Statistieken Maccabi Tel Aviv 2021

Alle cijfers hieronder gaan over Ligat ha'Al 2021, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 20 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 7 keer verloren. Dat levert 69 punten op, oftewel 1,92 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,94 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,89.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 20 9 7 63 38 25 69 1,92
Thuis 18 9 8 1 28 13 15 35 1,94
Uit 18 11 1 6 35 25 10 34 1,89
Punten per wedstrijd 1,92
Gescoord per wedstrijd 1,75
Tegen per wedstrijd 1,06
De nul gehouden 25%

Basisstatistieken Maccabi Tel Aviv

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 56% 50% 61%
Gelijk 25% 44% 6%
Verloren 19% 6% 33%
Gescoord per wedstrijd 1,75 1,56 1,94
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,06 0,72 1,39
De nul gehouden 25% 39% 11%
Niet gescoord 14% 11% 17%
Als eerste gescoord 72% 69% 75%

Gebaseerd op 32 van de 36 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv scoorde 63 doelpunten, gemiddeld 1,75 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 51 minuten een doelpunt. In 56% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 14% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,75 1,56 1,94
Minstens 1 keer gescoord 86% 89% 83%
Minstens 2 keer gescoord 56% 39% 72%
Minstens 3 keer gescoord 28% 17% 39%
Minstens 4 keer gescoord 3% 6% 0%
In beide helften gescoord 22% 19% 25%
Niet gescoord 14% 11% 17%

Tegendoelpunten Maccabi Tel Aviv

Aan de andere kant incasseerde Maccabi Tel Aviv 38 doelpunten, gemiddeld 1,06 per wedstrijd. In 25% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,06 0,72 1,39
Minstens 1 tegendoelpunt 75% 61% 89%
Minstens 2 tegendoelpunten 19% 11% 28%
Minstens 3 tegendoelpunten 8% 0% 17%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 25% 39% 11%

Over/under statistieken Maccabi Tel Aviv

In een wedstrijd van Maccabi Tel Aviv vallen er gemiddeld 2,81 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 36% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,81 2,28 3,33
Over 0.5 97% 94% 100%
Over 1.5 83% 78% 89%
Over 2.5 50% 33% 67%
Over 3.5 36% 17% 56%
Over 4.5 11% 6% 17%
Over 5.5 3% 0% 6%

Beide ploegen scoren bij Maccabi Tel Aviv

In 64% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 56%, op verplaatsing tot 72%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 64% 56% 72%
Beide ploegen scoren + winst 33% 17% 50%
Beide ploegen scoren + gelijk 22% 39% 6%
Beide ploegen scoren + verlies 8% 0% 17%
Beide ploegen scoren + over 2.5 44% 22% 67%
Geen btts + over 2.5 6% 11% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 31% 25% 38%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 19% 19% 19%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 6% 6%

Gebaseerd op 32 van de 36 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Maccabi Tel Aviv scoorde 24 doelpunten voor rust en 33 erna, en kreeg er 16 tegen in de eerste helft en 19 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 34% 19% 50%
Eerste helft gelijk 47% 69% 25%
Eerste helft verloren 19% 13% 25%
Gescoord in de eerste helft 0,75 0,44 1,06
Tegen in de eerste helft 0,50 0,38 0,63
De nul gehouden in de eerste helft 50% 63% 38%
Niet gescoord in de eerste helft 44% 56% 31%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 50% 56% 44%
Tweede helft gelijk 25% 25% 25%
Tweede helft verloren 25% 19% 31%
Gescoord in de tweede helft 1,03 1,13 0,94
Tegen in de tweede helft 0,59 0,38 0,81
De nul gehouden in de tweede helft 56% 63% 50%
Niet gescoord in de tweede helft 47% 38% 56%
Meeste doelpunten in de eerste helft 25% 19% 31%
Meeste doelpunten in de tweede helft 44% 44% 44%
Evenveel in beide helften 31% 38% 25%

Gebaseerd op 32 van de 36 wedstrijden.

Wanneer scoort Maccabi Tel Aviv?

De meeste doelpunten van Maccabi Tel Aviv vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
12%
5%
12%
9%
11%
12%
9%
11%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
6%
14%
17%
6%
9%
20%
14%
9%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv trapte gemiddeld 4,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 2,4 toe. In 20% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,20 5,67 2,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 2,40 2,67 2,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 40% 67% 0%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 20% 33% 0%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 20% 33% 0%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 0% 0% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 60% 100% 0%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 40% 67% 0%

Gebaseerd op 5 van de 36 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv kreeg gemiddeld 2,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,78 bij de tegenstander. In 81% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,00 1,88 2,13
Rode kaarten per wedstrijd 0,13 0,13 0,13
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,78 2,63 2,94
Zelf over 1.5 kaarten 59% 50% 69%
Zelf over 2.5 kaarten 31% 25% 38%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 81% 75% 88%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 53% 50% 56%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 25% 25% 25%

Gebaseerd op 32 van de 36 wedstrijden.

Schoten en xG van Maccabi Tel Aviv

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Maccabi Tel Aviv

De vaakst voorkomende uitslag is 3-1, in 7 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
3 - 1 7 19%
1 - 1 7 19%
2 - 1 4 11%
2 - 0 3 8%
1 - 0 3 8%
0 - 1 2 6%
0 - 2 2 6%
5 - 0 1 3%
3 - 0 1 3%
3 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Maccabi Tel Aviv.

Maccabi Tel Aviv · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook