Statistieken Maccabi Tel Aviv 2024

Alle cijfers hieronder gaan over Ligat ha'Al 2024, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 23 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 78 punten op, oftewel 2,17 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,11 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,22.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 23 9 4 84 37 47 78 2,17
Thuis 18 11 5 2 40 15 25 38 2,11
Uit 18 12 4 2 44 22 22 40 2,22
Punten per wedstrijd 2,17
Gescoord per wedstrijd 2,33
Tegen per wedstrijd 1,03
De nul gehouden 25%

Basisstatistieken Maccabi Tel Aviv

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 64% 61% 67%
Gelijk 25% 28% 22%
Verloren 11% 11% 11%
Gescoord per wedstrijd 2,33 2,22 2,44
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,03 0,83 1,22
De nul gehouden 25% 28% 22%
Niet gescoord 6% 11% 0%
Als eerste gescoord 67% 67% 67%

Doelpuntenstatistieken Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv scoorde 84 doelpunten, gemiddeld 2,33 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 39 minuten een doelpunt. In 69% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 6% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,33 2,22 2,44
Minstens 1 keer gescoord 94% 89% 100%
Minstens 2 keer gescoord 69% 61% 78%
Minstens 3 keer gescoord 42% 39% 44%
Minstens 4 keer gescoord 17% 22% 11%
In beide helften gescoord 44% 39% 50%
Niet gescoord 6% 11% 0%

Tegendoelpunten Maccabi Tel Aviv

Aan de andere kant incasseerde Maccabi Tel Aviv 37 doelpunten, gemiddeld 1,03 per wedstrijd. In 25% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,03 0,83 1,22
Minstens 1 tegendoelpunt 75% 72% 78%
Minstens 2 tegendoelpunten 22% 11% 33%
Minstens 3 tegendoelpunten 6% 0% 11%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 25% 28% 22%

Over/under statistieken Maccabi Tel Aviv

In een wedstrijd van Maccabi Tel Aviv vallen er gemiddeld 3,36 doelpunten. In 67% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 47% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,36 3,06 3,67
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 92% 83% 100%
Over 2.5 67% 50% 83%
Over 3.5 47% 39% 56%
Over 4.5 22% 28% 17%
Over 5.5 6% 6% 6%

Beide ploegen scoren bij Maccabi Tel Aviv

In 69% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 61%, op verplaatsing tot 78%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 69% 61% 78%
Beide ploegen scoren + winst 39% 33% 44%
Beide ploegen scoren + gelijk 25% 28% 22%
Beide ploegen scoren + verlies 6% 0% 11%
Beide ploegen scoren + over 2.5 53% 39% 67%
Geen btts + over 2.5 14% 11% 17%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 22% 22% 22%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 31% 28% 33%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Maccabi Tel Aviv scoorde 40 doelpunten voor rust en 44 erna, en kreeg er 13 tegen in de eerste helft en 24 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 58% 56% 61%
Eerste helft gelijk 28% 28% 28%
Eerste helft verloren 14% 17% 11%
Gescoord in de eerste helft 1,11 1,11 1,11
Tegen in de eerste helft 0,36 0,39 0,33
De nul gehouden in de eerste helft 69% 67% 72%
Niet gescoord in de eerste helft 28% 33% 22%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 42% 39% 44%
Tweede helft gelijk 36% 44% 28%
Tweede helft verloren 22% 17% 28%
Gescoord in de tweede helft 1,22 1,11 1,33
Tegen in de tweede helft 0,67 0,44 0,89
De nul gehouden in de tweede helft 53% 56% 50%
Niet gescoord in de tweede helft 33% 39% 28%
Meeste doelpunten in de eerste helft 39% 50% 28%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 39% 56%
Evenveel in beide helften 14% 11% 17%

Wanneer scoort Maccabi Tel Aviv?

De meeste doelpunten van Maccabi Tel Aviv vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
6%
10%
18%
12%
11%
15%
10%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
5%
16%
5%
11%
11%
11%
8%
24%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv trapte gemiddeld 5,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 2,8 toe. In 48% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,67 6,50 4,91
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 2,76 2,70 2,82
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 57% 60% 55%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 48% 60% 36%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 29% 40% 18%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 14% 30% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 81% 70% 91%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 57% 60% 55%

Gebaseerd op 21 van de 36 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv kreeg gemiddeld 2,31 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,53 bij de tegenstander. In 86% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,31 2,11 2,50
Rode kaarten per wedstrijd 0,06 0,11 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,53 2,78 2,28
Zelf over 1.5 kaarten 69% 67% 72%
Zelf over 2.5 kaarten 47% 44% 50%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 86% 89% 83%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 64% 56% 72%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 39% 39% 39%

Schoten en xG van Maccabi Tel Aviv

De ploeg loste gemiddeld 15,1 schoten per wedstrijd, waarvan 6,5 op doel. Dat is een precisie van 43%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 15,14 15,20 15,09
Schoten op doel per wedstrijd 6,48 5,90 7,00
Schoten naast per wedstrijd 5,62 6,40 4,91
Schoten tegen per wedstrijd 9,90 9,50 10,27
Balbezit 54,4 53,6 55,2

Gebaseerd op 21 van de 36 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Maccabi Tel Aviv

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 17%
2 - 1 4 11%
3 - 0 3 8%
3 - 1 3 8%
3 - 2 3 8%
2 - 0 3 8%
2 - 2 3 8%
4 - 1 2 6%
1 - 3 2 6%
0 - 1 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Maccabi Tel Aviv.

Spelersstatistieken Maccabi Tel Aviv

Topschutters
Speler Doelpunten
Dor David Turgeman 13
Weslley Pinto Batista 10
Eran Zahavi 9
Dor Peretz 8
Osher Davida 5

Dor David Turgeman is dit seizoen de topschutter van Maccabi Tel Aviv (13). Daarachter volgen Weslley Pinto Batista (10) en Eran Zahavi (9).

Topschutters Maccabi Tel Aviv

Meeste assists
Speler Assists
Gavriel Gilad Kanichowsky 9
Weslley Pinto Batista 6
Dor Peretz 5
Osher Davida 5
Roy Revivo 5

Gavriel Gilad Kanichowsky gaf de meeste assists bij Maccabi Tel Aviv (9). Daarachter volgen Weslley Pinto Batista (6) en Dor Peretz (5).

Assists Maccabi Tel Aviv

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Osher Davida 26
Idan Nachmias 26
Roei Mishpati 26
Eran Zahavi 26
Dor Peretz 25

Osher Davida speelde de meeste wedstrijden voor Maccabi Tel Aviv (26). Daarachter volgen Idan Nachmias (26) en Roei Mishpati (26).

Wedstrijden Maccabi Tel Aviv

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Sagiv Shalom Yehezkel 6
Issouf Sissokho 6
Joris van Overeem 5
Nemanja Stojić 5
Dor David Turgeman 5

Sagiv Shalom Yehezkel pakte de meeste kaarten bij Maccabi Tel Aviv (6). Daarachter volgen Issouf Sissokho (6) en Joris van Overeem (5).

Kaarten Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook