Statistieken Maccabi Tel Aviv 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Ligat ha'Al 2023, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 26 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 85 punten op, oftewel 2,36 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,39 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,33.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 26 7 3 75 25 50 85 2,36
Thuis 18 13 4 1 38 11 27 43 2,39
Uit 18 13 3 2 37 14 23 42 2,33
Punten per wedstrijd 2,36
Gescoord per wedstrijd 2,08
Tegen per wedstrijd 0,69
De nul gehouden 44%

Basisstatistieken Maccabi Tel Aviv

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 72% 72% 72%
Gelijk 19% 22% 17%
Verloren 8% 6% 11%
Gescoord per wedstrijd 2,08 2,11 2,06
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,69 0,61 0,78
De nul gehouden 44% 44% 44%
Niet gescoord 11% 6% 17%
Als eerste gescoord 69% 72% 67%

Doelpuntenstatistieken Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv scoorde 75 doelpunten, gemiddeld 2,08 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 43 minuten een doelpunt. In 58% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 11% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,08 2,11 2,06
Minstens 1 keer gescoord 89% 94% 83%
Minstens 2 keer gescoord 58% 61% 56%
Minstens 3 keer gescoord 36% 33% 39%
Minstens 4 keer gescoord 19% 22% 17%
In beide helften gescoord 36% 39% 33%
Niet gescoord 11% 6% 17%

Tegendoelpunten Maccabi Tel Aviv

Aan de andere kant incasseerde Maccabi Tel Aviv 25 doelpunten, gemiddeld 0,69 per wedstrijd. In 44% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,69 0,61 0,78
Minstens 1 tegendoelpunt 56% 56% 56%
Minstens 2 tegendoelpunten 14% 6% 22%
Minstens 3 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 44% 44% 44%

Over/under statistieken Maccabi Tel Aviv

In een wedstrijd van Maccabi Tel Aviv vallen er gemiddeld 2,78 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 31% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,78 2,72 2,83
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 75% 83% 67%
Over 2.5 50% 44% 56%
Over 3.5 31% 28% 33%
Over 4.5 19% 11% 28%
Over 5.5 6% 6% 6%

Beide ploegen scoren bij Maccabi Tel Aviv

In 47% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 50%, op verplaatsing tot 44%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 47% 50% 44%
Beide ploegen scoren + winst 31% 28% 33%
Beide ploegen scoren + gelijk 17% 22% 11%
Beide ploegen scoren + verlies 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 33% 28% 39%
Geen btts + over 2.5 17% 17% 17%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 19% 22% 17%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 14% 6% 22%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 6%

Statistieken per helft

Maccabi Tel Aviv scoorde 34 doelpunten voor rust en 41 erna, en kreeg er 15 tegen in de eerste helft en 10 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 53% 50% 56%
Eerste helft gelijk 31% 33% 28%
Eerste helft verloren 17% 17% 17%
Gescoord in de eerste helft 0,94 1,00 0,89
Tegen in de eerste helft 0,42 0,44 0,39
De nul gehouden in de eerste helft 64% 61% 67%
Niet gescoord in de eerste helft 39% 39% 39%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 56% 72% 39%
Tweede helft gelijk 33% 17% 50%
Tweede helft verloren 11% 11% 11%
Gescoord in de tweede helft 1,14 1,11 1,17
Tegen in de tweede helft 0,28 0,17 0,39
De nul gehouden in de tweede helft 75% 83% 67%
Niet gescoord in de tweede helft 36% 28% 44%
Meeste doelpunten in de eerste helft 42% 44% 39%
Meeste doelpunten in de tweede helft 33% 22% 44%
Evenveel in beide helften 25% 33% 17%

Wanneer scoort Maccabi Tel Aviv?

De meeste doelpunten van Maccabi Tel Aviv vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
7%
11%
8%
19%
13%
9%
9%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
24%
16%
12%
4%
16%
8%
8%
8%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv trapte gemiddeld 6,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,6 toe. In 81% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,69 7,08 6,36
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,58 3,50 3,64
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 88% 92% 86%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 81% 75% 86%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 38% 42% 36%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 27% 33% 21%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 85% 92% 79%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 81% 83% 79%

Gebaseerd op 26 van de 36 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv kreeg gemiddeld 1,75 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,22 bij de tegenstander. In 61% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,75 1,67 1,83
Rode kaarten per wedstrijd 0,03 0,00 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,22 2,33 2,11
Zelf over 1.5 kaarten 44% 50% 39%
Zelf over 2.5 kaarten 25% 22% 28%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 61% 67% 56%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 44% 50% 39%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 28% 28% 28%

Schoten en xG van Maccabi Tel Aviv

De ploeg loste gemiddeld 15,9 schoten per wedstrijd, waarvan 5,6 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 15,92 17,33 14,50
Schoten op doel per wedstrijd 5,58 6,17 5,00
Schoten naast per wedstrijd 5,63 5,67 5,58
Schoten tegen per wedstrijd 10,08 8,42 11,75
Balbezit 57,0 58,5 55,7

Gebaseerd op 24 van de 36 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Maccabi Tel Aviv

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 6 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 6 17%
1 - 1 5 14%
2 - 1 4 11%
3 - 0 3 8%
2 - 0 3 8%
4 - 0 2 6%
4 - 1 2 6%
3 - 2 2 6%
0 - 1 2 6%
5 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Maccabi Tel Aviv.

Spelersstatistieken Maccabi Tel Aviv

Topschutters
Speler Doelpunten
Eran Zahavi 15
Dor Peretz 7
Dor David Turgeman 7
Gavriel Gilad Kanichowsky 5
Felício Mendes João Milson 5

Eran Zahavi is dit seizoen de topschutter van Maccabi Tel Aviv (15). Daarachter volgen Dor Peretz (7) en Dor David Turgeman (7).

Topschutters Maccabi Tel Aviv

Meeste assists
Speler Assists
Dan Biton 6
Osher Davida 6
Gavriel Gilad Kanichowsky 4
Eran Zahavi 3
Felício Mendes João Milson 3

Dan Biton gaf de meeste assists bij Maccabi Tel Aviv (6). Daarachter volgen Osher Davida (6) en Gavriel Gilad Kanichowsky (4).

Assists Maccabi Tel Aviv

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Osher Davida 26
Roei Mishpati 26
Dor David Turgeman 26
Dor Peretz 25
Eran Zahavi 25

Osher Davida speelde de meeste wedstrijden voor Maccabi Tel Aviv (26). Daarachter volgen Roei Mishpati (26) en Dor David Turgeman (26).

Wedstrijden Maccabi Tel Aviv

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Roy Revivo 7
Felício Mendes João Milson 6
Enric Saborit Teixidor 4
Eran Zahavi 4
Dor Peretz 3

Roy Revivo pakte de meeste kaarten bij Maccabi Tel Aviv (7). Daarachter volgen Felício Mendes João Milson (6) en Enric Saborit Teixidor (4).

Kaarten Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook