Statistieken KRC Genk 2025

Alle cijfers hieronder gaan over 1A Jupiler Pro League 2025, 41 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht KRC Genk

KRC Genk speelde 41 wedstrijden dit seizoen: 15 keer gewonnen, 15 keer gelijk en 11 keer verloren. Dat levert 60 punten op, oftewel 1,46 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,45 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,48.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 41 15 15 11 57 53 4 60 1,46
Thuis 20 7 8 5 26 22 4 29 1,45
Uit 21 8 7 6 31 31 0 31 1,48
Punten per wedstrijd 1,46
Gescoord per wedstrijd 1,39
Tegen per wedstrijd 1,29
De nul gehouden 24%

Basisstatistieken KRC Genk

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 37% 35% 38%
Gelijk 37% 40% 33%
Verloren 27% 25% 29%
Gescoord per wedstrijd 1,39 1,30 1,48
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,29 1,10 1,48
De nul gehouden 24% 30% 19%
Niet gescoord 22% 25% 19%
Als eerste gescoord 48% 35% 60%

Gebaseerd op 40 van de 41 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken KRC Genk

KRC Genk scoorde 57 doelpunten, gemiddeld 1,39 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 65 minuten een doelpunt. In 41% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 22% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,39 1,30 1,48
Minstens 1 keer gescoord 78% 75% 81%
Minstens 2 keer gescoord 41% 35% 48%
Minstens 3 keer gescoord 15% 20% 10%
Minstens 4 keer gescoord 2% 0% 5%
In beide helften gescoord 23% 20% 25%
Niet gescoord 22% 25% 19%

Tegendoelpunten KRC Genk

Aan de andere kant incasseerde KRC Genk 53 doelpunten, gemiddeld 1,29 per wedstrijd. In 24% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,29 1,10 1,48
Minstens 1 tegendoelpunt 76% 70% 81%
Minstens 2 tegendoelpunten 34% 20% 48%
Minstens 3 tegendoelpunten 10% 10% 10%
Minstens 4 tegendoelpunten 5% 5% 5%
De nul gehouden 24% 30% 19%

Over/under statistieken KRC Genk

In een wedstrijd van KRC Genk vallen er gemiddeld 2,68 doelpunten. In 54% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 15% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,68 2,40 2,95
Over 0.5 90% 90% 90%
Over 1.5 80% 75% 86%
Over 2.5 54% 40% 67%
Over 3.5 15% 10% 19%
Over 4.5 10% 10% 10%
Over 5.5 5% 5% 5%

Beide ploegen scoren bij KRC Genk

In 63% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 55%, op verplaatsing tot 71%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 63% 55% 71%
Beide ploegen scoren + winst 22% 15% 29%
Beide ploegen scoren + gelijk 27% 30% 24%
Beide ploegen scoren + verlies 15% 10% 19%
Beide ploegen scoren + over 2.5 44% 25% 62%
Geen btts + over 2.5 10% 15% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 25% 25% 25%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 35% 20% 50%
Beide ploegen scoren in beide helften 13% 5% 20%

Gebaseerd op 40 van de 41 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

KRC Genk scoorde 25 doelpunten voor rust en 32 erna, en kreeg er 26 tegen in de eerste helft en 27 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 28% 15% 40%
Eerste helft gelijk 45% 50% 40%
Eerste helft verloren 28% 35% 20%
Gescoord in de eerste helft 0,63 0,45 0,80
Tegen in de eerste helft 0,65 0,75 0,55
De nul gehouden in de eerste helft 50% 45% 55%
Niet gescoord in de eerste helft 53% 60% 45%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 28% 40% 15%
Tweede helft gelijk 50% 50% 50%
Tweede helft verloren 23% 10% 35%
Gescoord in de tweede helft 0,80 0,85 0,75
Tegen in de tweede helft 0,68 0,35 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 48% 70% 25%
Niet gescoord in de tweede helft 45% 45% 45%
Meeste doelpunten in de eerste helft 33% 40% 25%
Meeste doelpunten in de tweede helft 40% 30% 50%
Evenveel in beide helften 28% 30% 25%

Gebaseerd op 40 van de 41 wedstrijden.

Wanneer scoort KRC Genk?

De meeste doelpunten van KRC Genk vallen tussen minuut 11 en 20, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
16%
9%
4%
12%
11%
14%
11%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
11%
13%
4%
11%
11%
13%
8%
9%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken KRC Genk

KRC Genk trapte gemiddeld 5,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,1 toe. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,86 7,33 4,39
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,11 3,67 4,56
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 83% 83% 83%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 67% 78% 56%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 42% 67% 17%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 25% 33% 17%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 81% 94% 67%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 58% 78% 39%

Gebaseerd op 36 van de 41 wedstrijden.

Kaartenstatistieken KRC Genk

KRC Genk kreeg gemiddeld 1,49 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,05 bij de tegenstander. In 49% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,49 1,20 1,76
Rode kaarten per wedstrijd 0,05 0,05 0,05
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,05 2,10 2,00
Zelf over 1.5 kaarten 56% 45% 67%
Zelf over 2.5 kaarten 17% 15% 19%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 49% 40% 57%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 37% 35% 38%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 17% 15% 19%

Schoten en xG van KRC Genk

De ploeg loste gemiddeld 16,8 schoten per wedstrijd, waarvan 5,9 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 16,83 19,50 14,17
Schoten op doel per wedstrijd 5,86 6,39 5,33
Schoten naast per wedstrijd 6,58 7,78 5,39
Schoten tegen per wedstrijd 12,39 10,39 14,39
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,63 1,76 1,50
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,25 0,98 1,53
Balbezit 58,1 60,2 56,0

Gebaseerd op 36 van de 41 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen KRC Genk

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 8 van de 41 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 8 20%
2 - 1 7 17%
1 - 2 5 12%
0 - 0 4 10%
3 - 0 2 5%
3 - 2 2 5%
2 - 0 2 5%
2 - 2 2 5%
1 - 0 2 5%
0 - 1 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van KRC Genk.

Spelersstatistieken KRC Genk

Topschutters
Speler Doelpunten
Daan Heymans 9
Zakaria El Ouahdi 8
Junya Ito 6
Hyeon-Gyu Oh 6
Robin Mirisola 5

Daan Heymans is dit seizoen de topschutter van KRC Genk (9). Daarachter volgen Zakaria El Ouahdi (8) en Junya Ito (6).

Topschutters KRC Genk

Meeste assists
Speler Assists
Konstantinos Karetsas 10
Jarne Steuckers 6
Junya Ito 5
Daan Heymans 4
Zakaria El Ouahdi 3

Konstantinos Karetsas gaf de meeste assists bij KRC Genk (10). Daarachter volgen Jarne Steuckers (6) en Junya Ito (5).

Assists KRC Genk

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Bryan Heynen 39
Jarne Steuckers 38
Nikolas Sattlberger 38
Matte Smets 37
Mujaid Sadick Aliu 36

Bryan Heynen speelde de meeste wedstrijden voor KRC Genk (39). Daarachter volgen Jarne Steuckers (38) en Nikolas Sattlberger (38).

Wedstrijden KRC Genk

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Josué Ndenge Kongolo 6
Bryan Heynen 5
Mujaid Sadick Aliu 5
Ibrahima Sory Bangoura 5
Junya Ito 4

Josué Ndenge Kongolo pakte de meeste kaarten bij KRC Genk (6). Daarachter volgen Bryan Heynen (5) en Mujaid Sadick Aliu (5).

Kaarten KRC Genk

KRC Genk · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook