Statistieken KRC Genk 2016

Alle cijfers hieronder gaan over 1A Jupiler Pro League 2016, 30 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht KRC Genk

KRC Genk speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 14 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 10 keer verloren. Dat levert 48 punten op, oftewel 1,60 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,20 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 30 14 6 10 40 35 5 48 1,60
Thuis 15 10 3 2 24 13 11 33 2,20
Uit 15 4 3 8 16 22 -6 15 1,00
Punten per wedstrijd 1,60
Gescoord per wedstrijd 1,33
Tegen per wedstrijd 1,17
De nul gehouden 37%

Basisstatistieken KRC Genk

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 47% 67% 27%
Gelijk 20% 20% 20%
Verloren 33% 13% 53%
Gescoord per wedstrijd 1,33 1,60 1,07
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,17 0,87 1,47
De nul gehouden 37% 40% 33%
Niet gescoord 27% 7% 47%
Als eerste gescoord 60% 80% 40%

Doelpuntenstatistieken KRC Genk

KRC Genk scoorde 40 doelpunten, gemiddeld 1,33 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 68 minuten een doelpunt. In 43% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 27% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,33 1,60 1,07
Minstens 1 keer gescoord 73% 93% 53%
Minstens 2 keer gescoord 43% 60% 27%
Minstens 3 keer gescoord 13% 7% 20%
Minstens 4 keer gescoord 3% 0% 7%
In beide helften gescoord 23% 27% 20%
Niet gescoord 27% 7% 47%

Tegendoelpunten KRC Genk

Aan de andere kant incasseerde KRC Genk 35 doelpunten, gemiddeld 1,17 per wedstrijd. In 37% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,17 0,87 1,47
Minstens 1 tegendoelpunt 63% 60% 67%
Minstens 2 tegendoelpunten 33% 27% 40%
Minstens 3 tegendoelpunten 7% 0% 13%
Minstens 4 tegendoelpunten 7% 0% 13%
De nul gehouden 37% 40% 33%

Over/under statistieken KRC Genk

In een wedstrijd van KRC Genk vallen er gemiddeld 2,50 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 20% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,50 2,47 2,53
Over 0.5 97% 100% 93%
Over 1.5 73% 80% 67%
Over 2.5 50% 53% 47%
Over 3.5 20% 13% 27%
Over 4.5 7% 0% 13%
Over 5.5 3% 0% 7%

Beide ploegen scoren bij KRC Genk

In 40% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 27%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 40% 53% 27%
Beide ploegen scoren + winst 13% 27% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 17% 20% 13%
Beide ploegen scoren + verlies 10% 7% 13%
Beide ploegen scoren + over 2.5 33% 47% 20%
Geen btts + over 2.5 17% 7% 27%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 20% 27% 13%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 17% 20% 13%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

KRC Genk scoorde 22 doelpunten voor rust en 18 erna, en kreeg er 16 tegen in de eerste helft en 19 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 30% 40% 20%
Eerste helft gelijk 43% 47% 40%
Eerste helft verloren 27% 13% 40%
Gescoord in de eerste helft 0,73 0,87 0,60
Tegen in de eerste helft 0,53 0,40 0,67
De nul gehouden in de eerste helft 63% 73% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 53% 40% 67%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 40% 53% 27%
Tweede helft gelijk 30% 33% 27%
Tweede helft verloren 30% 13% 47%
Gescoord in de tweede helft 0,60 0,73 0,47
Tegen in de tweede helft 0,63 0,47 0,80
De nul gehouden in de tweede helft 57% 67% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 50% 40% 60%
Meeste doelpunten in de eerste helft 43% 53% 33%
Meeste doelpunten in de tweede helft 43% 47% 40%
Evenveel in beide helften 13% 0% 27%

Wanneer scoort KRC Genk?

De meeste doelpunten van KRC Genk vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
13%
8%
10%
18%
15%
5%
10%
10%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
11%
11%
11%
3%
11%
6%
9%
9%
29%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken KRC Genk

KRC Genk trapte gemiddeld 5,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,0 toe. In 64% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,40 6,08 4,77
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,00 3,92 4,08
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 88% 92% 85%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 64% 67% 62%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 20% 25% 15%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 16% 25% 8%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 80% 75% 85%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 56% 67% 46%

Gebaseerd op 25 van de 30 wedstrijden.

Kaartenstatistieken KRC Genk

KRC Genk kreeg gemiddeld 1,40 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,77 bij de tegenstander. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,40 0,87 1,93
Rode kaarten per wedstrijd 0,10 0,13 0,07
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,77 1,67 1,87
Zelf over 1.5 kaarten 43% 13% 73%
Zelf over 2.5 kaarten 17% 7% 27%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 50% 33% 67%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 40% 20% 60%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 10% 7% 13%

Schoten en xG van KRC Genk

De ploeg loste gemiddeld 10,8 schoten per wedstrijd, waarvan 5,5 op doel. Dat is een precisie van 51%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,78 10,90 10,63
Schoten op doel per wedstrijd 5,50 6,10 4,75
Schoten naast per wedstrijd 5,28 4,80 5,88
Schoten tegen per wedstrijd 7,61 7,50 7,75
Balbezit 56,5 58,0 54,8

Gebaseerd op 18 van de 30 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen KRC Genk

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 4 van de 30 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 4 13%
1 - 0 4 13%
3 - 0 3 10%
2 - 2 3 10%
0 - 1 3 10%
0 - 2 3 10%
2 - 0 2 7%
1 - 1 2 7%
1 - 2 2 7%
4 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van KRC Genk.

KRC Genk · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook