Statistieken Maccabi Tel Aviv 2016

Alle cijfers hieronder gaan over Ligat ha'Al 2016, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 22 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 8 keer verloren. Dat levert 72 punten op, oftewel 2,00 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,17 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,83.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 22 6 8 61 28 33 72 2,00
Thuis 18 12 3 3 33 11 22 39 2,17
Uit 18 10 3 5 28 17 11 33 1,83
Punten per wedstrijd 2,00
Gescoord per wedstrijd 1,69
Tegen per wedstrijd 0,78
De nul gehouden 44%

Basisstatistieken Maccabi Tel Aviv

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 61% 67% 56%
Gelijk 17% 17% 17%
Verloren 22% 17% 28%
Gescoord per wedstrijd 1,69 1,83 1,56
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,78 0,61 0,94
De nul gehouden 44% 61% 28%
Niet gescoord 22% 22% 22%
Als eerste gescoord 69% 72% 67%

Doelpuntenstatistieken Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv scoorde 61 doelpunten, gemiddeld 1,69 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 53 minuten een doelpunt. In 53% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 22% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,69 1,83 1,56
Minstens 1 keer gescoord 78% 78% 78%
Minstens 2 keer gescoord 53% 56% 50%
Minstens 3 keer gescoord 28% 33% 22%
Minstens 4 keer gescoord 8% 11% 6%
In beide helften gescoord 36% 44% 28%
Niet gescoord 22% 22% 22%

Tegendoelpunten Maccabi Tel Aviv

Aan de andere kant incasseerde Maccabi Tel Aviv 28 doelpunten, gemiddeld 0,78 per wedstrijd. In 44% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,78 0,61 0,94
Minstens 1 tegendoelpunt 56% 39% 72%
Minstens 2 tegendoelpunten 22% 22% 22%
Minstens 3 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 44% 61% 28%

Over/under statistieken Maccabi Tel Aviv

In een wedstrijd van Maccabi Tel Aviv vallen er gemiddeld 2,47 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 19% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,47 2,44 2,50
Over 0.5 94% 89% 100%
Over 1.5 72% 72% 72%
Over 2.5 50% 50% 50%
Over 3.5 19% 22% 17%
Over 4.5 8% 11% 6%
Over 5.5 3% 0% 6%

Beide ploegen scoren bij Maccabi Tel Aviv

In 39% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 28%, op verplaatsing tot 50%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 39% 28% 50%
Beide ploegen scoren + winst 22% 17% 28%
Beide ploegen scoren + gelijk 11% 6% 17%
Beide ploegen scoren + verlies 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren + over 2.5 33% 28% 39%
Geen btts + over 2.5 17% 22% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 11% 0% 22%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 25% 22% 28%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Maccabi Tel Aviv scoorde 26 doelpunten voor rust en 35 erna, en kreeg er 12 tegen in de eerste helft en 16 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 50% 61% 39%
Eerste helft gelijk 31% 22% 39%
Eerste helft verloren 19% 17% 22%
Gescoord in de eerste helft 0,72 0,72 0,72
Tegen in de eerste helft 0,33 0,22 0,44
De nul gehouden in de eerste helft 69% 83% 56%
Niet gescoord in de eerste helft 42% 39% 44%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 44% 56% 33%
Tweede helft gelijk 42% 33% 50%
Tweede helft verloren 14% 11% 17%
Gescoord in de tweede helft 0,97 1,11 0,83
Tegen in de tweede helft 0,44 0,39 0,50
De nul gehouden in de tweede helft 64% 67% 61%
Niet gescoord in de tweede helft 44% 39% 50%
Meeste doelpunten in de eerste helft 33% 22% 44%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 50% 50%
Evenveel in beide helften 17% 28% 6%

Wanneer scoort Maccabi Tel Aviv?

De meeste doelpunten van Maccabi Tel Aviv vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
13%
7%
10%
10%
8%
18%
8%
11%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
14%
7%
11%
7%
11%
4%
25%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Maccabi Tel Aviv

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Maccabi Tel Aviv

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Maccabi Tel Aviv

De vaakst voorkomende uitslag is 3-0, in 5 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
3 - 0 5 14%
1 - 0 5 14%
2 - 1 4 11%
2 - 0 3 8%
0 - 1 3 8%
0 - 2 3 8%
3 - 1 2 6%
2 - 2 2 6%
1 - 1 2 6%
1 - 2 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Maccabi Tel Aviv.

Maccabi Tel Aviv · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook