Statistieken Al-Fateh 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Saudi Professional League 2023, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Al-Fateh

Al-Fateh speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 45 punten op, oftewel 1,32 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,35 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,29.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 12 9 13 57 55 2 45 1,32
Thuis 17 6 5 6 28 25 3 23 1,35
Uit 17 6 4 7 29 30 -1 22 1,29
Punten per wedstrijd 1,32
Gescoord per wedstrijd 1,68
Tegen per wedstrijd 1,62
De nul gehouden 6%

Basisstatistieken Al-Fateh

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 35% 35% 35%
Gelijk 26% 29% 24%
Verloren 38% 35% 41%
Gescoord per wedstrijd 1,68 1,65 1,71
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,62 1,47 1,76
De nul gehouden 6% 12% 0%
Niet gescoord 18% 29% 6%
Als eerste gescoord 50% 47% 53%

Doelpuntenstatistieken Al-Fateh

Al-Fateh scoorde 57 doelpunten, gemiddeld 1,68 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 54 minuten een doelpunt. In 47% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 18% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,68 1,65 1,71
Minstens 1 keer gescoord 82% 71% 94%
Minstens 2 keer gescoord 47% 41% 53%
Minstens 3 keer gescoord 24% 24% 24%
Minstens 4 keer gescoord 9% 18% 0%
In beide helften gescoord 26% 35% 18%
Niet gescoord 18% 29% 6%

Tegendoelpunten Al-Fateh

Aan de andere kant incasseerde Al-Fateh 55 doelpunten, gemiddeld 1,62 per wedstrijd. In 6% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,62 1,47 1,76
Minstens 1 tegendoelpunt 94% 88% 100%
Minstens 2 tegendoelpunten 44% 29% 59%
Minstens 3 tegendoelpunten 15% 12% 18%
Minstens 4 tegendoelpunten 6% 12% 0%
De nul gehouden 6% 12% 0%

Over/under statistieken Al-Fateh

In een wedstrijd van Al-Fateh vallen er gemiddeld 3,29 doelpunten. In 68% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 47% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,29 3,12 3,47
Over 0.5 97% 94% 100%
Over 1.5 88% 76% 100%
Over 2.5 68% 53% 82%
Over 3.5 47% 41% 53%
Over 4.5 21% 29% 12%
Over 5.5 9% 18% 0%

Beide ploegen scoren bij Al-Fateh

In 79% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 65%, op verplaatsing tot 94%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 79% 65% 94%
Beide ploegen scoren + winst 32% 29% 35%
Beide ploegen scoren + gelijk 24% 24% 24%
Beide ploegen scoren + verlies 24% 12% 35%
Beide ploegen scoren + over 2.5 65% 47% 82%
Geen btts + over 2.5 3% 6% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 29% 29% 29%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 38% 35% 41%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 6% 6%

Statistieken per helft

Al-Fateh scoorde 27 doelpunten voor rust en 30 erna, en kreeg er 24 tegen in de eerste helft en 31 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 32% 29% 35%
Eerste helft gelijk 35% 41% 29%
Eerste helft verloren 32% 29% 35%
Gescoord in de eerste helft 0,79 0,71 0,88
Tegen in de eerste helft 0,71 0,65 0,76
De nul gehouden in de eerste helft 44% 47% 41%
Niet gescoord in de eerste helft 44% 47% 41%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 24% 29%
Tweede helft gelijk 35% 41% 29%
Tweede helft verloren 38% 35% 41%
Gescoord in de tweede helft 0,88 0,94 0,82
Tegen in de tweede helft 0,91 0,82 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 32% 41% 24%
Niet gescoord in de tweede helft 47% 47% 47%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 18% 35%
Meeste doelpunten in de tweede helft 44% 53% 35%
Evenveel in beide helften 29% 29% 29%

Wanneer scoort Al-Fateh?

De meeste doelpunten van Al-Fateh vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 23% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
5%
16%
7%
12%
11%
11%
7%
23%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
7%
11%
7%
11%
15%
11%
9%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Al-Fateh

Al-Fateh trapte gemiddeld 5,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,3 toe. In 79% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,39 5,69 5,12
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,33 5,50 5,18
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 88% 88% 88%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 79% 88% 71%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 55% 63% 47%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 30% 31% 29%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 76% 81% 71%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 55% 63% 47%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Al-Fateh

Al-Fateh kreeg gemiddeld 2,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,29 bij de tegenstander. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,00 1,88 2,12
Rode kaarten per wedstrijd 0,15 0,00 0,29
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,29 2,29 2,29
Zelf over 1.5 kaarten 59% 59% 59%
Zelf over 2.5 kaarten 38% 24% 53%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 71% 71% 71%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 50% 41% 59%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 29% 24% 35%

Schoten en xG van Al-Fateh

De ploeg loste gemiddeld 12,4 schoten per wedstrijd, waarvan 4,8 op doel. Dat is een precisie van 39%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,42 13,56 11,35
Schoten op doel per wedstrijd 4,79 5,13 4,47
Schoten naast per wedstrijd 4,30 4,94 3,71
Schoten tegen per wedstrijd 14,64 13,63 15,59
Balbezit 51,9 53,0 50,9

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Al-Fateh

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 5 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 5 15%
3 - 1 4 12%
1 - 2 4 12%
2 - 1 3 9%
2 - 2 3 9%
5 - 1 2 6%
1 - 3 2 6%
0 - 1 2 6%
0 - 2 2 6%
4 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Al-Fateh.

Spelersstatistieken Al-Fateh

Topschutters
Speler Doelpunten
Cristian Tello Herrera 11
Jorge Djaniny Tavares Semedo 8
Lucas Manuel Zelarayán 8
Murad Batna 8
Firas Albirakan 4

Cristian Tello Herrera is dit seizoen de topschutter van Al-Fateh (11). Daarachter volgen Jorge Djaniny Tavares Semedo (8) en Lucas Manuel Zelarayán (8).

Topschutters Al-Fateh

Meeste assists
Speler Assists
Lucas Manuel Zelarayán 9
Murad Batna 8
Sofiane Bendebka 6
Cristian Tello Herrera 3
Mukhtar Ali 3

Lucas Manuel Zelarayán gaf de meeste assists bij Al-Fateh (9). Daarachter volgen Murad Batna (8) en Sofiane Bendebka (6).

Assists Al-Fateh

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Jacob Rinne 33
Qassem Lajami 33
Mohammed Alfehaid 33
Abbas Sadiq Alhassan 33
Ali Faraj Al Zubaidi 30

Jacob Rinne speelde de meeste wedstrijden voor Al-Fateh (33). Daarachter volgen Qassem Lajami (33) en Mohammed Alfehaid (33).

Wedstrijden Al-Fateh

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Saeed Khalid Saeed Baattia 10
Marwane Saadane 9
Mukhtar Ali 6
Ali Faraj Al Zubaidi 6
Lucas Manuel Zelarayán 5

Saeed Khalid Saeed Baattia pakte de meeste kaarten bij Al-Fateh (10). Daarachter volgen Marwane Saadane (9) en Mukhtar Ali (6).

Kaarten Al-Fateh

Al-Fateh · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook