Statistieken U.N.A.M. - Pumas 2021

Alle cijfers hieronder gaan over Liga MX 2021, 39 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht U.N.A.M. - Pumas

U.N.A.M. - Pumas speelde 39 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 15 keer verloren. Dat levert 50 punten op, oftewel 1,28 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,58 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 39 13 11 15 46 50 -4 50 1,28
Thuis 19 8 6 5 25 18 7 30 1,58
Uit 20 5 5 10 21 32 -11 20 1,00
Punten per wedstrijd 1,28
Gescoord per wedstrijd 1,18
Tegen per wedstrijd 1,28
De nul gehouden 36%

Basisstatistieken U.N.A.M. - Pumas

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 33% 42% 25%
Gelijk 28% 32% 25%
Verloren 38% 26% 50%
Gescoord per wedstrijd 1,18 1,32 1,05
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,28 0,95 1,60
De nul gehouden 36% 53% 20%
Niet gescoord 36% 37% 35%
Als eerste gescoord 37% 47% 26%

Gebaseerd op 38 van de 39 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken U.N.A.M. - Pumas

U.N.A.M. - Pumas scoorde 46 doelpunten, gemiddeld 1,18 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 76 minuten een doelpunt. In 33% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 36% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,18 1,32 1,05
Minstens 1 keer gescoord 64% 63% 65%
Minstens 2 keer gescoord 33% 37% 30%
Minstens 3 keer gescoord 13% 16% 10%
Minstens 4 keer gescoord 5% 11% 0%
In beide helften gescoord 21% 21% 21%
Niet gescoord 36% 37% 35%

Tegendoelpunten U.N.A.M. - Pumas

Aan de andere kant incasseerde U.N.A.M. - Pumas 50 doelpunten, gemiddeld 1,28 per wedstrijd. In 36% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,28 0,95 1,60
Minstens 1 tegendoelpunt 64% 47% 80%
Minstens 2 tegendoelpunten 41% 26% 55%
Minstens 3 tegendoelpunten 21% 21% 20%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 5%
De nul gehouden 36% 53% 20%

Over/under statistieken U.N.A.M. - Pumas

In een wedstrijd van U.N.A.M. - Pumas vallen er gemiddeld 2,46 doelpunten. In 49% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 31% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,46 2,26 2,65
Over 0.5 82% 74% 90%
Over 1.5 69% 63% 75%
Over 2.5 49% 42% 55%
Over 3.5 31% 26% 35%
Over 4.5 10% 11% 10%
Over 5.5 3% 5% 0%

Beide ploegen scoren bij U.N.A.M. - Pumas

In 46% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 37%, op verplaatsing tot 55%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 46% 37% 55%
Beide ploegen scoren + winst 15% 16% 15%
Beide ploegen scoren + gelijk 10% 5% 15%
Beide ploegen scoren + verlies 21% 16% 25%
Beide ploegen scoren + over 2.5 41% 32% 50%
Geen btts + over 2.5 8% 11% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 21% 16% 26%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 18% 16% 21%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 5%

Gebaseerd op 38 van de 39 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

U.N.A.M. - Pumas scoorde 15 doelpunten voor rust en 30 erna, en kreeg er 24 tegen in de eerste helft en 24 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 18% 16% 21%
Eerste helft gelijk 50% 58% 42%
Eerste helft verloren 32% 26% 37%
Gescoord in de eerste helft 0,39 0,32 0,47
Tegen in de eerste helft 0,63 0,53 0,74
De nul gehouden in de eerste helft 53% 68% 37%
Niet gescoord in de eerste helft 66% 68% 63%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 37% 42% 32%
Tweede helft gelijk 32% 42% 21%
Tweede helft verloren 32% 16% 47%
Gescoord in de tweede helft 0,79 1,00 0,58
Tegen in de tweede helft 0,63 0,42 0,84
De nul gehouden in de tweede helft 53% 68% 37%
Niet gescoord in de tweede helft 50% 47% 53%
Meeste doelpunten in de eerste helft 18% 21% 16%
Meeste doelpunten in de tweede helft 45% 47% 42%
Evenveel in beide helften 37% 32% 42%

Gebaseerd op 38 van de 39 wedstrijden.

Wanneer scoort U.N.A.M. - Pumas?

De meeste doelpunten van U.N.A.M. - Pumas vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
2%
4%
9%
9%
18%
7%
18%
11%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
19%
6%
8%
8%
8%
15%
10%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken U.N.A.M. - Pumas

U.N.A.M. - Pumas trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,8 toe. In 44% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,49 5,11 3,90
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,82 3,53 4,10
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 74% 84% 65%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 44% 53% 35%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 18% 16% 20%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 10% 5% 15%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 74% 89% 60%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 51% 68% 35%

Kaartenstatistieken U.N.A.M. - Pumas

U.N.A.M. - Pumas kreeg gemiddeld 2,05 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,45 bij de tegenstander. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,05 1,89 2,21
Rode kaarten per wedstrijd 0,18 0,21 0,16
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,45 1,42 1,47
Zelf over 1.5 kaarten 68% 58% 79%
Zelf over 2.5 kaarten 47% 47% 47%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 50% 53% 47%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 29% 32% 26%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 11% 0% 21%

Gebaseerd op 38 van de 39 wedstrijden.

Schoten en xG van U.N.A.M. - Pumas

De ploeg loste gemiddeld 13,2 schoten per wedstrijd, waarvan 4,5 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,15 14,68 11,70
Schoten op doel per wedstrijd 4,54 4,84 4,25
Schoten naast per wedstrijd 5,85 6,26 5,45
Schoten tegen per wedstrijd 12,38 10,16 14,50
Balbezit 49,1 50,1 48,1

Meest voorkomende uitslagen U.N.A.M. - Pumas

De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 7 van de 39 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 0 7 18%
3 - 1 3 8%
2 - 0 3 8%
1 - 0 3 8%
1 - 2 3 8%
1 - 3 3 8%
0 - 2 3 8%
2 - 1 2 5%
2 - 2 2 5%
1 - 1 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van U.N.A.M. - Pumas.

U.N.A.M. - Pumas · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook