Statistieken KRC Genk 2017

Alle cijfers hieronder gaan over 1A Jupiler Pro League 2017, 40 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht KRC Genk

KRC Genk speelde 40 wedstrijden dit seizoen: 15 keer gewonnen, 15 keer gelijk en 10 keer verloren. Dat levert 60 punten op, oftewel 1,50 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,45 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,55.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 40 15 15 10 57 49 8 60 1,50
Thuis 20 7 8 5 29 21 8 29 1,45
Uit 20 8 7 5 28 28 0 31 1,55
Punten per wedstrijd 1,50
Gescoord per wedstrijd 1,43
Tegen per wedstrijd 1,23
De nul gehouden 28%

Basisstatistieken KRC Genk

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 38% 35% 40%
Gelijk 38% 40% 35%
Verloren 25% 25% 25%
Gescoord per wedstrijd 1,43 1,45 1,40
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,23 1,05 1,40
De nul gehouden 28% 25% 30%
Niet gescoord 20% 20% 20%
Als eerste gescoord 50% 50% 50%

Doelpuntenstatistieken KRC Genk

KRC Genk scoorde 57 doelpunten, gemiddeld 1,43 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 63 minuten een doelpunt. In 38% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 20% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,43 1,45 1,40
Minstens 1 keer gescoord 80% 80% 80%
Minstens 2 keer gescoord 38% 35% 40%
Minstens 3 keer gescoord 15% 20% 10%
Minstens 4 keer gescoord 8% 10% 5%
In beide helften gescoord 23% 25% 20%
Niet gescoord 20% 20% 20%

Tegendoelpunten KRC Genk

Aan de andere kant incasseerde KRC Genk 49 doelpunten, gemiddeld 1,23 per wedstrijd. In 28% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,23 1,05 1,40
Minstens 1 tegendoelpunt 73% 75% 70%
Minstens 2 tegendoelpunten 30% 20% 40%
Minstens 3 tegendoelpunten 15% 10% 20%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 5%
De nul gehouden 28% 25% 30%

Over/under statistieken KRC Genk

In een wedstrijd van KRC Genk vallen er gemiddeld 2,65 doelpunten. In 45% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 28% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,65 2,50 2,80
Over 0.5 93% 95% 90%
Over 1.5 70% 75% 65%
Over 2.5 45% 35% 55%
Over 3.5 28% 25% 30%
Over 4.5 18% 15% 20%
Over 5.5 8% 5% 10%

Beide ploegen scoren bij KRC Genk

In 60% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 60%, op verplaatsing tot 60%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 60% 60% 60%
Beide ploegen scoren + winst 18% 15% 20%
Beide ploegen scoren + gelijk 30% 35% 25%
Beide ploegen scoren + verlies 13% 10% 15%
Beide ploegen scoren + over 2.5 40% 30% 50%
Geen btts + over 2.5 5% 5% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 20% 15%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 30% 25% 35%
Beide ploegen scoren in beide helften 5% 0% 10%

Statistieken per helft

KRC Genk scoorde 20 doelpunten voor rust en 37 erna, en kreeg er 22 tegen in de eerste helft en 27 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 25% 25% 25%
Eerste helft gelijk 45% 40% 50%
Eerste helft verloren 30% 35% 25%
Gescoord in de eerste helft 0,50 0,45 0,55
Tegen in de eerste helft 0,55 0,55 0,55
De nul gehouden in de eerste helft 55% 45% 65%
Niet gescoord in de eerste helft 63% 60% 65%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 43% 45% 40%
Tweede helft gelijk 35% 40% 30%
Tweede helft verloren 23% 15% 30%
Gescoord in de tweede helft 0,93 1,00 0,85
Tegen in de tweede helft 0,68 0,50 0,85
De nul gehouden in de tweede helft 53% 60% 45%
Niet gescoord in de tweede helft 35% 35% 35%
Meeste doelpunten in de eerste helft 25% 25% 25%
Meeste doelpunten in de tweede helft 48% 40% 55%
Evenveel in beide helften 28% 35% 20%

Wanneer scoort KRC Genk?

De meeste doelpunten van KRC Genk vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 25% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
5%
4%
12%
11%
14%
14%
9%
25%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
18%
4%
10%
12%
8%
10%
12%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken KRC Genk

KRC Genk trapte gemiddeld 5,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,3 toe. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,52 6,23 4,86
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,26 3,38 5,07
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 81% 62% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 63% 46% 79%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 41% 38% 43%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 15% 23% 7%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 70% 77% 64%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 52% 54% 50%

Gebaseerd op 27 van de 40 wedstrijden.

Kaartenstatistieken KRC Genk

KRC Genk kreeg gemiddeld 1,60 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,78 bij de tegenstander. In 58% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,60 1,50 1,70
Rode kaarten per wedstrijd 0,10 0,15 0,05
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,78 2,15 1,40
Zelf over 1.5 kaarten 55% 55% 55%
Zelf over 2.5 kaarten 30% 30% 30%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 58% 65% 50%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 43% 55% 30%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 23% 30% 15%

Schoten en xG van KRC Genk

De ploeg loste gemiddeld 9,4 schoten per wedstrijd, waarvan 4,0 op doel. Dat is een precisie van 43%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 9,43 10,31 8,00
Schoten op doel per wedstrijd 4,05 4,31 3,63
Schoten naast per wedstrijd 5,38 6,00 4,38
Schoten tegen per wedstrijd 7,05 6,77 7,50
Balbezit 54,9 57,3 51,0

Gebaseerd op 21 van de 40 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen KRC Genk

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 8 van de 40 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 8 20%
1 - 0 6 15%
2 - 1 4 10%
1 - 2 3 8%
0 - 0 3 8%
0 - 1 3 8%
3 - 3 2 5%
2 - 2 2 5%
2 - 3 2 5%
5 - 3 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van KRC Genk.

KRC Genk · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook