Statistieken U.N.A.M. - Pumas 2017

Alle cijfers hieronder gaan over Liga MX 2017, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht U.N.A.M. - Pumas

U.N.A.M. - Pumas speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 17 keer verloren. Dat levert 37 punten op, oftewel 1,03 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,28 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,78.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 9 10 17 40 55 -15 37 1,03
Thuis 18 6 5 7 23 24 -1 23 1,28
Uit 18 3 5 10 17 31 -14 14 0,78
Punten per wedstrijd 1,03
Gescoord per wedstrijd 1,11
Tegen per wedstrijd 1,53
De nul gehouden 17%

Basisstatistieken U.N.A.M. - Pumas

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 25% 33% 17%
Gelijk 28% 28% 28%
Verloren 47% 39% 56%
Gescoord per wedstrijd 1,11 1,28 0,94
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,53 1,33 1,72
De nul gehouden 17% 28% 6%
Niet gescoord 25% 22% 28%
Als eerste gescoord 47% 50% 44%

Doelpuntenstatistieken U.N.A.M. - Pumas

U.N.A.M. - Pumas scoorde 40 doelpunten, gemiddeld 1,11 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 81 minuten een doelpunt. In 25% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 25% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,11 1,28 0,94
Minstens 1 keer gescoord 75% 78% 72%
Minstens 2 keer gescoord 25% 33% 17%
Minstens 3 keer gescoord 8% 11% 6%
Minstens 4 keer gescoord 3% 6% 0%
In beide helften gescoord 14% 17% 11%
Niet gescoord 25% 22% 28%

Tegendoelpunten U.N.A.M. - Pumas

Aan de andere kant incasseerde U.N.A.M. - Pumas 55 doelpunten, gemiddeld 1,53 per wedstrijd. In 17% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,53 1,33 1,72
Minstens 1 tegendoelpunt 83% 72% 94%
Minstens 2 tegendoelpunten 47% 39% 56%
Minstens 3 tegendoelpunten 14% 11% 17%
Minstens 4 tegendoelpunten 8% 11% 6%
De nul gehouden 17% 28% 6%

Over/under statistieken U.N.A.M. - Pumas

In een wedstrijd van U.N.A.M. - Pumas vallen er gemiddeld 2,64 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 19% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,64 2,61 2,67
Over 0.5 94% 94% 94%
Over 1.5 83% 78% 89%
Over 2.5 50% 39% 61%
Over 3.5 19% 28% 11%
Over 4.5 14% 17% 11%
Over 5.5 3% 6% 0%

Beide ploegen scoren bij U.N.A.M. - Pumas

In 64% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 56%, op verplaatsing tot 72%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 64% 56% 72%
Beide ploegen scoren + winst 14% 11% 17%
Beide ploegen scoren + gelijk 22% 22% 22%
Beide ploegen scoren + verlies 28% 22% 33%
Beide ploegen scoren + over 2.5 44% 39% 50%
Geen btts + over 2.5 6% 0% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 31% 22% 39%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 17% 22% 11%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Statistieken per helft

U.N.A.M. - Pumas scoorde 25 doelpunten voor rust en 15 erna, en kreeg er 22 tegen in de eerste helft en 33 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 31% 39% 22%
Eerste helft gelijk 44% 50% 39%
Eerste helft verloren 25% 11% 39%
Gescoord in de eerste helft 0,69 0,72 0,67
Tegen in de eerste helft 0,61 0,39 0,83
De nul gehouden in de eerste helft 58% 78% 39%
Niet gescoord in de eerste helft 39% 39% 39%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 14% 17% 11%
Tweede helft gelijk 31% 33% 28%
Tweede helft verloren 56% 50% 61%
Gescoord in de tweede helft 0,42 0,56 0,28
Tegen in de tweede helft 0,92 0,94 0,89
De nul gehouden in de tweede helft 31% 33% 28%
Niet gescoord in de tweede helft 72% 67% 78%
Meeste doelpunten in de eerste helft 36% 22% 50%
Meeste doelpunten in de tweede helft 36% 44% 28%
Evenveel in beide helften 28% 33% 22%

Wanneer scoort U.N.A.M. - Pumas?

De meeste doelpunten van U.N.A.M. - Pumas vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
15%
8%
10%
15%
20%
8%
8%
8%
10%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
11%
7%
9%
9%
9%
11%
16%
20%
7%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken U.N.A.M. - Pumas

U.N.A.M. - Pumas trapte gemiddeld 4,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,5 toe. In 73% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,36 5,00 3,83
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,55 5,20 7,67
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 82% 80% 83%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 73% 80% 67%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 55% 40% 67%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 36% 20% 50%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 55% 60% 50%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 55% 60% 50%

Gebaseerd op 11 van de 36 wedstrijden.

Kaartenstatistieken U.N.A.M. - Pumas

U.N.A.M. - Pumas kreeg gemiddeld 1,08 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,83 bij de tegenstander. In 28% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,08 0,67 1,50
Rode kaarten per wedstrijd 0,06 0,00 0,11
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,83 0,83 0,83
Zelf over 1.5 kaarten 31% 17% 44%
Zelf over 2.5 kaarten 22% 11% 33%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 28% 17% 39%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 17% 11% 22%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 14% 11% 17%

Schoten en xG van U.N.A.M. - Pumas

De ploeg loste gemiddeld 13,5 schoten per wedstrijd, waarvan 4,5 op doel. Dat is een precisie van 33%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,55 14,20 13,00
Schoten op doel per wedstrijd 4,45 6,20 3,00
Schoten naast per wedstrijd 6,09 5,40 6,67
Schoten tegen per wedstrijd 15,36 13,80 16,67
Balbezit 49,9 51,8 48,3

Gebaseerd op 11 van de 36 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen U.N.A.M. - Pumas

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 7 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 7 19%
1 - 2 7 19%
2 - 0 3 8%
1 - 4 3 8%
0 - 1 3 8%
2 - 1 2 6%
0 - 0 2 6%
0 - 2 2 6%
0 - 3 2 6%
4 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van U.N.A.M. - Pumas.

Spelersstatistieken U.N.A.M. - Pumas

Topschutters
Speler Doelpunten
Nicolás Ignacio Castillo Mora 5
Abraham González Casanova 2
Jesús Daniel Gallardo Vasconcelos 1
Marcelo Alfonso Díaz Rojas 1
Josecarlos Van Rankin Galland 1

Nicolás Ignacio Castillo Mora is dit seizoen de topschutter van U.N.A.M. - Pumas (5). Daarachter volgen Abraham González Casanova (2) en Jesús Daniel Gallardo Vasconcelos (1).

Topschutters U.N.A.M. - Pumas

Meeste assists
Speler Assists
Pablo Edson Barrera Acosta 2
Mauro Abel Fórmica 1
Brian Eduardo Figueroa Flores 1
Néstor Calderón Enríquez 1
Joffre David Guerrón Méndez 1

Pablo Edson Barrera Acosta gaf de meeste assists bij U.N.A.M. - Pumas (2). Daarachter volgen Mauro Abel Fórmica (1) en Brian Eduardo Figueroa Flores (1).

Assists U.N.A.M. - Pumas

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Josecarlos Van Rankin Galland 17
Alfredo Saldívar Medina 17
Abraham González Casanova 16
Luis Fernando Quintana Vega 16
David Cabrera Pujol 16

Josecarlos Van Rankin Galland speelde de meeste wedstrijden voor U.N.A.M. - Pumas (17). Daarachter volgen Alfredo Saldívar Medina (17) en Abraham González Casanova (16).

Wedstrijden U.N.A.M. - Pumas

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Alan Omar Mendoza López 5
Joffre David Guerrón Méndez 5
Marcelo Alfonso Díaz Rojas 4
David Cabrera Pujol 4
Nicolás Ignacio Castillo Mora 3

Alan Omar Mendoza López pakte de meeste kaarten bij U.N.A.M. - Pumas (5). Daarachter volgen Joffre David Guerrón Méndez (5) en Marcelo Alfonso Díaz Rojas (4).

Kaarten U.N.A.M. - Pumas

U.N.A.M. - Pumas · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook