Statistieken Al-Fateh 2016
Alle cijfers hieronder gaan over Saudi Professional League 2016, 26 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Al-Fateh
Al-Fateh speelde 26 wedstrijden dit seizoen: 7 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 11 keer verloren. Dat levert 29 punten op, oftewel 1,12 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,38 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,85.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 26 | 7 | 8 | 11 | 33 | 39 | -6 | 29 | 1,12 |
| Thuis | 13 | 5 | 3 | 5 | 20 | 18 | 2 | 18 | 1,38 |
| Uit | 13 | 2 | 5 | 6 | 13 | 21 | -8 | 11 | 0,85 |
Basisstatistieken Al-Fateh
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 27% | 38% | 15% |
| Gelijk | 31% | 23% | 38% |
| Verloren | 42% | 38% | 46% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,27 | 1,54 | 1,00 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,50 | 1,38 | 1,62 |
| De nul gehouden | 15% | 15% | 15% |
| Niet gescoord | 35% | 31% | 38% |
| Als eerste gescoord | 50% | 54% | 46% |
Doelpuntenstatistieken Al-Fateh
Al-Fateh scoorde 33 doelpunten, gemiddeld 1,27 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 71 minuten een doelpunt. In 38% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 35% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,27 | 1,54 | 1,00 |
| Minstens 1 keer gescoord | 65% | 69% | 62% |
| Minstens 2 keer gescoord | 38% | 38% | 38% |
| Minstens 3 keer gescoord | 15% | 31% | 0% |
| Minstens 4 keer gescoord | 8% | 15% | 0% |
| In beide helften gescoord | 15% | 23% | 8% |
| Niet gescoord | 35% | 31% | 38% |
Tegendoelpunten Al-Fateh
Aan de andere kant incasseerde Al-Fateh 39 doelpunten, gemiddeld 1,50 per wedstrijd. In 15% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,50 | 1,38 | 1,62 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 85% | 85% | 85% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 42% | 38% | 46% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 15% | 8% | 23% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 8% | 8% | 8% |
| De nul gehouden | 15% | 15% | 15% |
Over/under statistieken Al-Fateh
In een wedstrijd van Al-Fateh vallen er gemiddeld 2,77 doelpunten. In 46% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 35% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,77 | 2,92 | 2,62 |
| Over 0.5 | 88% | 92% | 85% |
| Over 1.5 | 73% | 69% | 77% |
| Over 2.5 | 46% | 46% | 46% |
| Over 3.5 | 35% | 38% | 31% |
| Over 4.5 | 27% | 31% | 23% |
| Over 5.5 | 8% | 15% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Al-Fateh
In 62% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 62%, op verplaatsing tot 62%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 62% | 62% | 62% |
| Beide ploegen scoren + winst | 23% | 31% | 15% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 19% | 15% | 23% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 19% | 15% | 23% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 46% | 46% | 46% |
| Geen btts + over 2.5 | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 12% | 15% | 8% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 35% | 38% | 31% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 4% | 8% | 0% |
Statistieken per helft
Al-Fateh scoorde 17 doelpunten voor rust en 16 erna, en kreeg er 10 tegen in de eerste helft en 29 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 38% | 38% | 38% |
| Eerste helft gelijk | 46% | 46% | 46% |
| Eerste helft verloren | 15% | 15% | 15% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,65 | 0,69 | 0,62 |
| Tegen in de eerste helft | 0,38 | 0,38 | 0,38 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 73% | 69% | 77% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 54% | 46% | 62% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 15% | 23% | 8% |
| Tweede helft gelijk | 35% | 46% | 23% |
| Tweede helft verloren | 50% | 31% | 69% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,62 | 0,85 | 0,38 |
| Tegen in de tweede helft | 1,12 | 1,00 | 1,23 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 23% | 31% | 15% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 65% | 62% | 69% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 27% | 31% | 23% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 54% | 54% | 54% |
| Evenveel in beide helften | 19% | 15% | 23% |
Wanneer scoort Al-Fateh?
De meeste doelpunten van Al-Fateh vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Al-Fateh
Al-Fateh trapte gemiddeld 5,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,7 toe. In 65% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,31 | 5,23 | 5,38 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,65 | 4,77 | 4,54 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 85% | 92% | 77% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 65% | 77% | 54% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 42% | 46% | 38% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 15% | 15% | 15% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 88% | 85% | 92% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 69% | 69% | 69% |
Kaartenstatistieken Al-Fateh
Al-Fateh kreeg gemiddeld 1,96 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,04 bij de tegenstander. In 54% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,96 | 2,23 | 1,69 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,08 | 0,08 | 0,08 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,04 | 2,31 | 1,77 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 62% | 69% | 54% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 31% | 31% | 31% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 54% | 69% | 38% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 38% | 46% | 31% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 19% | 15% | 23% |
Schoten en xG van Al-Fateh
De ploeg loste gemiddeld 11,0 schoten per wedstrijd, waarvan 3,7 op doel. Dat is een precisie van 34%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10,96 | 11,92 | 10,00 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,73 | 3,62 | 3,85 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,85 | 5,69 | 4,00 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 13,62 | 12,69 | 14,54 |
| Balbezit | 46,8 | 47,5 | 46,1 |
Meest voorkomende uitslagen Al-Fateh
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 4 van de 26 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 4 | 15% |
| 0 - 0 | 3 | 12% |
| 0 - 1 | 3 | 12% |
| 0 - 2 | 3 | 12% |
| 2 - 1 | 2 | 8% |
| 2 - 3 | 2 | 8% |
| 4 - 1 | 1 | 4% |
| 4 - 2 | 1 | 4% |
| 3 - 1 | 1 | 4% |
| 3 - 2 | 1 | 4% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Al-Fateh.
Spelersstatistieken Al-Fateh
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Andre Filipe Alves Monteiro | 5 |
| Nathan Soares de Carvalho Junior | 5 |
| Tawfiq Buhumaid | 4 |
| Nouh Ibrahim Al Mousa | 3 |
| Abdelkader Oueslati Kaabi | 3 |
Andre Filipe Alves Monteiro is dit seizoen de topschutter van Al-Fateh (5). Daarachter volgen Nathan Soares de Carvalho Junior (5) en Tawfiq Buhumaid (4).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Andre Filipe Alves Monteiro | 4 |
| Nathan Soares de Carvalho Junior | 4 |
| Sandro Manoel Dos Santos | 3 |
| Tawfiq Buhumaid | 2 |
| Ali Al Zaqan | 2 |
Andre Filipe Alves Monteiro gaf de meeste assists bij Al-Fateh (4). Daarachter volgen Nathan Soares de Carvalho Junior (4) en Sandro Manoel Dos Santos (3).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Tawfiq Buhumaid | 24 |
| Hamdan Al Hamdan | 24 |
| Ali Albulayhi | 23 |
| Nouh Ibrahim Al Mousa | 21 |
| Abdullah Hussain Al Oaisher | 21 |
Tawfiq Buhumaid speelde de meeste wedstrijden voor Al-Fateh (24). Daarachter volgen Hamdan Al Hamdan (24) en Ali Albulayhi (23).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Tawfiq Buhumaid | 8 |
| Ali Albulayhi | 7 |
| Mohammed Alfehaid | 6 |
| Majed Hazazi | 4 |
| Abdullah Khalid Al Ammar | 3 |
Tawfiq Buhumaid pakte de meeste kaarten bij Al-Fateh (8). Daarachter volgen Ali Albulayhi (7) en Mohammed Alfehaid (6).
Al-Fateh · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers