |
Basisstatistieken Maccabi Tel Aviv
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 58% | 67% | 50% |
| Gelijk | 22% | 11% | 33% |
| Verloren | 19% | 22% | 17% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,67 | 1,83 | 1,50 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,92 | 0,72 | 1,11 |
| De nul gehouden | 47% | 50% | 44% |
| Niet gescoord | 19% | 22% | 17% |
| Als eerste gescoord | 61% | 67% | 56% |
Doelpuntenstatistieken Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv scoorde 60 doelpunten, gemiddeld 1,67 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 54 minuten een doelpunt. In 58% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 19% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,67 | 1,83 | 1,50 |
| Minstens 1 keer gescoord | 81% | 78% | 83% |
| Minstens 2 keer gescoord | 58% | 61% | 56% |
| Minstens 3 keer gescoord | 19% | 28% | 11% |
| Minstens 4 keer gescoord | 6% | 11% | 0% |
| In beide helften gescoord | 25% | 22% | 28% |
| Niet gescoord | 19% | 22% | 17% |
Tegendoelpunten Maccabi Tel Aviv
Aan de andere kant incasseerde Maccabi Tel Aviv 33 doelpunten, gemiddeld 0,92 per wedstrijd. In 47% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,92 | 0,72 | 1,11 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 53% | 50% | 56% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 28% | 17% | 39% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 8% | 6% | 11% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 3% | 0% | 6% |
| De nul gehouden | 47% | 50% | 44% |
Over/under statistieken Maccabi Tel Aviv
In een wedstrijd van Maccabi Tel Aviv vallen er gemiddeld 2,58 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 31% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,58 | 2,56 | 2,61 |
| Over 0.5 | 89% | 94% | 83% |
| Over 1.5 | 72% | 78% | 67% |
| Over 2.5 | 50% | 44% | 56% |
| Over 3.5 | 31% | 22% | 39% |
| Over 4.5 | 11% | 6% | 17% |
| Over 5.5 | 3% | 6% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Maccabi Tel Aviv
In 44% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 33%, op verplaatsing tot 56%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 44% | 33% | 56% |
| Beide ploegen scoren + winst | 22% | 22% | 22% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 11% | 6% | 17% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 11% | 6% | 17% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 42% | 28% | 56% |
| Geen btts + over 2.5 | 8% | 17% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 17% | 17% | 17% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 17% | 6% | 28% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Maccabi Tel Aviv scoorde 26 doelpunten voor rust en 34 erna, en kreeg er 15 tegen in de eerste helft en 18 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 36% | 28% | 44% |
| Eerste helft gelijk | 47% | 56% | 39% |
| Eerste helft verloren | 17% | 17% | 17% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,72 | 0,72 | 0,72 |
| Tegen in de eerste helft | 0,42 | 0,39 | 0,44 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 72% | 67% | 78% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 50% | 56% | 44% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 44% | 56% | 33% |
| Tweede helft gelijk | 31% | 28% | 33% |
| Tweede helft verloren | 25% | 17% | 33% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,94 | 1,11 | 0,78 |
| Tegen in de tweede helft | 0,50 | 0,33 | 0,67 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 67% | 78% | 56% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 44% | 44% | 44% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 39% | 39% | 39% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 42% | 44% | 39% |
| Evenveel in beide helften | 19% | 17% | 22% |
Wanneer scoort Maccabi Tel Aviv?
De meeste doelpunten van Maccabi Tel Aviv vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Maccabi Tel Aviv
Geen gegevens beschikbaar
Kaartenstatistieken Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 0% | 0% | 0% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 0% | 0% | 0% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 0% | 0% | 0% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 0% | 0% | 0% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 0% | 0% | 0% |
Schoten en xG van Maccabi Tel Aviv
Geen gegevens beschikbaar
Meest voorkomende uitslagen Maccabi Tel Aviv
De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 7 van de 36 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 7 | 19% |
| 1 - 0 | 4 | 11% |
| 0 - 0 | 4 | 11% |
| 3 - 1 | 3 | 8% |
| 2 - 1 | 3 | 8% |
| 2 - 2 | 3 | 8% |
| 1 - 2 | 2 | 6% |
| 0 - 1 | 2 | 6% |
| 5 - 2 | 1 | 3% |
| 4 - 0 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Maccabi Tel Aviv.
Maccabi Tel Aviv · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers