Statistieken Al-Fateh 2018

Alle cijfers hieronder gaan over Saudi Professional League 2018, 30 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Al-Fateh

Al-Fateh speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 11 keer verloren. Dat levert 35 punten op, oftewel 1,17 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,47 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,87.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 30 8 11 11 32 45 -13 35 1,17
Thuis 15 6 4 5 18 17 1 22 1,47
Uit 15 2 7 6 14 28 -14 13 0,87
Punten per wedstrijd 1,17
Gescoord per wedstrijd 1,07
Tegen per wedstrijd 1,50
De nul gehouden 37%

Basisstatistieken Al-Fateh

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 27% 40% 13%
Gelijk 37% 27% 47%
Verloren 37% 33% 40%
Gescoord per wedstrijd 1,07 1,20 0,93
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,50 1,13 1,87
De nul gehouden 37% 47% 27%
Niet gescoord 40% 40% 40%
Als eerste gescoord 47% 53% 40%

Doelpuntenstatistieken Al-Fateh

Al-Fateh scoorde 32 doelpunten, gemiddeld 1,07 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 84 minuten een doelpunt. In 33% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 40% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,07 1,20 0,93
Minstens 1 keer gescoord 60% 60% 60%
Minstens 2 keer gescoord 33% 40% 27%
Minstens 3 keer gescoord 10% 13% 7%
Minstens 4 keer gescoord 3% 7% 0%
In beide helften gescoord 27% 40% 13%
Niet gescoord 40% 40% 40%

Tegendoelpunten Al-Fateh

Aan de andere kant incasseerde Al-Fateh 45 doelpunten, gemiddeld 1,50 per wedstrijd. In 37% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,50 1,13 1,87
Minstens 1 tegendoelpunt 63% 53% 73%
Minstens 2 tegendoelpunten 37% 40% 33%
Minstens 3 tegendoelpunten 20% 13% 27%
Minstens 4 tegendoelpunten 17% 7% 27%
De nul gehouden 37% 47% 27%

Over/under statistieken Al-Fateh

In een wedstrijd van Al-Fateh vallen er gemiddeld 2,57 doelpunten. In 43% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 30% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,57 2,33 2,80
Over 0.5 80% 80% 80%
Over 1.5 70% 73% 67%
Over 2.5 43% 40% 47%
Over 3.5 30% 27% 33%
Over 4.5 20% 13% 27%
Over 5.5 7% 0% 13%

Beide ploegen scoren bij Al-Fateh

In 43% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 33%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 43% 33% 53%
Beide ploegen scoren + winst 10% 13% 7%
Beide ploegen scoren + gelijk 17% 7% 27%
Beide ploegen scoren + verlies 17% 13% 20%
Beide ploegen scoren + over 2.5 30% 27% 33%
Geen btts + over 2.5 13% 13% 13%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 17% 7% 27%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 20% 27% 13%
Beide ploegen scoren in beide helften 7% 7% 7%

Statistieken per helft

Al-Fateh scoorde 16 doelpunten voor rust en 16 erna, en kreeg er 20 tegen in de eerste helft en 25 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 30% 40% 20%
Eerste helft gelijk 43% 40% 47%
Eerste helft verloren 27% 20% 33%
Gescoord in de eerste helft 0,53 0,53 0,53
Tegen in de eerste helft 0,67 0,33 1,00
De nul gehouden in de eerste helft 63% 73% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 53% 53% 53%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 23% 33% 13%
Tweede helft gelijk 33% 33% 33%
Tweede helft verloren 43% 33% 53%
Gescoord in de tweede helft 0,53 0,67 0,40
Tegen in de tweede helft 0,83 0,80 0,87
De nul gehouden in de tweede helft 50% 53% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 60% 47% 73%
Meeste doelpunten in de eerste helft 20% 7% 33%
Meeste doelpunten in de tweede helft 37% 40% 33%
Evenveel in beide helften 43% 53% 33%

Wanneer scoort Al-Fateh?

De meeste doelpunten van Al-Fateh vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
6%
16%
9%
9%
3%
16%
9%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
11%
7%
13%
13%
13%
18%
7%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Al-Fateh

Al-Fateh trapte gemiddeld 4,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,5 toe. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,36 4,86 3,86
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,50 4,93 6,07
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 86% 86% 86%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 71% 71% 71%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 43% 43% 43%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 18% 21% 14%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 57% 64% 50%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 46% 64% 29%

Gebaseerd op 28 van de 30 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Al-Fateh

Al-Fateh kreeg gemiddeld 2,03 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,67 bij de tegenstander. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,03 2,00 2,07
Rode kaarten per wedstrijd 0,07 0,00 0,13
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,67 1,67 1,67
Zelf over 1.5 kaarten 67% 60% 73%
Zelf over 2.5 kaarten 33% 27% 40%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 63% 53% 73%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 37% 47% 27%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 17% 13% 20%

Schoten en xG van Al-Fateh

De ploeg loste gemiddeld 11,0 schoten per wedstrijd, waarvan 3,6 op doel. Dat is een precisie van 33%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,04 11,07 11,00
Schoten op doel per wedstrijd 3,64 3,71 3,57
Schoten naast per wedstrijd 4,96 5,07 4,86
Schoten tegen per wedstrijd 13,61 12,50 14,71
Balbezit 42,4 43,8 41,1

Gebaseerd op 28 van de 30 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Al-Fateh

De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 6 van de 30 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 0 6 20%
1 - 1 4 13%
2 - 0 2 7%
2 - 1 2 7%
0 - 1 2 7%
0 - 2 2 7%
4 - 0 1 3%
3 - 0 1 3%
3 - 2 1 3%
2 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Al-Fateh.

Spelersstatistieken Al-Fateh

Topschutters
Speler Doelpunten
Abdelkader Oueslati Kaabi 6
Ibrahim Chenihi 4
Mohammed Al Majhad 4
João Pedro Pereira dos Santos 4
Mansor Hamzi 2

Abdelkader Oueslati Kaabi is dit seizoen de topschutter van Al-Fateh (6). Daarachter volgen Ibrahim Chenihi (4) en Mohammed Al Majhad (4).

Topschutters Al-Fateh

Meeste assists
Speler Assists
Matías Aguirregaray Guruceaga 4
Ibrahim Chenihi 3
Mansor Hamzi 1
Nikita Korzun 1
Abdelkader Oueslati Kaabi 1

Matías Aguirregaray Guruceaga gaf de meeste assists bij Al-Fateh (4). Daarachter volgen Ibrahim Chenihi (3) en Mansor Hamzi (1).

Assists Al-Fateh

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Ibrahim Chenihi 30
Maksym Koval 29
Mohammed Alfehaid 28
Mansor Hamzi 27
Mohammed Al Majhad 27

Ibrahim Chenihi speelde de meeste wedstrijden voor Al-Fateh (30). Daarachter volgen Maksym Koval (29) en Mohammed Alfehaid (28).

Wedstrijden Al-Fateh

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Mohammed Alfehaid 9
Matías Aguirregaray Guruceaga 6
Nikita Korzun 5
Mohamed Naamani 5
Jumaan Ibrahim Al Dosari 4

Mohammed Alfehaid pakte de meeste kaarten bij Al-Fateh (9). Daarachter volgen Matías Aguirregaray Guruceaga (6) en Nikita Korzun (5).

Kaarten Al-Fateh

Al-Fateh · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook