Statistieken Maccabi Tel Aviv 2022

Alle cijfers hieronder gaan over Ligat ha'Al 2022, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 21 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 73 punten op, oftewel 2,03 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,39 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,67.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 21 10 5 69 23 46 73 2,03
Thuis 18 13 4 1 43 8 35 43 2,39
Uit 18 8 6 4 26 15 11 30 1,67
Punten per wedstrijd 2,03
Gescoord per wedstrijd 1,92
Tegen per wedstrijd 0,64
De nul gehouden 56%

Basisstatistieken Maccabi Tel Aviv

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 58% 72% 44%
Gelijk 28% 22% 33%
Verloren 14% 6% 22%
Gescoord per wedstrijd 1,92 2,39 1,44
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,64 0,44 0,83
De nul gehouden 56% 61% 50%
Niet gescoord 14% 0% 28%
Als eerste gescoord 69% 83% 56%

Doelpuntenstatistieken Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv scoorde 69 doelpunten, gemiddeld 1,92 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 47 minuten een doelpunt. In 53% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 14% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,92 2,39 1,44
Minstens 1 keer gescoord 86% 100% 72%
Minstens 2 keer gescoord 53% 61% 44%
Minstens 3 keer gescoord 31% 50% 11%
Minstens 4 keer gescoord 11% 17% 6%
In beide helften gescoord 42% 44% 39%
Niet gescoord 14% 0% 28%

Tegendoelpunten Maccabi Tel Aviv

Aan de andere kant incasseerde Maccabi Tel Aviv 23 doelpunten, gemiddeld 0,64 per wedstrijd. In 56% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,64 0,44 0,83
Minstens 1 tegendoelpunt 44% 39% 50%
Minstens 2 tegendoelpunten 17% 6% 28%
Minstens 3 tegendoelpunten 3% 0% 6%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 56% 61% 50%

Over/under statistieken Maccabi Tel Aviv

In een wedstrijd van Maccabi Tel Aviv vallen er gemiddeld 2,56 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 19% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,56 2,83 2,28
Over 0.5 92% 100% 83%
Over 1.5 83% 89% 78%
Over 2.5 50% 61% 39%
Over 3.5 19% 22% 17%
Over 4.5 8% 11% 6%
Over 5.5 3% 0% 6%

Beide ploegen scoren bij Maccabi Tel Aviv

In 39% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 39%, op verplaatsing tot 39%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 39% 39% 39%
Beide ploegen scoren + winst 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 19% 22% 17%
Beide ploegen scoren + verlies 8% 6% 11%
Beide ploegen scoren + over 2.5 22% 17% 28%
Geen btts + over 2.5 28% 44% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 17% 11% 22%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 6%

Statistieken per helft

Maccabi Tel Aviv scoorde 38 doelpunten voor rust en 31 erna, en kreeg er 9 tegen in de eerste helft en 14 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 53% 72% 33%
Eerste helft gelijk 39% 22% 56%
Eerste helft verloren 8% 6% 11%
Gescoord in de eerste helft 1,06 1,33 0,78
Tegen in de eerste helft 0,25 0,17 0,33
De nul gehouden in de eerste helft 75% 83% 67%
Niet gescoord in de eerste helft 33% 22% 44%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 53% 61% 44%
Tweede helft gelijk 28% 28% 28%
Tweede helft verloren 19% 11% 28%
Gescoord in de tweede helft 0,86 1,06 0,67
Tegen in de tweede helft 0,39 0,28 0,50
De nul gehouden in de tweede helft 72% 78% 67%
Niet gescoord in de tweede helft 39% 33% 44%
Meeste doelpunten in de eerste helft 33% 44% 22%
Meeste doelpunten in de tweede helft 31% 39% 22%
Evenveel in beide helften 36% 17% 56%

Wanneer scoort Maccabi Tel Aviv?

De meeste doelpunten van Maccabi Tel Aviv vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
16%
7%
16%
9%
7%
7%
9%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
4%
17%
9%
9%
13%
17%
4%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv trapte gemiddeld 6,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,2 toe. In 58% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,25 7,67 4,83
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,17 3,00 3,33
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 67% 83% 50%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 58% 67% 50%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 42% 50% 33%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 25% 50% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 75% 83% 67%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 67% 83% 50%

Gebaseerd op 12 van de 36 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv kreeg gemiddeld 1,78 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,44 bij de tegenstander. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,78 1,56 2,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,17 0,11 0,22
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,44 3,06 1,83
Zelf over 1.5 kaarten 53% 44% 61%
Zelf over 2.5 kaarten 28% 17% 39%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 67% 78% 56%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 56% 72% 39%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 39% 44% 33%

Schoten en xG van Maccabi Tel Aviv

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Maccabi Tel Aviv

De vaakst voorkomende uitslag is 3-0, in 6 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
3 - 0 6 17%
1 - 1 6 17%
2 - 0 4 11%
2 - 1 3 8%
1 - 0 3 8%
0 - 0 3 8%
5 - 0 2 6%
1 - 2 2 6%
0 - 2 2 6%
6 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Maccabi Tel Aviv.

Maccabi Tel Aviv · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook