Statistieken KRC Genk 2018

Alle cijfers hieronder gaan over 1A Jupiler Pro League 2018, 40 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht KRC Genk

KRC Genk speelde 40 wedstrijden dit seizoen: 24 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 83 punten op, oftewel 2,08 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,20 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,95.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 40 24 11 5 82 39 43 83 2,08
Thuis 20 13 5 2 38 14 24 44 2,20
Uit 20 11 6 3 44 25 19 39 1,95
Punten per wedstrijd 2,08
Gescoord per wedstrijd 2,05
Tegen per wedstrijd 0,98
De nul gehouden 38%

Basisstatistieken KRC Genk

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 60% 65% 55%
Gelijk 28% 25% 30%
Verloren 13% 10% 15%
Gescoord per wedstrijd 2,05 1,90 2,20
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,98 0,70 1,25
De nul gehouden 38% 45% 30%
Niet gescoord 10% 10% 10%
Als eerste gescoord 68% 70% 65%

Doelpuntenstatistieken KRC Genk

KRC Genk scoorde 82 doelpunten, gemiddeld 2,05 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 44 minuten een doelpunt. In 58% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 10% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,05 1,90 2,20
Minstens 1 keer gescoord 90% 90% 90%
Minstens 2 keer gescoord 58% 55% 60%
Minstens 3 keer gescoord 38% 35% 40%
Minstens 4 keer gescoord 15% 10% 20%
In beide helften gescoord 40% 45% 35%
Niet gescoord 10% 10% 10%

Tegendoelpunten KRC Genk

Aan de andere kant incasseerde KRC Genk 39 doelpunten, gemiddeld 0,98 per wedstrijd. In 38% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,98 0,70 1,25
Minstens 1 tegendoelpunt 63% 55% 70%
Minstens 2 tegendoelpunten 25% 15% 35%
Minstens 3 tegendoelpunten 10% 0% 20%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 38% 45% 30%

Over/under statistieken KRC Genk

In een wedstrijd van KRC Genk vallen er gemiddeld 3,03 doelpunten. In 55% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 40% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,03 2,60 3,45
Over 0.5 93% 90% 95%
Over 1.5 80% 80% 80%
Over 2.5 55% 55% 55%
Over 3.5 40% 30% 50%
Over 4.5 20% 5% 35%
Over 5.5 13% 0% 25%

Beide ploegen scoren bij KRC Genk

In 60% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 55%, op verplaatsing tot 65%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 60% 55% 65%
Beide ploegen scoren + winst 30% 30% 30%
Beide ploegen scoren + gelijk 20% 15% 25%
Beide ploegen scoren + verlies 10% 10% 10%
Beide ploegen scoren + over 2.5 45% 40% 50%
Geen btts + over 2.5 10% 15% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 20% 20% 20%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 30% 20% 40%
Beide ploegen scoren in beide helften 8% 0% 15%

Statistieken per helft

KRC Genk scoorde 30 doelpunten voor rust en 52 erna, en kreeg er 17 tegen in de eerste helft en 22 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 43% 40% 45%
Eerste helft gelijk 43% 50% 35%
Eerste helft verloren 15% 10% 20%
Gescoord in de eerste helft 0,75 0,70 0,80
Tegen in de eerste helft 0,43 0,35 0,50
De nul gehouden in de eerste helft 65% 70% 60%
Niet gescoord in de eerste helft 45% 40% 50%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 53% 55% 50%
Tweede helft gelijk 33% 35% 30%
Tweede helft verloren 15% 10% 20%
Gescoord in de tweede helft 1,30 1,20 1,40
Tegen in de tweede helft 0,55 0,35 0,75
De nul gehouden in de tweede helft 60% 70% 50%
Niet gescoord in de tweede helft 25% 25% 25%
Meeste doelpunten in de eerste helft 15% 15% 15%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 45% 55%
Evenveel in beide helften 35% 40% 30%

Wanneer scoort KRC Genk?

De meeste doelpunten van KRC Genk vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
13%
7%
5%
10%
12%
10%
18%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
8%
10%
13%
5%
10%
15%
13%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken KRC Genk

KRC Genk trapte gemiddeld 6,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,8 toe. In 68% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,95 7,85 5,88
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,81 3,75 3,88
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 86% 90% 82%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 68% 70% 65%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 49% 55% 41%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 32% 40% 24%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 86% 90% 82%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 68% 75% 59%

Gebaseerd op 37 van de 40 wedstrijden.

Kaartenstatistieken KRC Genk

KRC Genk kreeg gemiddeld 1,35 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 3,00 bij de tegenstander. In 78% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,35 0,80 1,90
Rode kaarten per wedstrijd 0,05 0,05 0,05
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 3,00 3,55 2,45
Zelf over 1.5 kaarten 45% 25% 65%
Zelf over 2.5 kaarten 18% 5% 30%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 78% 70% 85%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 50% 50% 50%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 28% 30% 25%

Schoten en xG van KRC Genk

De ploeg loste gemiddeld 13,2 schoten per wedstrijd, waarvan 6,3 op doel. Dat is een precisie van 48%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,18 13,69 12,50
Schoten op doel per wedstrijd 6,32 6,06 6,67
Schoten naast per wedstrijd 6,86 7,63 5,83
Schoten tegen per wedstrijd 7,82 7,38 8,42
Balbezit 57,4 60,1 53,4

Gebaseerd op 28 van de 40 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen KRC Genk

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 40 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 15%
3 - 1 4 10%
2 - 0 4 10%
1 - 0 4 10%
4 - 0 3 8%
2 - 1 3 8%
0 - 0 3 8%
3 - 2 2 5%
3 - 3 2 5%
1 - 2 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van KRC Genk.

KRC Genk · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook