Statistieken Al-Fateh 2021

Alle cijfers hieronder gaan over Saudi Professional League 2021, 30 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Al-Fateh

Al-Fateh speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 35 punten op, oftewel 1,17 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,20 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,13.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 30 9 8 13 45 41 4 35 1,17
Thuis 15 5 3 7 31 25 6 18 1,20
Uit 15 4 5 6 14 16 -2 17 1,13
Punten per wedstrijd 1,17
Gescoord per wedstrijd 1,50
Tegen per wedstrijd 1,37
De nul gehouden 30%

Basisstatistieken Al-Fateh

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 30% 33% 27%
Gelijk 27% 20% 33%
Verloren 43% 47% 40%
Gescoord per wedstrijd 1,50 2,07 0,93
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,37 1,67 1,07
De nul gehouden 30% 27% 33%
Niet gescoord 33% 27% 40%
Als eerste gescoord 37% 53% 20%

Doelpuntenstatistieken Al-Fateh

Al-Fateh scoorde 45 doelpunten, gemiddeld 1,50 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 60 minuten een doelpunt. In 40% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 33% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,50 2,07 0,93
Minstens 1 keer gescoord 67% 73% 60%
Minstens 2 keer gescoord 40% 60% 20%
Minstens 3 keer gescoord 27% 40% 13%
Minstens 4 keer gescoord 13% 27% 0%
In beide helften gescoord 27% 40% 13%
Niet gescoord 33% 27% 40%

Tegendoelpunten Al-Fateh

Aan de andere kant incasseerde Al-Fateh 41 doelpunten, gemiddeld 1,37 per wedstrijd. In 30% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,37 1,67 1,07
Minstens 1 tegendoelpunt 70% 73% 67%
Minstens 2 tegendoelpunten 33% 40% 27%
Minstens 3 tegendoelpunten 23% 33% 13%
Minstens 4 tegendoelpunten 7% 13% 0%
De nul gehouden 30% 27% 33%

Over/under statistieken Al-Fateh

In een wedstrijd van Al-Fateh vallen er gemiddeld 2,87 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 27% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,87 3,73 2,00
Over 0.5 93% 100% 87%
Over 1.5 70% 80% 60%
Over 2.5 50% 67% 33%
Over 3.5 27% 40% 13%
Over 4.5 20% 33% 7%
Over 5.5 7% 13% 0%

Beide ploegen scoren bij Al-Fateh

In 43% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 40%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 43% 47% 40%
Beide ploegen scoren + winst 7% 7% 7%
Beide ploegen scoren + gelijk 20% 20% 20%
Beide ploegen scoren + verlies 17% 20% 13%
Beide ploegen scoren + over 2.5 30% 40% 20%
Geen btts + over 2.5 20% 27% 13%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 30% 27% 33%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 23% 33% 13%
Beide ploegen scoren in beide helften 10% 13% 7%

Statistieken per helft

Al-Fateh scoorde 24 doelpunten voor rust en 21 erna, en kreeg er 20 tegen in de eerste helft en 21 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 20% 27% 13%
Eerste helft gelijk 60% 47% 73%
Eerste helft verloren 20% 27% 13%
Gescoord in de eerste helft 0,80 1,00 0,60
Tegen in de eerste helft 0,67 0,80 0,53
De nul gehouden in de eerste helft 57% 53% 60%
Niet gescoord in de eerste helft 50% 47% 53%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 27% 33% 20%
Tweede helft gelijk 37% 33% 40%
Tweede helft verloren 37% 33% 40%
Gescoord in de tweede helft 0,70 1,07 0,33
Tegen in de tweede helft 0,70 0,87 0,53
De nul gehouden in de tweede helft 40% 33% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 57% 40% 73%
Meeste doelpunten in de eerste helft 43% 40% 47%
Meeste doelpunten in de tweede helft 43% 47% 40%
Evenveel in beide helften 13% 13% 13%

Wanneer scoort Al-Fateh?

De meeste doelpunten van Al-Fateh vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
11%
13%
16%
13%
4%
7%
18%
11%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
12%
17%
7%
10%
10%
5%
7%
17%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Al-Fateh

Al-Fateh trapte gemiddeld 4,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,7 toe. In 44% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,70 4,79 4,62
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,74 3,14 4,38
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 67% 57% 77%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 44% 43% 46%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 26% 21% 31%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 11% 7% 15%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 67% 64% 69%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 56% 57% 54%

Gebaseerd op 27 van de 30 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Al-Fateh

Al-Fateh kreeg gemiddeld 2,37 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,23 bij de tegenstander. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,37 2,00 2,73
Rode kaarten per wedstrijd 0,23 0,27 0,20
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,23 2,53 1,93
Zelf over 1.5 kaarten 73% 67% 80%
Zelf over 2.5 kaarten 47% 33% 60%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 67% 67% 67%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 57% 60% 53%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 43% 40% 47%

Schoten en xG van Al-Fateh

De ploeg loste gemiddeld 11,4 schoten per wedstrijd, waarvan 4,4 op doel. Dat is een precisie van 39%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,41 12,57 10,15
Schoten op doel per wedstrijd 4,44 5,36 3,46
Schoten naast per wedstrijd 4,07 3,71 4,46
Schoten tegen per wedstrijd 10,48 9,64 11,38
Balbezit 54,6 57,5 51,5

Gebaseerd op 27 van de 30 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Al-Fateh

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 6 van de 30 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 6 20%
1 - 1 4 13%
3 - 0 3 10%
2 - 0 2 7%
2 - 3 2 7%
1 - 2 2 7%
0 - 0 2 7%
0 - 3 2 7%
5 - 5 1 3%
4 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Al-Fateh.

Al-Fateh · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook