Statistieken Al-Fateh 2024
Alle cijfers hieronder gaan over Saudi Professional League 2024, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Al-Fateh
Al-Fateh speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 17 keer verloren. Dat levert 39 punten op, oftewel 1,15 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,41 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,88.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 11 | 6 | 17 | 47 | 61 | -14 | 39 | 1,15 |
| Thuis | 17 | 7 | 3 | 7 | 28 | 26 | 2 | 24 | 1,41 |
| Uit | 17 | 4 | 3 | 10 | 19 | 35 | -16 | 15 | 0,88 |
Basisstatistieken Al-Fateh
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 32% | 41% | 24% |
| Gelijk | 18% | 18% | 18% |
| Verloren | 50% | 41% | 59% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,38 | 1,65 | 1,12 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,79 | 1,53 | 2,06 |
| De nul gehouden | 12% | 18% | 6% |
| Niet gescoord | 21% | 0% | 41% |
| Als eerste gescoord | 41% | 53% | 29% |
Doelpuntenstatistieken Al-Fateh
Al-Fateh scoorde 47 doelpunten, gemiddeld 1,38 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 65 minuten een doelpunt. In 35% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 21% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,38 | 1,65 | 1,12 |
| Minstens 1 keer gescoord | 79% | 100% | 59% |
| Minstens 2 keer gescoord | 35% | 41% | 29% |
| Minstens 3 keer gescoord | 18% | 24% | 12% |
| Minstens 4 keer gescoord | 3% | 0% | 6% |
| In beide helften gescoord | 21% | 24% | 18% |
| Niet gescoord | 21% | 0% | 41% |
Tegendoelpunten Al-Fateh
Aan de andere kant incasseerde Al-Fateh 61 doelpunten, gemiddeld 1,79 per wedstrijd. In 12% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,79 | 1,53 | 2,06 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 88% | 82% | 94% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 53% | 47% | 59% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 15% | 12% | 18% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 9% | 12% | 6% |
| De nul gehouden | 12% | 18% | 6% |
Over/under statistieken Al-Fateh
In een wedstrijd van Al-Fateh vallen er gemiddeld 3,18 doelpunten. In 62% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 32% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,18 | 3,18 | 3,18 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 85% | 88% | 82% |
| Over 2.5 | 62% | 65% | 59% |
| Over 3.5 | 32% | 29% | 35% |
| Over 4.5 | 15% | 18% | 12% |
| Over 5.5 | 12% | 12% | 12% |
Beide ploegen scoren bij Al-Fateh
In 68% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 82%, op verplaatsing tot 53%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 68% | 82% | 53% |
| Beide ploegen scoren + winst | 21% | 24% | 18% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 18% | 18% | 18% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 29% | 41% | 18% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 56% | 65% | 47% |
| Geen btts + over 2.5 | 6% | 0% | 12% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 21% | 18% | 24% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 32% | 35% | 29% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 6% | 6% | 6% |
Statistieken per helft
Al-Fateh scoorde 19 doelpunten voor rust en 28 erna, en kreeg er 24 tegen in de eerste helft en 37 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 29% | 47% | 12% |
| Eerste helft gelijk | 32% | 24% | 41% |
| Eerste helft verloren | 38% | 29% | 47% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,56 | 0,76 | 0,35 |
| Tegen in de eerste helft | 0,71 | 0,53 | 0,88 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 41% | 53% | 29% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 59% | 47% | 71% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 35% | 53% | 18% |
| Tweede helft gelijk | 26% | 18% | 35% |
| Tweede helft verloren | 38% | 29% | 47% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,82 | 0,88 | 0,76 |
| Tegen in de tweede helft | 1,09 | 1,00 | 1,18 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 38% | 47% | 29% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 41% | 29% | 53% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 15% | 18% | 12% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 56% | 53% | 59% |
| Evenveel in beide helften | 29% | 29% | 29% |
Wanneer scoort Al-Fateh?
De meeste doelpunten van Al-Fateh vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Al-Fateh
Al-Fateh trapte gemiddeld 5,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,0 toe. In 81% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,41 | 5,20 | 5,59 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,97 | 6,47 | 5,53 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 94% | 87% | 100% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 81% | 80% | 82% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 63% | 53% | 71% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 38% | 47% | 29% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 84% | 80% | 88% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 63% | 60% | 65% |
Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Al-Fateh
Al-Fateh kreeg gemiddeld 2,06 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,38 bij de tegenstander. In 59% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,06 | 2,06 | 2,06 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,15 | 0,12 | 0,18 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,38 | 2,24 | 2,53 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 71% | 71% | 71% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 41% | 47% | 35% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 59% | 59% | 59% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 50% | 53% | 47% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 41% | 41% | 41% |
Schoten en xG van Al-Fateh
De ploeg loste gemiddeld 14,5 schoten per wedstrijd, waarvan 5,3 op doel. Dat is een precisie van 36%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14,50 | 15,53 | 13,59 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,28 | 6,00 | 4,65 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,78 | 6,40 | 5,24 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 14,91 | 14,40 | 15,35 |
| Balbezit | 49,5 | 49,8 | 49,2 |
Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Al-Fateh
De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 7 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 7 | 21% |
| 1 - 1 | 4 | 12% |
| 3 - 1 | 3 | 9% |
| 1 - 0 | 3 | 9% |
| 0 - 2 | 3 | 9% |
| 2 - 1 | 2 | 6% |
| 2 - 2 | 2 | 6% |
| 0 - 1 | 2 | 6% |
| 5 - 1 | 1 | 3% |
| 3 - 2 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Al-Fateh.
Spelersstatistieken Al-Fateh
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Murad Batna | 13 |
| Sofiane Bendebka | 12 |
| Matías Ezequiel Vargas Martín | 7 |
| Jorge Djaniny Tavares Semedo | 5 |
| Mohamed Amine Sbai | 5 |
Murad Batna is dit seizoen de topschutter van Al-Fateh (13). Daarachter volgen Sofiane Bendebka (12) en Matías Ezequiel Vargas Martín (7).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Murad Batna | 6 |
| Matías Ezequiel Vargas Martín | 4 |
| Mohamed Amine Sbai | 4 |
| Suhayb Ayman Al Zaid | 3 |
| Lucas Manuel Zelarayán | 2 |
Murad Batna gaf de meeste assists bij Al-Fateh (6). Daarachter volgen Matías Ezequiel Vargas Martín (4) en Mohamed Amine Sbai (4).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Mohammed Alfehaid | 34 |
| Ammar Al Daheem | 33 |
| Sofiane Bendebka | 32 |
| Hussain Al Zarie | 32 |
| Othman Alothma | 31 |
Mohammed Alfehaid speelde de meeste wedstrijden voor Al-Fateh (34). Daarachter volgen Ammar Al Daheem (33) en Sofiane Bendebka (32).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Marwane Saadane | 11 |
| Othman Alothma | 6 |
| Matheus Machado Ferreira | 5 |
| Saeed Khalid Saeed Baattia | 5 |
| Zaydou Youssouf | 4 |
Marwane Saadane pakte de meeste kaarten bij Al-Fateh (11). Daarachter volgen Othman Alothma (6) en Matheus Machado Ferreira (5).
Al-Fateh · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers