Statistieken Al-Fateh 2022
Alle cijfers hieronder gaan over Saudi Professional League 2022, 30 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Al-Fateh
Al-Fateh speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 4 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 43 punten op, oftewel 1,43 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,40 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,47.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 30 | 13 | 4 | 13 | 48 | 43 | 5 | 43 | 1,43 |
| Thuis | 15 | 6 | 3 | 6 | 23 | 22 | 1 | 21 | 1,40 |
| Uit | 15 | 7 | 1 | 7 | 25 | 21 | 4 | 22 | 1,47 |
Basisstatistieken Al-Fateh
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 43% | 40% | 47% |
| Gelijk | 13% | 20% | 7% |
| Verloren | 43% | 40% | 47% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,60 | 1,53 | 1,67 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,43 | 1,47 | 1,40 |
| De nul gehouden | 30% | 33% | 27% |
| Niet gescoord | 23% | 20% | 27% |
| Als eerste gescoord | 57% | 67% | 47% |
Doelpuntenstatistieken Al-Fateh
Al-Fateh scoorde 48 doelpunten, gemiddeld 1,60 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 56 minuten een doelpunt. In 53% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 23% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,60 | 1,53 | 1,67 |
| Minstens 1 keer gescoord | 77% | 80% | 73% |
| Minstens 2 keer gescoord | 53% | 53% | 53% |
| Minstens 3 keer gescoord | 17% | 13% | 20% |
| Minstens 4 keer gescoord | 10% | 7% | 13% |
| In beide helften gescoord | 40% | 40% | 40% |
| Niet gescoord | 23% | 20% | 27% |
Tegendoelpunten Al-Fateh
Aan de andere kant incasseerde Al-Fateh 43 doelpunten, gemiddeld 1,43 per wedstrijd. In 30% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,43 | 1,47 | 1,40 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 70% | 67% | 73% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 40% | 40% | 40% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 23% | 20% | 27% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 7% | 13% | 0% |
| De nul gehouden | 30% | 33% | 27% |
Over/under statistieken Al-Fateh
In een wedstrijd van Al-Fateh vallen er gemiddeld 3,03 doelpunten. In 60% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,03 | 3,00 | 3,07 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 87% | 87% | 87% |
| Over 2.5 | 60% | 40% | 80% |
| Over 3.5 | 33% | 33% | 33% |
| Over 4.5 | 17% | 27% | 7% |
| Over 5.5 | 7% | 13% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Al-Fateh
In 47% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 47%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 47% | 47% | 47% |
| Beide ploegen scoren + winst | 13% | 7% | 20% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 13% | 20% | 7% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 20% | 20% | 20% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 40% | 33% | 47% |
| Geen btts + over 2.5 | 20% | 7% | 33% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 10% | 20% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 27% | 27% | 27% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 7% | 13% | 0% |
Statistieken per helft
Al-Fateh scoorde 20 doelpunten voor rust en 28 erna, en kreeg er 14 tegen in de eerste helft en 29 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 47% | 47% | 47% |
| Eerste helft gelijk | 27% | 33% | 20% |
| Eerste helft verloren | 27% | 20% | 33% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,67 | 0,67 | 0,67 |
| Tegen in de eerste helft | 0,47 | 0,47 | 0,47 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 67% | 67% | 67% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 43% | 33% | 53% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 37% | 33% | 40% |
| Tweede helft gelijk | 23% | 33% | 13% |
| Tweede helft verloren | 40% | 33% | 47% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,93 | 0,87 | 1,00 |
| Tegen in de tweede helft | 0,97 | 1,00 | 0,93 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 40% | 40% | 40% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 40% | 47% | 33% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 17% | 20% | 13% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 57% | 47% | 67% |
| Evenveel in beide helften | 27% | 33% | 20% |
Wanneer scoort Al-Fateh?
De meeste doelpunten van Al-Fateh vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Al-Fateh
Al-Fateh trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,5 toe. In 57% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,50 | 4,27 | 4,73 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,53 | 4,33 | 4,73 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 83% | 87% | 80% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 57% | 53% | 60% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 20% | 13% | 27% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 13% | 0% | 27% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 63% | 53% | 73% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 47% | 40% | 53% |
Kaartenstatistieken Al-Fateh
Al-Fateh kreeg gemiddeld 1,77 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,33 bij de tegenstander. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,77 | 1,47 | 2,07 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,07 | 0,07 | 0,07 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,33 | 2,40 | 2,27 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 50% | 47% | 53% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 30% | 20% | 40% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 63% | 60% | 67% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 50% | 47% | 53% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 37% | 33% | 40% |
Schoten en xG van Al-Fateh
De ploeg loste gemiddeld 11,4 schoten per wedstrijd, waarvan 4,1 op doel. Dat is een precisie van 36%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11,40 | 11,40 | 11,40 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,13 | 4,07 | 4,20 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,53 | 4,53 | 4,53 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 11,33 | 11,67 | 11,00 |
| Balbezit | 55,6 | 53,8 | 57,5 |
Meest voorkomende uitslagen Al-Fateh
De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 4 van de 30 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 4 | 13% |
| 2 - 1 | 3 | 10% |
| 0 - 1 | 3 | 10% |
| 3 - 0 | 2 | 7% |
| 2 - 2 | 2 | 7% |
| 1 - 1 | 2 | 7% |
| 1 - 3 | 2 | 7% |
| 0 - 2 | 2 | 7% |
| 0 - 3 | 2 | 7% |
| 5 - 0 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Al-Fateh.
Spelersstatistieken Al-Fateh
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Firas Albirakan | 11 |
| Murad Batna | 6 |
| Cristian Tello Herrera | 3 |
| Khalid Essa Al Ghannam | 3 |
| Marwane Saadane | 1 |
Firas Albirakan is dit seizoen de topschutter van Al-Fateh (11). Daarachter volgen Murad Batna (6) en Cristian Tello Herrera (3).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Murad Batna | 5 |
| Cristian Tello Herrera | 4 |
| Khalid Essa Al Ghannam | 2 |
| Jacob Rinne | 1 |
| Firas Albirakan | 1 |
Murad Batna gaf de meeste assists bij Al-Fateh (5). Daarachter volgen Cristian Tello Herrera (4) en Khalid Essa Al Ghannam (2).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Jacob Rinne | 15 |
| Firas Albirakan | 15 |
| Khalid Essa Al Ghannam | 15 |
| Cristian Tello Herrera | 14 |
| Mohammed Alfehaid | 14 |
Jacob Rinne speelde de meeste wedstrijden voor Al-Fateh (15). Daarachter volgen Firas Albirakan (15) en Khalid Essa Al Ghannam (15).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Petros Matheus dos Santos Araújo | 5 |
| Cristian Tello Herrera | 3 |
| Qassem Lajami | 3 |
| Ammar Al Daheem | 2 |
| Mohammed Alfehaid | 2 |
Petros Matheus dos Santos Araújo pakte de meeste kaarten bij Al-Fateh (5). Daarachter volgen Cristian Tello Herrera (3) en Qassem Lajami (3).
Al-Fateh · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers