Statistieken Al-Fateh 2020

Alle cijfers hieronder gaan over Saudi Professional League 2020, 30 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Al-Fateh

Al-Fateh speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 42 punten op, oftewel 1,40 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,80.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 30 12 6 12 55 55 0 42 1,40
Thuis 15 4 3 8 27 32 -5 15 1,00
Uit 15 8 3 4 28 23 5 27 1,80
Punten per wedstrijd 1,40
Gescoord per wedstrijd 1,83
Tegen per wedstrijd 1,83
De nul gehouden 13%

Basisstatistieken Al-Fateh

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 40% 27% 53%
Gelijk 20% 20% 20%
Verloren 40% 53% 27%
Gescoord per wedstrijd 1,83 1,80 1,87
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,83 2,13 1,53
De nul gehouden 13% 7% 20%
Niet gescoord 13% 7% 20%
Als eerste gescoord 50% 53% 47%

Doelpuntenstatistieken Al-Fateh

Al-Fateh scoorde 55 doelpunten, gemiddeld 1,83 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 49 minuten een doelpunt. In 57% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 13% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,83 1,80 1,87
Minstens 1 keer gescoord 87% 93% 80%
Minstens 2 keer gescoord 57% 53% 60%
Minstens 3 keer gescoord 27% 27% 27%
Minstens 4 keer gescoord 13% 7% 20%
In beide helften gescoord 40% 27% 53%
Niet gescoord 13% 7% 20%

Tegendoelpunten Al-Fateh

Aan de andere kant incasseerde Al-Fateh 55 doelpunten, gemiddeld 1,83 per wedstrijd. In 13% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,83 2,13 1,53
Minstens 1 tegendoelpunt 87% 93% 80%
Minstens 2 tegendoelpunten 60% 73% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 27% 33% 20%
Minstens 4 tegendoelpunten 7% 7% 7%
De nul gehouden 13% 7% 20%

Over/under statistieken Al-Fateh

In een wedstrijd van Al-Fateh vallen er gemiddeld 3,67 doelpunten. In 77% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 50% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,67 3,93 3,40
Over 0.5 97% 100% 93%
Over 1.5 93% 100% 87%
Over 2.5 77% 80% 73%
Over 3.5 50% 60% 40%
Over 4.5 33% 40% 27%
Over 5.5 10% 7% 13%

Beide ploegen scoren bij Al-Fateh

In 77% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 87%, op verplaatsing tot 67%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 77% 87% 67%
Beide ploegen scoren + winst 30% 20% 40%
Beide ploegen scoren + gelijk 17% 20% 13%
Beide ploegen scoren + verlies 30% 47% 13%
Beide ploegen scoren + over 2.5 67% 73% 60%
Geen btts + over 2.5 10% 7% 13%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 17% 7% 27%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 53% 60% 47%
Beide ploegen scoren in beide helften 10% 0% 20%

Statistieken per helft

Al-Fateh scoorde 22 doelpunten voor rust en 33 erna, en kreeg er 20 tegen in de eerste helft en 35 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 40% 47% 33%
Eerste helft gelijk 23% 20% 27%
Eerste helft verloren 37% 33% 40%
Gescoord in de eerste helft 0,73 0,73 0,73
Tegen in de eerste helft 0,67 0,67 0,67
De nul gehouden in de eerste helft 53% 60% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 43% 47% 40%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 37% 27% 47%
Tweede helft gelijk 27% 27% 27%
Tweede helft verloren 37% 47% 27%
Gescoord in de tweede helft 1,10 1,07 1,13
Tegen in de tweede helft 1,17 1,47 0,87
De nul gehouden in de tweede helft 20% 7% 33%
Niet gescoord in de tweede helft 30% 33% 27%
Meeste doelpunten in de eerste helft 10% 7% 13%
Meeste doelpunten in de tweede helft 70% 73% 67%
Evenveel in beide helften 20% 20% 20%

Wanneer scoort Al-Fateh?

De meeste doelpunten van Al-Fateh vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
15%
5%
13%
11%
5%
18%
9%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
5%
7%
11%
20%
11%
7%
13%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Al-Fateh

Al-Fateh trapte gemiddeld 5,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,2 toe. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,60 5,33 5,87
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,20 3,27 5,13
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 80% 67% 93%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 63% 53% 73%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 43% 33% 53%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 20% 7% 33%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 73% 73% 73%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 60% 47% 73%

Kaartenstatistieken Al-Fateh

Al-Fateh kreeg gemiddeld 2,07 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,47 bij de tegenstander. In 77% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,07 2,20 1,93
Rode kaarten per wedstrijd 0,10 0,20 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,47 2,53 2,40
Zelf over 1.5 kaarten 73% 80% 67%
Zelf over 2.5 kaarten 40% 53% 27%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 77% 87% 67%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 57% 60% 53%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 30% 40% 20%

Schoten en xG van Al-Fateh

De ploeg loste gemiddeld 14,0 schoten per wedstrijd, waarvan 5,2 op doel. Dat is een precisie van 37%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 14,00 13,87 14,13
Schoten op doel per wedstrijd 5,23 4,40 6,07
Schoten naast per wedstrijd 5,27 5,33 5,20
Schoten tegen per wedstrijd 13,47 13,73 13,20
Balbezit 48,1 49,3 47,0

Meest voorkomende uitslagen Al-Fateh

De vaakst voorkomende uitslag is 3-2, in 3 van de 30 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
3 - 2 3 10%
2 - 1 3 10%
1 - 1 3 10%
1 - 2 3 10%
2 - 2 2 7%
2 - 3 2 7%
1 - 3 2 7%
4 - 0 1 3%
4 - 1 1 3%
4 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Al-Fateh.

Al-Fateh · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook