Statistieken U.N.A.M. - Pumas 2024
Alle cijfers hieronder gaan over Liga MX 2024, 38 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht U.N.A.M. - Pumas
U.N.A.M. - Pumas speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 15 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 15 keer verloren. Dat levert 53 punten op, oftewel 1,39 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,67 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,15.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 38 | 15 | 8 | 15 | 48 | 48 | 0 | 53 | 1,39 |
| Thuis | 18 | 9 | 3 | 6 | 24 | 19 | 5 | 30 | 1,67 |
| Uit | 20 | 6 | 5 | 9 | 24 | 29 | -5 | 23 | 1,15 |
Basisstatistieken U.N.A.M. - Pumas
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 39% | 50% | 30% |
| Gelijk | 21% | 17% | 25% |
| Verloren | 39% | 33% | 45% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,26 | 1,33 | 1,20 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,26 | 1,06 | 1,45 |
| De nul gehouden | 34% | 50% | 20% |
| Niet gescoord | 26% | 28% | 25% |
| Als eerste gescoord | 43% | 56% | 32% |
Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden (Als eerste gescoord).
Doelpuntenstatistieken U.N.A.M. - Pumas
U.N.A.M. - Pumas scoorde 48 doelpunten, gemiddeld 1,26 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 71 minuten een doelpunt. In 37% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 26% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,26 | 1,33 | 1,20 |
| Minstens 1 keer gescoord | 74% | 72% | 75% |
| Minstens 2 keer gescoord | 37% | 39% | 35% |
| Minstens 3 keer gescoord | 13% | 17% | 10% |
| Minstens 4 keer gescoord | 3% | 6% | 0% |
| In beide helften gescoord | 27% | 33% | 21% |
| Niet gescoord | 26% | 28% | 25% |
Tegendoelpunten U.N.A.M. - Pumas
Aan de andere kant incasseerde U.N.A.M. - Pumas 48 doelpunten, gemiddeld 1,26 per wedstrijd. In 34% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,26 | 1,06 | 1,45 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 66% | 50% | 80% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 37% | 28% | 45% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 16% | 17% | 15% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 5% | 6% | 5% |
| De nul gehouden | 34% | 50% | 20% |
Over/under statistieken U.N.A.M. - Pumas
In een wedstrijd van U.N.A.M. - Pumas vallen er gemiddeld 2,53 doelpunten. In 42% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 24% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,53 | 2,39 | 2,65 |
| Over 0.5 | 89% | 89% | 90% |
| Over 1.5 | 71% | 67% | 75% |
| Over 2.5 | 42% | 33% | 50% |
| Over 3.5 | 24% | 22% | 25% |
| Over 4.5 | 16% | 11% | 20% |
| Over 5.5 | 5% | 6% | 5% |
Beide ploegen scoren bij U.N.A.M. - Pumas
In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 33%, op verplaatsing tot 65%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 50% | 33% | 65% |
| Beide ploegen scoren + winst | 16% | 11% | 20% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 11% | 6% | 15% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 24% | 17% | 30% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 39% | 28% | 50% |
| Geen btts + over 2.5 | 3% | 6% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 24% | 17% | 32% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 24% | 17% | 32% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 11% | 6% | 16% |
Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden (helften).
Statistieken per helft
U.N.A.M. - Pumas scoorde 18 doelpunten voor rust en 29 erna, en kreeg er 23 tegen in de eerste helft en 24 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 22% | 33% | 11% |
| Eerste helft gelijk | 51% | 50% | 53% |
| Eerste helft verloren | 27% | 17% | 37% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,49 | 0,56 | 0,42 |
| Tegen in de eerste helft | 0,62 | 0,39 | 0,84 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 54% | 72% | 37% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 59% | 56% | 63% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 38% | 44% | 32% |
| Tweede helft gelijk | 35% | 22% | 47% |
| Tweede helft verloren | 27% | 33% | 21% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,78 | 0,78 | 0,79 |
| Tegen in de tweede helft | 0,65 | 0,67 | 0,63 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 57% | 61% | 53% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 41% | 39% | 42% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 30% | 22% | 37% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 46% | 44% | 47% |
| Evenveel in beide helften | 24% | 33% | 16% |
Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden.
Wanneer scoort U.N.A.M. - Pumas?
De meeste doelpunten van U.N.A.M. - Pumas vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 28% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.
Hoekschopstatistieken U.N.A.M. - Pumas
U.N.A.M. - Pumas trapte gemiddeld 4,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,6 toe. In 59% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,75 | 5,13 | 4,41 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,59 | 4,47 | 4,71 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 78% | 87% | 71% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 59% | 73% | 47% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 22% | 13% | 29% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 19% | 7% | 29% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 69% | 80% | 59% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 50% | 60% | 41% |
Gebaseerd op 32 van de 38 wedstrijden.
Kaartenstatistieken U.N.A.M. - Pumas
U.N.A.M. - Pumas kreeg gemiddeld 2,45 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,37 bij de tegenstander. In 79% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,45 | 2,44 | 2,45 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,11 | 0,11 | 0,10 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,37 | 2,11 | 2,60 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 66% | 61% | 70% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 58% | 56% | 60% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 79% | 72% | 85% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 55% | 44% | 65% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 37% | 22% | 50% |
Schoten en xG van U.N.A.M. - Pumas
De ploeg loste gemiddeld 12,1 schoten per wedstrijd, waarvan 3,8 op doel. Dat is een precisie van 32%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12,06 | 12,20 | 11,94 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,84 | 4,07 | 3,65 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,97 | 4,93 | 5,00 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 11,66 | 11,80 | 11,53 |
| Balbezit | 47,7 | 47,9 | 47,5 |
Gebaseerd op 32 van de 38 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen U.N.A.M. - Pumas
De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 5 van de 38 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 5 | 13% |
| 1 - 1 | 4 | 11% |
| 0 - 0 | 4 | 11% |
| 0 - 2 | 4 | 11% |
| 2 - 0 | 3 | 8% |
| 2 - 1 | 3 | 8% |
| 1 - 2 | 3 | 8% |
| 2 - 3 | 2 | 5% |
| 1 - 3 | 2 | 5% |
| 0 - 1 | 2 | 5% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van U.N.A.M. - Pumas.
Spelersstatistieken U.N.A.M. - Pumas
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Guillermo Martínez Ayala | 11 |
| Ignacio Pussetto | 8 |
| César Saúl Huerta Valera | 5 |
| Jorge Ruvalcaba | 4 |
| Piero Aldair Quispe Córdova | 4 |
Guillermo Martínez Ayala is dit seizoen de topschutter van U.N.A.M. - Pumas (11). Daarachter volgen Ignacio Pussetto (8) en César Saúl Huerta Valera (5).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Robert Ismael Ergas Moreno | 4 |
| César Saúl Huerta Valera | 4 |
| Santiago Trigos Nava | 3 |
| Ignacio Pussetto | 2 |
| Guillermo Martínez Ayala | 2 |
Robert Ismael Ergas Moreno gaf de meeste assists bij U.N.A.M. - Pumas (4). Daarachter volgen César Saúl Huerta Valera (4) en Santiago Trigos Nava (3).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| José Luis Caicedo Barrera | 38 |
| Ulises Rivas Gilio | 38 |
| Santiago Trigos Nava | 38 |
| Pablo Alfonso Monroy Reyes | 38 |
| Robert Ismael Ergas Moreno | 37 |
José Luis Caicedo Barrera speelde de meeste wedstrijden voor U.N.A.M. - Pumas (38). Daarachter volgen Ulises Rivas Gilio (38) en Santiago Trigos Nava (38).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Guillermo Martínez Ayala | 10 |
| José Luis Caicedo Barrera | 8 |
| Nathanael Ananias da Silva | 8 |
| Jorge Ruvalcaba | 8 |
| Rubén Duarte Sánchez | 7 |
Guillermo Martínez Ayala pakte de meeste kaarten bij U.N.A.M. - Pumas (10). Daarachter volgen José Luis Caicedo Barrera (8) en Nathanael Ananias da Silva (8).
U.N.A.M. - Pumas · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers