Statistieken KRC Genk 2022

Alle cijfers hieronder gaan over 1A Jupiler Pro League 2022, 40 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht KRC Genk

KRC Genk speelde 40 wedstrijden dit seizoen: 25 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 7 keer verloren. Dat levert 83 punten op, oftewel 2,08 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,40 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,75.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 40 25 8 7 88 47 41 83 2,08
Thuis 20 15 3 2 50 19 31 48 2,40
Uit 20 10 5 5 38 28 10 35 1,75
Punten per wedstrijd 2,08
Gescoord per wedstrijd 2,20
Tegen per wedstrijd 1,18
De nul gehouden 20%

Basisstatistieken KRC Genk

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 63% 75% 50%
Gelijk 20% 15% 25%
Verloren 18% 10% 25%
Gescoord per wedstrijd 2,20 2,50 1,90
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,18 0,95 1,40
De nul gehouden 20% 25% 15%
Niet gescoord 13% 10% 15%
Als eerste gescoord 70% 80% 60%

Doelpuntenstatistieken KRC Genk

KRC Genk scoorde 88 doelpunten, gemiddeld 2,20 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 41 minuten een doelpunt. In 68% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 13% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,20 2,50 1,90
Minstens 1 keer gescoord 88% 90% 85%
Minstens 2 keer gescoord 68% 70% 65%
Minstens 3 keer gescoord 40% 50% 30%
Minstens 4 keer gescoord 18% 25% 10%
In beide helften gescoord 63% 65% 60%
Niet gescoord 13% 10% 15%

Tegendoelpunten KRC Genk

Aan de andere kant incasseerde KRC Genk 47 doelpunten, gemiddeld 1,18 per wedstrijd. In 20% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,18 0,95 1,40
Minstens 1 tegendoelpunt 80% 75% 85%
Minstens 2 tegendoelpunten 33% 20% 45%
Minstens 3 tegendoelpunten 5% 0% 10%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 20% 25% 15%

Over/under statistieken KRC Genk

In een wedstrijd van KRC Genk vallen er gemiddeld 3,38 doelpunten. In 73% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 50% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,38 3,45 3,30
Over 0.5 98% 95% 100%
Over 1.5 85% 80% 90%
Over 2.5 73% 75% 70%
Over 3.5 50% 50% 50%
Over 4.5 20% 20% 20%
Over 5.5 8% 15% 0%

Beide ploegen scoren bij KRC Genk

In 70% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 70%, op verplaatsing tot 70%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 70% 70% 70%
Beide ploegen scoren + winst 45% 55% 35%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 10% 25%
Beide ploegen scoren + verlies 8% 5% 10%
Beide ploegen scoren + over 2.5 63% 65% 60%
Geen btts + over 2.5 10% 10% 10%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 48% 45% 50%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 35% 35% 35%
Beide ploegen scoren in beide helften 15% 10% 20%

Statistieken per helft

KRC Genk scoorde 48 doelpunten voor rust en 40 erna, en kreeg er 24 tegen in de eerste helft en 23 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 50% 55% 45%
Eerste helft gelijk 40% 40% 40%
Eerste helft verloren 10% 5% 15%
Gescoord in de eerste helft 1,20 1,35 1,05
Tegen in de eerste helft 0,60 0,50 0,70
De nul gehouden in de eerste helft 45% 55% 35%
Niet gescoord in de eerste helft 18% 15% 20%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 43% 45% 40%
Tweede helft gelijk 38% 45% 30%
Tweede helft verloren 20% 10% 30%
Gescoord in de tweede helft 1,00 1,15 0,85
Tegen in de tweede helft 0,58 0,45 0,70
De nul gehouden in de tweede helft 53% 60% 45%
Niet gescoord in de tweede helft 33% 30% 35%
Meeste doelpunten in de eerste helft 38% 35% 40%
Meeste doelpunten in de tweede helft 40% 40% 40%
Evenveel in beide helften 23% 25% 20%

Wanneer scoort KRC Genk?

De meeste doelpunten van KRC Genk vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
14%
14%
13%
11%
8%
10%
8%
7%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
4%
13%
11%
17%
21%
9%
6%
11%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken KRC Genk

KRC Genk trapte gemiddeld 5,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,6 toe. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,65 6,25 5,05
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,60 4,05 5,15
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 90% 85% 95%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 63% 65% 60%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 43% 40% 45%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 20% 25% 15%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 75% 75% 75%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 63% 70% 55%

Kaartenstatistieken KRC Genk

KRC Genk kreeg gemiddeld 1,85 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,33 bij de tegenstander. In 70% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,85 1,75 1,95
Rode kaarten per wedstrijd 0,13 0,05 0,20
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,33 2,25 2,40
Zelf over 1.5 kaarten 55% 60% 50%
Zelf over 2.5 kaarten 33% 25% 40%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 70% 75% 65%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 48% 45% 50%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 28% 20% 35%

Schoten en xG van KRC Genk

De ploeg loste gemiddeld 13,3 schoten per wedstrijd, waarvan 5,3 op doel. Dat is een precisie van 40%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,30 14,65 11,95
Schoten op doel per wedstrijd 5,33 6,20 4,45
Schoten naast per wedstrijd 4,53 4,90 4,15
Schoten tegen per wedstrijd 11,90 9,35 14,45
Balbezit 53,1 54,4 51,7

Meest voorkomende uitslagen KRC Genk

De vaakst voorkomende uitslag is 3-1, in 6 van de 40 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
3 - 1 6 15%
2 - 1 5 13%
2 - 2 4 10%
1 - 0 3 8%
1 - 1 3 8%
4 - 0 2 5%
4 - 1 2 5%
3 - 2 2 5%
1 - 2 2 5%
0 - 1 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van KRC Genk.

Spelersstatistieken KRC Genk

Topschutters
Speler Doelpunten
Joseph Paintsil 3
Mark McKenzie 3
Bryan Heynen 1
Patrik Hrošovský 1
Daniel Muñoz Mejía 1

Joseph Paintsil is dit seizoen de topschutter van KRC Genk (3). Daarachter volgen Mark McKenzie (3) en Bryan Heynen (1).

Topschutters KRC Genk

Meeste assists
Speler Assists
Mike Trésor Ndayishimiye 3
Bilal El Khannous 2
Gerardo Daniel Arteaga Zamora 1
Toluwalase Emmanuel Arokodare 1

Mike Trésor Ndayishimiye gaf de meeste assists bij KRC Genk (3). Daarachter volgen Bilal El Khannous (2) en Gerardo Daniel Arteaga Zamora (1).

Assists KRC Genk

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Maarten Vandevoordt 6
Tobe Leysen 6
Bryan Heynen 6
Joseph Paintsil 6
Patrik Hrošovský 6

Maarten Vandevoordt speelde de meeste wedstrijden voor KRC Genk (6). Daarachter volgen Tobe Leysen (6) en Bryan Heynen (6).

Wedstrijden KRC Genk

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Aziz Outtara Mohammed 3
Bryan Heynen 2
Joseph Paintsil 2
Daniel Muñoz Mejía 2
Gerardo Daniel Arteaga Zamora 2

Aziz Outtara Mohammed pakte de meeste kaarten bij KRC Genk (3). Daarachter volgen Bryan Heynen (2) en Joseph Paintsil (2).

Kaarten KRC Genk

KRC Genk · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook