Statistieken KRC Genk
Alle cijfers hieronder gaan over 1A Jupiler Pro League 2026, 10 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht KRC Genk
KRC Genk speelde 10 wedstrijden dit seizoen: 4 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 15 punten op, oftewel 1,50 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,60 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,40.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 10 | 4 | 3 | 3 | 18 | 14 | 4 | 15 | 1,50 |
| Thuis | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 4 | 9 | 13 | 2,60 |
| Uit | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 10 | -5 | 2 | 0,40 |
Basisstatistieken KRC Genk
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 40% | 80% | 0% |
| Gelijk | 30% | 20% | 40% |
| Verloren | 30% | 0% | 60% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,80 | 2,60 | 1,00 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,40 | 0,80 | 2,00 |
| De nul gehouden | 30% | 40% | 20% |
| Niet gescoord | 30% | 0% | 60% |
| Als eerste gescoord | 40% | 60% | 20% |
Doelpuntenstatistieken KRC Genk
KRC Genk scoorde 18 doelpunten, gemiddeld 1,80 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 50 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 30% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,80 | 2,60 | 1,00 |
| Minstens 1 keer gescoord | 70% | 100% | 40% |
| Minstens 2 keer gescoord | 50% | 80% | 20% |
| Minstens 3 keer gescoord | 40% | 60% | 20% |
| Minstens 4 keer gescoord | 20% | 20% | 20% |
| In beide helften gescoord | 50% | 80% | 20% |
| Niet gescoord | 30% | 0% | 60% |
Tegendoelpunten KRC Genk
Aan de andere kant incasseerde KRC Genk 14 doelpunten, gemiddeld 1,40 per wedstrijd. In 30% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,40 | 0,80 | 2,00 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 70% | 60% | 80% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 40% | 20% | 60% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 20% | 0% | 40% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 10% | 0% | 20% |
| De nul gehouden | 30% | 40% | 20% |
Over/under statistieken KRC Genk
In een wedstrijd van KRC Genk vallen er gemiddeld 3,20 doelpunten. In 70% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 30% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,20 | 3,40 | 3,00 |
| Over 0.5 | 90% | 100% | 80% |
| Over 1.5 | 80% | 100% | 60% |
| Over 2.5 | 70% | 80% | 60% |
| Over 3.5 | 30% | 40% | 20% |
| Over 4.5 | 20% | 20% | 20% |
| Over 5.5 | 10% | 0% | 20% |
Beide ploegen scoren bij KRC Genk
In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 60%, op verplaatsing tot 40%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 50% | 60% | 40% |
| Beide ploegen scoren + winst | 20% | 40% | 0% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 20% | 20% | 20% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 10% | 0% | 20% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 40% | 40% | 40% |
| Geen btts + over 2.5 | 30% | 40% | 20% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 20% | 20% | 20% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 20% | 20% | 20% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 10% | 0% | 20% |
Statistieken per helft
KRC Genk scoorde 10 doelpunten voor rust en 8 erna, en kreeg er 6 tegen in de eerste helft en 8 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 40% | 60% | 20% |
| Eerste helft gelijk | 30% | 20% | 40% |
| Eerste helft verloren | 30% | 20% | 40% |
| Gescoord in de eerste helft | 1,00 | 1,60 | 0,40 |
| Tegen in de eerste helft | 0,60 | 0,60 | 0,60 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 50% | 60% | 40% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 40% | 20% | 60% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 40% | 80% | 0% |
| Tweede helft gelijk | 40% | 20% | 60% |
| Tweede helft verloren | 20% | 0% | 40% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,80 | 1,00 | 0,60 |
| Tegen in de tweede helft | 0,80 | 0,20 | 1,40 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 60% | 80% | 40% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 40% | 0% | 80% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 40% | 60% | 20% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 40% | 20% | 60% |
| Evenveel in beide helften | 20% | 20% | 20% |
Wanneer scoort KRC Genk?
De meeste doelpunten van KRC Genk vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 28% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken KRC Genk
KRC Genk trapte gemiddeld 5,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,5 toe. In 100% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,75 | 6,40 | 4,67 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,50 | 5,60 | 5,33 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 100% | 100% | 100% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 100% | 100% | 100% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 63% | 80% | 33% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 25% | 40% | 0% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 75% | 80% | 67% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 50% | 60% | 33% |
Gebaseerd op 8 van de 10 wedstrijden.
Kaartenstatistieken KRC Genk
KRC Genk kreeg gemiddeld 2,20 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,00 bij de tegenstander. In 60% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,20 | 1,40 | 3,00 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,10 | 0,20 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,00 | 2,80 | 1,20 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 70% | 60% | 80% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 30% | 20% | 40% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 60% | 80% | 40% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 60% | 80% | 40% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 30% | 40% | 20% |
Schoten en xG van KRC Genk
De ploeg loste gemiddeld 17,3 schoten per wedstrijd, waarvan 5,8 op doel. Dat is een precisie van 33%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17,25 | 17,60 | 16,67 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,75 | 6,40 | 4,67 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7,25 | 7,00 | 7,67 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 13,38 | 12,00 | 15,67 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 2,29 | 2,68 | 1,64 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,10 | 0,91 | 1,43 |
| Balbezit | 55,6 | 59,0 | 50,0 |
Gebaseerd op 8 van de 10 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen KRC Genk
De vaakst voorkomende uitslag is 4-0, in 1 van de 10 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 4 - 0 | 1 | 10% |
| 4 - 4 | 1 | 10% |
| 3 - 0 | 1 | 10% |
| 3 - 2 | 1 | 10% |
| 2 - 1 | 1 | 10% |
| 1 - 1 | 1 | 10% |
| 1 - 2 | 1 | 10% |
| 0 - 0 | 1 | 10% |
| 0 - 1 | 1 | 10% |
| 0 - 3 | 1 | 10% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van KRC Genk.
Spelersstatistieken KRC Genk
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Rafiu Durosinmi | 6 |
| Aaron Banind Bibout | 3 |
| Josué Ndenge Kongolo | 2 |
| Junya Ito | 2 |
| Ayumu Yokoyama | 1 |
Rafiu Durosinmi is dit seizoen de topschutter van KRC Genk (6). Daarachter volgen Aaron Banind Bibout (3) en Josué Ndenge Kongolo (2).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Jeppe Erenbjerg | 3 |
| Junya Ito | 2 |
| Ayumu Yokoyama | 1 |
| Daan Heymans | 1 |
| Ibrahima Sory Bangoura | 1 |
Jeppe Erenbjerg gaf de meeste assists bij KRC Genk (3). Daarachter volgen Junya Ito (2) en Ayumu Yokoyama (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Aaron Banind Bibout | 10 |
| Bryan Heynen | 10 |
| Jeppe Erenbjerg | 10 |
| Joris Kayembe Ditu | 10 |
| Josué Ndenge Kongolo | 10 |
Aaron Banind Bibout speelde de meeste wedstrijden voor KRC Genk (10). Daarachter volgen Bryan Heynen (10) en Jeppe Erenbjerg (10).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Daan Heymans | 3 |
| Yaimar Abel Medina Ortiz | 3 |
| Benjamin Tahirovic | 2 |
| Bryan Heynen | 2 |
| Josué Ndenge Kongolo | 2 |
Daan Heymans pakte de meeste kaarten bij KRC Genk (3). Daarachter volgen Yaimar Abel Medina Ortiz (3) en Benjamin Tahirovic (2).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rafiu Durosinmi | 6 |
| 2 | Junya Ito | 4 |
| 3 | Aaron Banind Bibout | 3 |
| 3 | Jeppe Erenbjerg | 3 |
| 5 | Ayumu Yokoyama | 2 |
| 5 | Daan Heymans | 2 |
| 5 | Josué Ndenge Kongolo | 2 |
| 8 | Bryan Heynen | 1 |
| 8 | Ibrahima Sory Bangoura | 1 |
| 8 | Jerry Afriyie | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rafiu Durosinmi | 4 |
| 2 | Aaron Banind Bibout | 3 |
| 3 | Josué Ndenge Kongolo | 2 |
| 3 | Junya Ito | 2 |
| 5 | Ayumu Yokoyama | 1 |
| 5 | Bryan Heynen | 1 |
| 5 | Daan Heymans | 1 |
| 5 | Joris Kayembe Ditu | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rafiu Durosinmi | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Zakaria El Ouahdi | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rafiu Durosinmi | 21 |
| 2 | Bryan Heynen | 18 |
| 3 | Daan Heymans | 12 |
| 4 | Jeppe Erenbjerg | 11 |
| 5 | Aaron Banind Bibout | 10 |
| 5 | Ayumu Yokoyama | 10 |
| 7 | Junya Ito | 6 |
| 8 | Josué Ndenge Kongolo | 5 |
| 9 | Benjamin Tahirovic | 4 |
| 9 | Matte Smets | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rafiu Durosinmi | 9 |
| 2 | Aaron Banind Bibout | 6 |
| 2 | Bryan Heynen | 6 |
| 2 | Jeppe Erenbjerg | 6 |
| 5 | Ayumu Yokoyama | 4 |
| 5 | Daan Heymans | 4 |
| 7 | Junya Ito | 3 |
| 7 | Matte Smets | 3 |
| 9 | Ibrahima Sory Bangoura | 2 |
| 9 | Joris Kayembe Ditu | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jeppe Erenbjerg | 54,5% |
| 2 | Rafiu Durosinmi | 42,9% |
| 3 | Ayumu Yokoyama | 40,0% |
| 4 | Bryan Heynen | 33,3% |
Vanaf 362 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rafiu Durosinmi | 28,6% |
| 2 | Ayumu Yokoyama | 10,0% |
| 3 | Bryan Heynen | 5,6% |
Vanaf 362 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Junya Ito | 23 |
| 2 | Jeppe Erenbjerg | 15 |
| 3 | Rafiu Durosinmi | 12 |
| 4 | Noah Adedeji-Sternberg | 11 |
| 5 | Bryan Heynen | 10 |
| 6 | Ayumu Yokoyama | 9 |
| 6 | Joris Kayembe Ditu | 9 |
| 6 | Kevin Johan Amaro Viega | 9 |
| 9 | Benjamin Tahirovic | 5 |
| 9 | Daan Heymans | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Josué Ndenge Kongolo | 726 |
| 2 | Joris Kayembe Ditu | 549 |
| 3 | Matte Smets | 530 |
| 4 | Bryan Heynen | 444 |
| 5 | Kevin Johan Amaro Viega | 251 |
| 6 | Junya Ito | 238 |
| 7 | Benjamin Tahirovic | 211 |
| 7 | Jeppe Erenbjerg | 211 |
| 9 | Lucca Kiaba Mounganga | 191 |
| 10 | Ibrahima Sory Bangoura | 180 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Josué Ndenge Kongolo | 93,9% |
| 2 | Ibrahima Sory Bangoura | 91,4% |
| 3 | Kevin Johan Amaro Viega | 90,0% |
| 4 | Matte Smets | 88,9% |
| 5 | Joris Kayembe Ditu | 86,2% |
| 6 | Bryan Heynen | 84,6% |
| 7 | Jeppe Erenbjerg | 83,7% |
| 8 | Ayumu Yokoyama | 81,8% |
| 9 | Junya Ito | 78,5% |
| 10 | Lucca Kiaba Mounganga | 70,7% |
Vanaf 362 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joris Kayembe Ditu | 23 |
| 2 | Bryan Heynen | 22 |
| 3 | Josué Ndenge Kongolo | 20 |
| 4 | Kevin Johan Amaro Viega | 19 |
| 5 | Junya Ito | 11 |
| 5 | Zakaria El Ouahdi | 11 |
| 7 | Ibrahima Sory Bangoura | 9 |
| 8 | Jeppe Erenbjerg | 8 |
| 8 | Matte Smets | 8 |
| 8 | Noah Adedeji-Sternberg | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joris Kayembe Ditu | 21 |
| 2 | Matte Smets | 15 |
| 3 | Josué Ndenge Kongolo | 14 |
| 4 | Bryan Heynen | 13 |
| 5 | Kevin Johan Amaro Viega | 9 |
| 6 | Ibrahima Sory Bangoura | 7 |
| 7 | Benjamin Tahirovic | 5 |
| 7 | Jeppe Erenbjerg | 5 |
| 9 | Junya Ito | 4 |
| 9 | Zakaria El Ouahdi | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Josué Ndenge Kongolo | 9 |
| 2 | Bryan Heynen | 8 |
| 2 | Matte Smets | 8 |
| 4 | Ibrahima Sory Bangoura | 4 |
| 5 | Rafiu Durosinmi | 3 |
| 6 | Benjamin Tahirovic | 2 |
| 6 | Jeppe Erenbjerg | 2 |
| 6 | Kevin Johan Amaro Viega | 2 |
| 9 | Jerry Afriyie | 1 |
| 9 | Joris Kayembe Ditu | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bryan Heynen | 58 |
| 1 | Joris Kayembe Ditu | 58 |
| 1 | Rafiu Durosinmi | 58 |
| 4 | Josué Ndenge Kongolo | 51 |
| 5 | Kevin Johan Amaro Viega | 35 |
| 6 | Matte Smets | 28 |
| 7 | Junya Ito | 25 |
| 8 | Ibrahima Sory Bangoura | 22 |
| 8 | Zakaria El Ouahdi | 22 |
| 10 | Noah Adedeji-Sternberg | 20 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joris Kayembe Ditu | 61,7% |
| 2 | Kevin Johan Amaro Viega | 61,4% |
| 3 | Josué Ndenge Kongolo | 60,0% |
| 4 | Bryan Heynen | 58,6% |
| 5 | Matte Smets | 53,8% |
| 6 | Rafiu Durosinmi | 43,6% |
| 7 | Noah Adedeji-Sternberg | 42,6% |
| 8 | Junya Ito | 38,5% |
| 9 | Ibrahima Sory Bangoura | 34,4% |
Vanaf 362 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ibrahima Sory Bangoura | 11 |
| 2 | Bryan Heynen | 8 |
| 2 | Junya Ito | 8 |
| 4 | Joris Kayembe Ditu | 7 |
| 5 | Rafiu Durosinmi | 5 |
| 6 | Daan Heymans | 4 |
| 6 | Kevin Johan Amaro Viega | 4 |
| 8 | Ayumu Yokoyama | 3 |
| 8 | Jeppe Erenbjerg | 3 |
| 8 | Josué Ndenge Kongolo | 3 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joris Kayembe Ditu | 12 |
| 2 | Ayumu Yokoyama | 10 |
| 3 | Noah Adedeji-Sternberg | 8 |
| 4 | Junya Ito | 6 |
| 5 | Bryan Heynen | 5 |
| 5 | Jeppe Erenbjerg | 5 |
| 5 | Kevin Johan Amaro Viega | 5 |
| 8 | Aaron Banind Bibout | 3 |
| 8 | Josué Ndenge Kongolo | 3 |
| 8 | Zakaria El Ouahdi | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Noah Adedeji-Sternberg | 40,0% |
| 2 | Junya Ito | 35,3% |
Vanaf 362 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lucca Kiaba Mounganga | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lucca Kiaba Mounganga | 23 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lucca Kiaba Mounganga | 62,2% |
Vanaf 362 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Yaimar Abel Medina Ortiz | 3 |
| 2 | Benjamin Tahirovic | 2 |
| 2 | Bryan Heynen | 2 |
| 2 | Daan Heymans | 2 |
| 2 | Josué Ndenge Kongolo | 2 |
| 2 | Rafiu Durosinmi | 2 |
| 7 | Christian Akpan | 1 |
| 7 | Ibrahima Sory Bangoura | 1 |
| 7 | Jeppe Erenbjerg | 1 |
| 7 | Joris Kayembe Ditu | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Daan Heymans | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rafiu Durosinmi | 17 |
| 2 | Josué Ndenge Kongolo | 15 |
| 3 | Bryan Heynen | 14 |
| 4 | Ibrahima Sory Bangoura | 13 |
| 5 | Benjamin Tahirovic | 10 |
| 5 | Daan Heymans | 10 |
| 7 | Joris Kayembe Ditu | 9 |
| 8 | Matte Smets | 8 |
| 9 | Junya Ito | 6 |
| 10 | Kevin Johan Amaro Viega | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Josué Ndenge Kongolo | 16 |
| 2 | Bryan Heynen | 14 |
| 3 | Rafiu Durosinmi | 13 |
| 4 | Joris Kayembe Ditu | 10 |
| 5 | Ibrahima Sory Bangoura | 8 |
| 6 | Daan Heymans | 6 |
| 7 | Junya Ito | 5 |
| 7 | Kevin Johan Amaro Viega | 5 |
| 7 | Zakaria El Ouahdi | 5 |
| 10 | Noah Adedeji-Sternberg | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Junya Ito | 8 |
| 2 | Rafiu Durosinmi | 6 |
| 3 | Jeppe Erenbjerg | 3 |
| 4 | Aaron Banind Bibout | 2 |
| 5 | Daan Heymans | 1 |
| 5 | Jerry Afriyie | 1 |
| 5 | Kevin Johan Amaro Viega | 1 |
| 5 | Milan Roganović | 1 |
| 5 | Noah Adedeji-Sternberg | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Josué Ndenge Kongolo | 905 |
| 1 | Lucca Kiaba Mounganga | 905 |
| 3 | Bryan Heynen | 898 |
| 4 | Joris Kayembe Ditu | 852 |
| 5 | Matte Smets | 815 |
| 6 | Junya Ito | 812 |
| 7 | Rafiu Durosinmi | 775 |
| 8 | Jeppe Erenbjerg | 642 |
| 9 | Kevin Johan Amaro Viega | 536 |
| 10 | Ibrahima Sory Bangoura | 479 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bryan Heynen | 10 |
| 1 | Joris Kayembe Ditu | 10 |
| 1 | Josué Ndenge Kongolo | 10 |
| 1 | Junya Ito | 10 |
| 1 | Lucca Kiaba Mounganga | 10 |
| 1 | Rafiu Durosinmi | 10 |
| 7 | Matte Smets | 9 |
| 8 | Jeppe Erenbjerg | 8 |
| 9 | Ibrahima Sory Bangoura | 6 |
| 9 | Kevin Johan Amaro Viega | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Josué Ndenge Kongolo | 7,50 |
| 2 | Joris Kayembe Ditu | 7,43 |
| 3 | Bryan Heynen | 7,38 |
| 4 | Matte Smets | 7,38 |
| 5 | Junya Ito | 7,12 |
| 6 | Kevin Johan Amaro Viega | 7,11 |
| 7 | Rafiu Durosinmi | 6,92 |
| 8 | Ayumu Yokoyama | 6,80 |
| 9 | Lucca Kiaba Mounganga | 6,80 |
| 10 | Jeppe Erenbjerg | 6,79 |
Vanaf 362 gespeelde minuten
KRC Genk · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers