Statistieken Al-Fateh 2017

Alle cijfers hieronder gaan over Saudi Professional League 2017, 26 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Al-Fateh

Al-Fateh speelde 26 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 8 keer verloren. Dat levert 36 punten op, oftewel 1,38 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,46 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,31.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 26 9 9 8 34 39 -5 36 1,38
Thuis 13 5 4 4 17 21 -4 19 1,46
Uit 13 4 5 4 17 18 -1 17 1,31
Punten per wedstrijd 1,38
Gescoord per wedstrijd 1,31
Tegen per wedstrijd 1,50
De nul gehouden 35%

Basisstatistieken Al-Fateh

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 35% 38% 31%
Gelijk 35% 31% 38%
Verloren 31% 31% 31%
Gescoord per wedstrijd 1,31 1,31 1,31
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,50 1,62 1,38
De nul gehouden 35% 31% 38%
Niet gescoord 27% 23% 31%
Als eerste gescoord 38% 23% 54%

Doelpuntenstatistieken Al-Fateh

Al-Fateh scoorde 34 doelpunten, gemiddeld 1,31 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 69 minuten een doelpunt. In 31% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 27% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,31 1,31 1,31
Minstens 1 keer gescoord 73% 77% 69%
Minstens 2 keer gescoord 31% 23% 38%
Minstens 3 keer gescoord 15% 15% 15%
Minstens 4 keer gescoord 8% 8% 8%
In beide helften gescoord 23% 15% 31%
Niet gescoord 27% 23% 31%

Tegendoelpunten Al-Fateh

Aan de andere kant incasseerde Al-Fateh 39 doelpunten, gemiddeld 1,50 per wedstrijd. In 35% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,50 1,62 1,38
Minstens 1 tegendoelpunt 65% 69% 62%
Minstens 2 tegendoelpunten 42% 46% 38%
Minstens 3 tegendoelpunten 23% 23% 23%
Minstens 4 tegendoelpunten 15% 15% 15%
De nul gehouden 35% 31% 38%

Over/under statistieken Al-Fateh

In een wedstrijd van Al-Fateh vallen er gemiddeld 2,81 doelpunten. In 54% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 42% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,81 2,92 2,69
Over 0.5 81% 85% 77%
Over 1.5 73% 69% 77%
Over 2.5 54% 54% 54%
Over 3.5 42% 38% 46%
Over 4.5 23% 31% 15%
Over 5.5 4% 8% 0%

Beide ploegen scoren bij Al-Fateh

In 58% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 62%, op verplaatsing tot 54%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 58% 62% 54%
Beide ploegen scoren + winst 19% 23% 15%
Beide ploegen scoren + gelijk 15% 15% 15%
Beide ploegen scoren + verlies 23% 23% 23%
Beide ploegen scoren + over 2.5 46% 46% 46%
Geen btts + over 2.5 8% 8% 8%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 23% 23% 23%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 27% 38% 15%
Beide ploegen scoren in beide helften 4% 8% 0%

Statistieken per helft

Al-Fateh scoorde 14 doelpunten voor rust en 20 erna, en kreeg er 22 tegen in de eerste helft en 17 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 23% 15% 31%
Eerste helft gelijk 42% 46% 38%
Eerste helft verloren 35% 38% 31%
Gescoord in de eerste helft 0,54 0,38 0,69
Tegen in de eerste helft 0,85 0,69 1,00
De nul gehouden in de eerste helft 54% 54% 54%
Niet gescoord in de eerste helft 62% 69% 54%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 35% 31% 38%
Tweede helft gelijk 42% 46% 38%
Tweede helft verloren 23% 23% 23%
Gescoord in de tweede helft 0,77 0,92 0,62
Tegen in de tweede helft 0,65 0,92 0,38
De nul gehouden in de tweede helft 58% 54% 62%
Niet gescoord in de tweede helft 42% 38% 46%
Meeste doelpunten in de eerste helft 35% 23% 46%
Meeste doelpunten in de tweede helft 31% 54% 8%
Evenveel in beide helften 35% 23% 46%

Wanneer scoort Al-Fateh?

De meeste doelpunten van Al-Fateh vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 24% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
15%
6%
9%
12%
18%
3%
9%
24%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
13%
10%
8%
15%
13%
13%
8%
5%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Al-Fateh

Al-Fateh trapte gemiddeld 5,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,2 toe. In 62% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,15 5,57 4,67
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,15 5,71 4,50
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 77% 86% 67%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 62% 71% 50%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 46% 57% 33%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 23% 29% 17%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 62% 57% 67%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 38% 43% 33%

Gebaseerd op 13 van de 26 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Al-Fateh

Al-Fateh kreeg gemiddeld 1,27 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,69 bij de tegenstander. In 27% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,27 1,46 1,08
Rode kaarten per wedstrijd 0,12 0,15 0,08
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,69 1,23 0,15
Zelf over 1.5 kaarten 42% 46% 38%
Zelf over 2.5 kaarten 23% 31% 15%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 27% 46% 8%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 19% 31% 8%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 12% 15% 8%

Schoten en xG van Al-Fateh

De ploeg loste gemiddeld 12,4 schoten per wedstrijd, waarvan 3,8 op doel. Dat is een precisie van 30%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,38 11,71 13,17
Schoten op doel per wedstrijd 3,77 3,14 4,50
Schoten naast per wedstrijd 5,08 5,57 4,50
Schoten tegen per wedstrijd 13,54 13,57 13,50
Balbezit 45,0 47,7 41,8

Gebaseerd op 13 van de 26 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Al-Fateh

De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 5 van de 26 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 0 5 19%
1 - 1 3 12%
2 - 0 2 8%
1 - 0 2 8%
1 - 2 2 8%
1 - 3 2 8%
1 - 4 2 8%
5 - 2 1 4%
4 - 1 1 4%
3 - 1 1 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Al-Fateh.

Spelersstatistieken Al-Fateh

Topschutters
Speler Doelpunten
João Pedro Pereira dos Santos 4
Ali Al Zaqan 3
Saith Sakala 2
Abdelkader Oueslati Kaabi 1
Hamad Al Juhaim 1

João Pedro Pereira dos Santos is dit seizoen de topschutter van Al-Fateh (4). Daarachter volgen Ali Al Zaqan (3) en Saith Sakala (2).

Topschutters Al-Fateh

Meeste assists
Speler Assists
Nouh Ibrahim Al Mousa 2
Sandro Manoel Dos Santos 2
Ahmed Mohammed Sharahili 1
Riyadh Sharahili 1
Ali Al Zaqan 1

Nouh Ibrahim Al Mousa gaf de meeste assists bij Al-Fateh (2). Daarachter volgen Sandro Manoel Dos Santos (2) en Ahmed Mohammed Sharahili (1).

Assists Al-Fateh

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Abdullah Khalid Al Ammar 13
Saith Sakala 13
Ahmed Mohammed Sharahili 12
Mohammed Alfehaid 12
Sandro Manoel Dos Santos 12

Abdullah Khalid Al Ammar speelde de meeste wedstrijden voor Al-Fateh (13). Daarachter volgen Saith Sakala (13) en Ahmed Mohammed Sharahili (12).

Wedstrijden Al-Fateh

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Mohammed Alfehaid 4
Ali Al Zaqan 4
Abdullah Khalid Al Ammar 3
Nouh Ibrahim Al Mousa 3
Ahmed Mohammed Sharahili 3

Mohammed Alfehaid pakte de meeste kaarten bij Al-Fateh (4). Daarachter volgen Ali Al Zaqan (4) en Abdullah Khalid Al Ammar (3).

Kaarten Al-Fateh

Al-Fateh · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook