Statistieken Al-Fateh 2025

Alle cijfers hieronder gaan over Saudi Professional League 2025, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Al-Fateh

Al-Fateh speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 15 keer verloren. Dat levert 37 punten op, oftewel 1,09 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,47 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,71.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 9 10 15 41 55 -14 37 1,09
Thuis 17 7 4 6 25 26 -1 25 1,47
Uit 17 2 6 9 16 29 -13 12 0,71
Punten per wedstrijd 1,09
Gescoord per wedstrijd 1,21
Tegen per wedstrijd 1,62
De nul gehouden 21%

Basisstatistieken Al-Fateh

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 26% 41% 12%
Gelijk 29% 24% 35%
Verloren 44% 35% 53%
Gescoord per wedstrijd 1,21 1,47 0,94
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,62 1,53 1,71
De nul gehouden 21% 18% 24%
Niet gescoord 24% 18% 29%
Als eerste gescoord 38% 35% 41%

Doelpuntenstatistieken Al-Fateh

Al-Fateh scoorde 41 doelpunten, gemiddeld 1,21 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 75 minuten een doelpunt. In 38% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 24% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,21 1,47 0,94
Minstens 1 keer gescoord 76% 82% 71%
Minstens 2 keer gescoord 38% 59% 18%
Minstens 3 keer gescoord 6% 6% 6%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 24% 35% 12%
Niet gescoord 24% 18% 29%

Tegendoelpunten Al-Fateh

Aan de andere kant incasseerde Al-Fateh 55 doelpunten, gemiddeld 1,62 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,62 1,53 1,71
Minstens 1 tegendoelpunt 79% 82% 76%
Minstens 2 tegendoelpunten 38% 35% 41%
Minstens 3 tegendoelpunten 21% 12% 29%
Minstens 4 tegendoelpunten 15% 12% 18%
De nul gehouden 21% 18% 24%

Over/under statistieken Al-Fateh

In een wedstrijd van Al-Fateh vallen er gemiddeld 2,82 doelpunten. In 44% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 29% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,82 3,00 2,65
Over 0.5 94% 100% 88%
Over 1.5 74% 82% 65%
Over 2.5 44% 53% 35%
Over 3.5 29% 29% 29%
Over 4.5 18% 12% 24%
Over 5.5 15% 12% 18%

Beide ploegen scoren bij Al-Fateh

In 62% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 65%, op verplaatsing tot 59%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 62% 65% 59%
Beide ploegen scoren + winst 12% 24% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 24% 24% 24%
Beide ploegen scoren + verlies 26% 18% 35%
Beide ploegen scoren + over 2.5 44% 53% 35%
Geen btts + over 2.5 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 21% 18% 24%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 38% 41% 35%
Beide ploegen scoren in beide helften 9% 6% 12%

Statistieken per helft

Al-Fateh scoorde 16 doelpunten voor rust en 25 erna, en kreeg er 25 tegen in de eerste helft en 30 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 24% 24% 24%
Eerste helft gelijk 35% 29% 41%
Eerste helft verloren 41% 47% 35%
Gescoord in de eerste helft 0,47 0,41 0,53
Tegen in de eerste helft 0,74 0,76 0,71
De nul gehouden in de eerste helft 50% 47% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 56% 59% 53%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 29% 59% 0%
Tweede helft gelijk 38% 18% 59%
Tweede helft verloren 32% 24% 41%
Gescoord in de tweede helft 0,74 1,06 0,41
Tegen in de tweede helft 0,88 0,76 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 38% 41% 35%
Niet gescoord in de tweede helft 44% 24% 65%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 12% 41%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 59% 35%
Evenveel in beide helften 26% 29% 24%

Wanneer scoort Al-Fateh?

De meeste doelpunten van Al-Fateh vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 27% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
7%
2%
7%
27%
10%
15%
10%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
2%
16%
11%
7%
18%
7%
7%
18%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Al-Fateh

Al-Fateh trapte gemiddeld 5,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,7 toe. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,10 5,53 4,57
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,74 5,35 6,21
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 94% 94% 93%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 71% 76% 64%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 52% 47% 57%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 32% 29% 36%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 65% 76% 50%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 65% 76% 50%

Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Al-Fateh

Al-Fateh kreeg gemiddeld 2,32 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,15 bij de tegenstander. In 68% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,32 2,53 2,12
Rode kaarten per wedstrijd 0,09 0,12 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,15 2,47 1,82
Zelf over 1.5 kaarten 74% 82% 65%
Zelf over 2.5 kaarten 41% 53% 29%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 68% 76% 59%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 50% 65% 35%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 35% 47% 24%

Schoten en xG van Al-Fateh

De ploeg loste gemiddeld 12,4 schoten per wedstrijd, waarvan 4,6 op doel. Dat is een precisie van 37%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,39 14,41 9,93
Schoten op doel per wedstrijd 4,58 5,24 3,79
Schoten naast per wedstrijd 5,16 5,82 4,36
Schoten tegen per wedstrijd 14,00 13,24 14,93
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,52 1,81 1,12
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,65 1,45 1,92
Balbezit 46,3 49,5 42,3

Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Al-Fateh

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 18%
0 - 1 4 12%
2 - 1 3 9%
1 - 0 3 9%
2 - 0 2 6%
2 - 2 2 6%
2 - 5 2 6%
1 - 2 2 6%
0 - 0 2 6%
0 - 2 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Al-Fateh.

Spelersstatistieken Al-Fateh

Topschutters
Speler Doelpunten
Sofiane Bendebka 9
Murad Batna 9
Matías Ezequiel Vargas Martín 8
Fahad Aqeel Al Zubaidi 3
Jorge Filipe Oliveira Fernandes 2

Sofiane Bendebka is dit seizoen de topschutter van Al-Fateh (9). Daarachter volgen Murad Batna (9) en Matías Ezequiel Vargas Martín (8).

Topschutters Al-Fateh

Meeste assists
Speler Assists
Murad Batna 8
Matías Ezequiel Vargas Martín 3
Fahad Aqeel Al Zubaidi 3
Wesley Bruno Lima Delgado 3
Zaydou Youssouf 2

Murad Batna gaf de meeste assists bij Al-Fateh (8). Daarachter volgen Matías Ezequiel Vargas Martín (3) en Fahad Aqeel Al Zubaidi (3).

Assists Al-Fateh

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Zaydou Youssouf 31
Jorge Filipe Oliveira Fernandes 31
Fernando Pacheco Flores 30
Fahad Aqeel Al Zubaidi 30
Saeed Khalid Saeed Baattia 30

Zaydou Youssouf speelde de meeste wedstrijden voor Al-Fateh (31). Daarachter volgen Jorge Filipe Oliveira Fernandes (31) en Fernando Pacheco Flores (30).

Wedstrijden Al-Fateh

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Saeed Khalid Saeed Baattia 8
Wesley Bruno Lima Delgado 8
Marwane Saadane 7
Murad Batna 6
Fahad Aqeel Al Zubaidi 6

Saeed Khalid Saeed Baattia pakte de meeste kaarten bij Al-Fateh (8). Daarachter volgen Wesley Bruno Lima Delgado (8) en Marwane Saadane (7).

Kaarten Al-Fateh

Al-Fateh · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook