Statistieken Al-Fateh
Alle cijfers hieronder gaan over Saudi Professional League 2026, 12 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Al-Fateh
Al-Fateh speelde 12 wedstrijden dit seizoen: 1 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 8 keer verloren. Dat levert 6 punten op, oftewel 0,50 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,17 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,83.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 12 | 1 | 3 | 8 | 10 | 25 | -15 | 6 | 0,50 |
| Thuis | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 13 | -9 | 1 | 0,17 |
| Uit | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 12 | -6 | 5 | 0,83 |
Basisstatistieken Al-Fateh
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 8% | 0% | 17% |
| Gelijk | 25% | 17% | 33% |
| Verloren | 67% | 83% | 50% |
| Gescoord per wedstrijd | 0,83 | 0,67 | 1,00 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 2,08 | 2,17 | 2,00 |
| De nul gehouden | 17% | 17% | 17% |
| Niet gescoord | 50% | 50% | 50% |
| Als eerste gescoord | 17% | 17% | 17% |
Doelpuntenstatistieken Al-Fateh
Al-Fateh scoorde 10 doelpunten, gemiddeld 0,83 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 108 minuten een doelpunt. In 25% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 50% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 0,83 | 0,67 | 1,00 |
| Minstens 1 keer gescoord | 50% | 50% | 50% |
| Minstens 2 keer gescoord | 25% | 17% | 33% |
| Minstens 3 keer gescoord | 8% | 0% | 17% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 25% | 17% | 33% |
| Niet gescoord | 50% | 50% | 50% |
Tegendoelpunten Al-Fateh
Aan de andere kant incasseerde Al-Fateh 25 doelpunten, gemiddeld 2,08 per wedstrijd. In 17% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 2,08 | 2,17 | 2,00 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 83% | 83% | 83% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 67% | 67% | 67% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 42% | 50% | 33% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 17% | 17% | 17% |
| De nul gehouden | 17% | 17% | 17% |
Over/under statistieken Al-Fateh
In een wedstrijd van Al-Fateh vallen er gemiddeld 2,92 doelpunten. In 58% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 42% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,92 | 2,83 | 3,00 |
| Over 0.5 | 83% | 83% | 83% |
| Over 1.5 | 75% | 67% | 83% |
| Over 2.5 | 58% | 67% | 50% |
| Over 3.5 | 42% | 50% | 33% |
| Over 4.5 | 25% | 17% | 33% |
| Over 5.5 | 8% | 0% | 17% |
Beide ploegen scoren bij Al-Fateh
In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 50%, op verplaatsing tot 50%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 50% | 50% | 50% |
| Beide ploegen scoren + winst | 8% | 0% | 17% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 8% | 0% | 17% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 33% | 50% | 17% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 42% | 50% | 33% |
| Geen btts + over 2.5 | 17% | 17% | 17% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 42% | 33% | 50% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 25% | 17% | 33% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 17% | 0% | 33% |
Statistieken per helft
Al-Fateh scoorde 6 doelpunten voor rust en 4 erna, en kreeg er 11 tegen in de eerste helft en 14 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 8% | 17% | 0% |
| Eerste helft gelijk | 50% | 33% | 67% |
| Eerste helft verloren | 42% | 50% | 33% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,50 | 0,50 | 0,50 |
| Tegen in de eerste helft | 0,92 | 0,83 | 1,00 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 33% | 50% | 17% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 50% | 50% | 50% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 8% | 0% | 17% |
| Tweede helft gelijk | 33% | 33% | 33% |
| Tweede helft verloren | 58% | 67% | 50% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,33 | 0,17 | 0,50 |
| Tegen in de tweede helft | 1,17 | 1,33 | 1,00 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 33% | 33% | 33% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 75% | 83% | 67% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 33% | 33% | 33% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 42% | 50% | 33% |
| Evenveel in beide helften | 25% | 17% | 33% |
Wanneer scoort Al-Fateh?
De meeste doelpunten van Al-Fateh vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 30% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.
Hoekschopstatistieken Al-Fateh
Al-Fateh trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 8,0 toe. In 82% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,45 | 5,00 | 3,80 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 8,00 | 7,67 | 8,40 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 91% | 100% | 80% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 82% | 83% | 80% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 64% | 67% | 60% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 55% | 50% | 60% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 64% | 67% | 60% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 45% | 67% | 20% |
Gebaseerd op 11 van de 12 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Al-Fateh
Al-Fateh kreeg gemiddeld 2,17 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,83 bij de tegenstander. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,17 | 2,50 | 1,83 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,08 | 0,17 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,83 | 1,67 | 2,00 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 75% | 83% | 67% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 50% | 83% | 17% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 67% | 83% | 50% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 42% | 50% | 33% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 25% | 17% | 33% |
Schoten en xG van Al-Fateh
De ploeg loste gemiddeld 10,9 schoten per wedstrijd, waarvan 3,9 op doel. Dat is een precisie van 36%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10,91 | 11,33 | 10,40 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,91 | 3,83 | 4,00 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,91 | 5,50 | 4,20 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 17,82 | 18,17 | 17,40 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 0,98 | 0,91 | 1,06 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 2,15 | 2,23 | 2,06 |
| Balbezit | 42,5 | 43,5 | 41,2 |
Gebaseerd op 11 van de 12 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Al-Fateh
De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 2 van de 12 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 2 | 17% |
| 3 - 2 | 1 | 8% |
| 2 - 3 | 1 | 8% |
| 2 - 4 | 1 | 8% |
| 1 - 1 | 1 | 8% |
| 1 - 2 | 1 | 8% |
| 1 - 3 | 1 | 8% |
| 0 - 1 | 1 | 8% |
| 0 - 2 | 1 | 8% |
| 0 - 3 | 1 | 8% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Al-Fateh.
Spelersstatistieken Al-Fateh
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Aka Wilfried Kanga | 3 |
| Lukáš Haraslín | 3 |
| Faisal Al Abdulwahed | 2 |
| Murad Batna | 2 |
Aka Wilfried Kanga is dit seizoen de topschutter van Al-Fateh (3). Daarachter volgen Lukáš Haraslín (3) en Faisal Al Abdulwahed (2).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Murad Batna | 4 |
| Aka Wilfried Kanga | 1 |
| Hossam Essadak | 1 |
| Zaydou Youssouf | 1 |
Murad Batna gaf de meeste assists bij Al-Fateh (4). Daarachter volgen Aka Wilfried Kanga (1) en Hossam Essadak (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Aka Wilfried Kanga | 12 |
| Lukáš Haraslín | 12 |
| Mihai Daniel Lixandru | 12 |
| Abdulelah Al Khaibari | 11 |
| Faisal Al Abdulwahed | 11 |
Aka Wilfried Kanga speelde de meeste wedstrijden voor Al-Fateh (12). Daarachter volgen Lukáš Haraslín (12) en Mihai Daniel Lixandru (12).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Kennedy Kofi Boateng | 5 |
| Faisal Al Abdulwahed | 3 |
| Marwane Saadane | 3 |
| Ziyad Maher Aljari | 3 |
| Abdulelah Al Khaibari | 2 |
Kennedy Kofi Boateng pakte de meeste kaarten bij Al-Fateh (5). Daarachter volgen Faisal Al Abdulwahed (3) en Marwane Saadane (3).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Murad Batna | 6 |
| 2 | Aka Wilfried Kanga | 4 |
| 3 | Lukáš Haraslín | 3 |
| 4 | Faisal Al Abdulwahed | 2 |
| 5 | Hossam Essadak | 1 |
| 5 | Zaydou Youssouf | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aka Wilfried Kanga | 3 |
| 1 | Lukáš Haraslín | 3 |
| 3 | Faisal Al Abdulwahed | 2 |
| 3 | Murad Batna | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Murad Batna | 26 |
| 2 | Lukáš Haraslín | 22 |
| 3 | Aka Wilfried Kanga | 15 |
| 4 | Faisal Al Abdulwahed | 12 |
| 5 | Mihai Daniel Lixandru | 7 |
| 6 | Zaydou Youssouf | 6 |
| 7 | Ali Al Hassan | 4 |
| 7 | Fahad Aqeel Al Zubaidi | 4 |
| 9 | Kennedy Kofi Boateng | 3 |
| 10 | Abdulelah Al Khaibari | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Murad Batna | 16 |
| 2 | Lukáš Haraslín | 12 |
| 3 | Aka Wilfried Kanga | 5 |
| 3 | Faisal Al Abdulwahed | 5 |
| 5 | Fahad Aqeel Al Zubaidi | 3 |
| 5 | Zaydou Youssouf | 3 |
| 7 | Ali Al Hassan | 1 |
| 7 | Hossam Essadak | 1 |
| 7 | Kennedy Kofi Boateng | 1 |
| 7 | Marwane Saadane | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Murad Batna | 61,5% |
| 2 | Lukáš Haraslín | 54,5% |
| 3 | Faisal Al Abdulwahed | 41,7% |
| 4 | Aka Wilfried Kanga | 33,3% |
Vanaf 398 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aka Wilfried Kanga | 20,0% |
| 2 | Faisal Al Abdulwahed | 16,7% |
| 3 | Lukáš Haraslín | 13,6% |
| 4 | Murad Batna | 7,7% |
Vanaf 398 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Murad Batna | 26 |
| 2 | Lukáš Haraslín | 10 |
| 3 | Abdulelah Al Khaibari | 9 |
| 3 | Zaydou Youssouf | 9 |
| 5 | Faisal Al Abdulwahed | 8 |
| 5 | Mihai Daniel Lixandru | 8 |
| 7 | Aka Wilfried Kanga | 6 |
| 8 | Fahad Aqeel Al Zubaidi | 5 |
| 9 | Saad bin Fahad Al-Shurafa | 3 |
| 9 | Saeed Khalid Saeed Baattia | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marwane Saadane | 362 |
| 2 | Zaydou Youssouf | 356 |
| 3 | Mihai Daniel Lixandru | 322 |
| 4 | Kennedy Kofi Boateng | 304 |
| 5 | Abdulelah Al Khaibari | 194 |
| 6 | Ali Al Hassan | 191 |
| 7 | Murad Batna | 190 |
| 8 | Lukáš Haraslín | 170 |
| 9 | Adrian Šemper | 148 |
| 10 | Faisal Al Abdulwahed | 112 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kennedy Kofi Boateng | 89,7% |
| 2 | Mihai Daniel Lixandru | 87,3% |
| 3 | Ali Al Hassan | 87,2% |
| 4 | Zaydou Youssouf | 87,0% |
| 5 | Marwane Saadane | 83,0% |
| 6 | Abdulelah Al Khaibari | 82,6% |
| 7 | Lukáš Haraslín | 80,2% |
| 8 | Murad Batna | 79,8% |
| 9 | Adrian Šemper | 67,6% |
Vanaf 398 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Zaydou Youssouf | 23 |
| 2 | Faisal Al Abdulwahed | 18 |
| 3 | Mihai Daniel Lixandru | 16 |
| 4 | Marwane Saadane | 15 |
| 5 | Abdul Rahman bin Talal Abdulaziz Al Khaibar | 14 |
| 6 | Abdulelah Al Khaibari | 12 |
| 7 | Kennedy Kofi Boateng | 11 |
| 8 | Ali Al Hassan | 10 |
| 9 | Murad Batna | 9 |
| 10 | Hossam Essadak | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mihai Daniel Lixandru | 17 |
| 2 | Lukáš Haraslín | 13 |
| 3 | Marwane Saadane | 12 |
| 4 | Abdul Rahman bin Talal Abdulaziz Al Khaibar | 11 |
| 5 | Abdulelah Al Khaibari | 10 |
| 6 | Kennedy Kofi Boateng | 9 |
| 7 | Zaydou Youssouf | 7 |
| 8 | Ali Al Hassan | 4 |
| 8 | Faisal Al Abdulwahed | 4 |
| 10 | Fahad Aqeel Al Zubaidi | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marwane Saadane | 8 |
| 1 | Mihai Daniel Lixandru | 8 |
| 3 | Kennedy Kofi Boateng | 6 |
| 4 | Aka Wilfried Kanga | 5 |
| 5 | Abdulelah Al Khaibari | 4 |
| 5 | Saeed Khalid Saeed Baattia | 4 |
| 5 | Ziyad Maher Aljari | 4 |
| 8 | Abdul Rahman bin Talal Abdulaziz Al Khaibar | 1 |
| 8 | Ali Al Hassan | 1 |
| 8 | Fahad Aqeel Al Zubaidi | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Murad Batna | 70 |
| 2 | Zaydou Youssouf | 57 |
| 3 | Lukáš Haraslín | 55 |
| 4 | Aka Wilfried Kanga | 45 |
| 5 | Mihai Daniel Lixandru | 36 |
| 6 | Abdulelah Al Khaibari | 34 |
| 7 | Faisal Al Abdulwahed | 32 |
| 7 | Marwane Saadane | 32 |
| 9 | Kennedy Kofi Boateng | 30 |
| 10 | Ali Al Hassan | 25 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marwane Saadane | 61,5% |
| 2 | Aka Wilfried Kanga | 60,0% |
| 3 | Zaydou Youssouf | 54,8% |
| 4 | Abdulelah Al Khaibari | 53,1% |
| 5 | Lukáš Haraslín | 52,9% |
| 6 | Murad Batna | 50,7% |
| 7 | Kennedy Kofi Boateng | 48,4% |
| 8 | Faisal Al Abdulwahed | 47,8% |
| 9 | Mihai Daniel Lixandru | 43,4% |
Vanaf 398 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Faisal Al Abdulwahed | 10 |
| 2 | Mihai Daniel Lixandru | 9 |
| 3 | Marwane Saadane | 6 |
| 3 | Zaydou Youssouf | 6 |
| 5 | Abdulelah Al Khaibari | 5 |
| 5 | Fahad Aqeel Al Zubaidi | 5 |
| 5 | Lukáš Haraslín | 5 |
| 5 | Sattam Bin Mahmoud Al Tumbukti | 5 |
| 9 | Ali Al Hassan | 3 |
| 9 | Murad Batna | 3 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lukáš Haraslín | 25 |
| 2 | Murad Batna | 24 |
| 3 | Abdulelah Al Khaibari | 10 |
| 3 | Zaydou Youssouf | 10 |
| 5 | Fahad Aqeel Al Zubaidi | 6 |
| 5 | Faisal Al Abdulwahed | 6 |
| 7 | Aka Wilfried Kanga | 4 |
| 7 | Mihai Daniel Lixandru | 4 |
| 7 | Sattam Bin Mahmoud Al Tumbukti | 4 |
| 10 | Ali Al Hassan | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Murad Batna | 54,5% |
| 2 | Lukáš Haraslín | 49,0% |
Vanaf 398 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrian Šemper | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrian Šemper | 34 |
| 2 | Waled Al Enazi | 11 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrian Šemper | 65,4% |
Vanaf 398 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kennedy Kofi Boateng | 5 |
| 2 | Faisal Al Abdulwahed | 3 |
| 2 | Marwane Saadane | 3 |
| 4 | Abdulelah Al Khaibari | 2 |
| 4 | Mihai Daniel Lixandru | 2 |
| 4 | Zaydou Youssouf | 2 |
| 4 | Ziyad Maher Aljari | 2 |
| 8 | Adrian Šemper | 1 |
| 8 | Ali Al Hassan | 1 |
| 8 | Ali Alamine | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ziyad Maher Aljari | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Murad Batna | 22 |
| 2 | Mihai Daniel Lixandru | 17 |
| 2 | Zaydou Youssouf | 17 |
| 4 | Kennedy Kofi Boateng | 15 |
| 5 | Faisal Al Abdulwahed | 8 |
| 6 | Abdulaziz Khalid Al Fawaz | 7 |
| 7 | Abdul Rahman bin Talal Abdulaziz Al Khaibar | 6 |
| 7 | Abdulelah Al Khaibari | 6 |
| 7 | Aka Wilfried Kanga | 6 |
| 7 | Ali Al Hassan | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Zaydou Youssouf | 23 |
| 2 | Murad Batna | 21 |
| 3 | Lukáš Haraslín | 20 |
| 4 | Ali Al Hassan | 10 |
| 5 | Abdulelah Al Khaibari | 9 |
| 5 | Aka Wilfried Kanga | 9 |
| 7 | Mihai Daniel Lixandru | 8 |
| 8 | Fahad Aqeel Al Zubaidi | 6 |
| 9 | Abdul Rahman bin Talal Abdulaziz Al Khaibar | 5 |
| 9 | Abdulaziz Khalid Al Fawaz | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Murad Batna | 13 |
| 2 | Aka Wilfried Kanga | 5 |
| 2 | Lukáš Haraslín | 5 |
| 4 | Marwane Saadane | 2 |
| 5 | Kennedy Kofi Boateng | 1 |
| 5 | Saeed Khalid Saeed Baattia | 1 |
| 5 | Ziyad Maher Aljari | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mihai Daniel Lixandru | 994 |
| 2 | Lukáš Haraslín | 993 |
| 3 | Murad Batna | 988 |
| 4 | Aka Wilfried Kanga | 982 |
| 5 | Zaydou Youssouf | 890 |
| 6 | Marwane Saadane | 854 |
| 7 | Adrian Šemper | 810 |
| 8 | Kennedy Kofi Boateng | 806 |
| 9 | Abdulelah Al Khaibari | 791 |
| 10 | Ali Al Hassan | 535 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lukáš Haraslín | 12 |
| 2 | Aka Wilfried Kanga | 11 |
| 2 | Mihai Daniel Lixandru | 11 |
| 2 | Murad Batna | 11 |
| 2 | Zaydou Youssouf | 11 |
| 6 | Marwane Saadane | 10 |
| 7 | Abdulelah Al Khaibari | 9 |
| 7 | Adrian Šemper | 9 |
| 7 | Kennedy Kofi Boateng | 9 |
| 10 | Faisal Al Abdulwahed | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Murad Batna | 7,40 |
| 2 | Adrian Šemper | 7,11 |
| 3 | Zaydou Youssouf | 7,03 |
| 4 | Lukáš Haraslín | 7,03 |
| 5 | Aka Wilfried Kanga | 6,97 |
| 6 | Marwane Saadane | 6,90 |
| 7 | Faisal Al Abdulwahed | 6,74 |
| 8 | Ali Al Hassan | 6,66 |
| 9 | Abdulelah Al Khaibari | 6,57 |
| 10 | Abdul Rahman bin Talal Abdulaziz Al Khaibar | 6,53 |
Vanaf 398 gespeelde minuten
Al-Fateh · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers