Statistieken U.N.A.M. - Pumas 2016
Alle cijfers hieronder gaan over Liga MX 2016, 36 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht U.N.A.M. - Pumas
U.N.A.M. - Pumas speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 16 keer verloren. Dat levert 46 punten op, oftewel 1,28 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,72 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,83.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 36 | 13 | 7 | 16 | 51 | 59 | -8 | 46 | 1,28 |
| Thuis | 18 | 9 | 4 | 5 | 30 | 23 | 7 | 31 | 1,72 |
| Uit | 18 | 4 | 3 | 11 | 21 | 36 | -15 | 15 | 0,83 |
Basisstatistieken U.N.A.M. - Pumas
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 36% | 50% | 22% |
| Gelijk | 19% | 22% | 17% |
| Verloren | 44% | 28% | 61% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,42 | 1,67 | 1,17 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,64 | 1,28 | 2,00 |
| De nul gehouden | 25% | 28% | 22% |
| Niet gescoord | 28% | 17% | 39% |
| Als eerste gescoord | 39% | 44% | 33% |
Doelpuntenstatistieken U.N.A.M. - Pumas
U.N.A.M. - Pumas scoorde 51 doelpunten, gemiddeld 1,42 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 64 minuten een doelpunt. In 36% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 28% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,42 | 1,67 | 1,17 |
| Minstens 1 keer gescoord | 72% | 83% | 61% |
| Minstens 2 keer gescoord | 36% | 44% | 28% |
| Minstens 3 keer gescoord | 22% | 22% | 22% |
| Minstens 4 keer gescoord | 8% | 11% | 6% |
| In beide helften gescoord | 19% | 17% | 22% |
| Niet gescoord | 28% | 17% | 39% |
Tegendoelpunten U.N.A.M. - Pumas
Aan de andere kant incasseerde U.N.A.M. - Pumas 59 doelpunten, gemiddeld 1,64 per wedstrijd. In 25% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,64 | 1,28 | 2,00 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 75% | 72% | 78% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 47% | 33% | 61% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 28% | 22% | 33% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 11% | 0% | 22% |
| De nul gehouden | 25% | 28% | 22% |
Over/under statistieken U.N.A.M. - Pumas
In een wedstrijd van U.N.A.M. - Pumas vallen er gemiddeld 3,06 doelpunten. In 58% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 39% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,06 | 2,94 | 3,17 |
| Over 0.5 | 97% | 100% | 94% |
| Over 1.5 | 75% | 67% | 83% |
| Over 2.5 | 58% | 44% | 72% |
| Over 3.5 | 39% | 39% | 39% |
| Over 4.5 | 19% | 22% | 17% |
| Over 5.5 | 8% | 11% | 6% |
Beide ploegen scoren bij U.N.A.M. - Pumas
In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 56%, op verplaatsing tot 44%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 50% | 56% | 44% |
| Beide ploegen scoren + winst | 14% | 22% | 6% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 17% | 22% | 11% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 19% | 11% | 28% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 42% | 44% | 39% |
| Geen btts + over 2.5 | 17% | 0% | 33% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 22% | 22% | 22% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 25% | 28% | 22% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 11% | 11% | 11% |
Statistieken per helft
U.N.A.M. - Pumas scoorde 15 doelpunten voor rust en 36 erna, en kreeg er 26 tegen in de eerste helft en 33 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 14% | 11% | 17% |
| Eerste helft gelijk | 44% | 56% | 33% |
| Eerste helft verloren | 42% | 33% | 50% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,42 | 0,44 | 0,39 |
| Tegen in de eerste helft | 0,72 | 0,61 | 0,83 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 42% | 44% | 39% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 67% | 72% | 61% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 44% | 61% | 28% |
| Tweede helft gelijk | 22% | 11% | 33% |
| Tweede helft verloren | 33% | 28% | 39% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,00 | 1,22 | 0,78 |
| Tegen in de tweede helft | 0,92 | 0,67 | 1,17 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 47% | 50% | 44% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 42% | 28% | 56% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 17% | 11% | 22% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 64% | 61% | 67% |
| Evenveel in beide helften | 19% | 28% | 11% |
Wanneer scoort U.N.A.M. - Pumas?
De meeste doelpunten van U.N.A.M. - Pumas vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 25% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken U.N.A.M. - Pumas
U.N.A.M. - Pumas trapte gemiddeld 5,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,8 toe. In 69% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,50 | 5,63 | 5,38 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,81 | 4,44 | 5,19 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 84% | 81% | 88% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 69% | 63% | 75% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 47% | 44% | 50% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 28% | 19% | 38% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 69% | 63% | 75% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 47% | 50% | 44% |
Gebaseerd op 32 van de 36 wedstrijden.
Kaartenstatistieken U.N.A.M. - Pumas
U.N.A.M. - Pumas kreeg gemiddeld 2,31 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,58 bij de tegenstander. In 61% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,31 | 2,33 | 2,28 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,17 | 0,28 | 0,06 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,58 | 1,39 | 1,78 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 72% | 72% | 72% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 50% | 56% | 44% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 61% | 50% | 72% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 42% | 44% | 39% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 22% | 22% | 22% |
Schoten en xG van U.N.A.M. - Pumas
De ploeg loste gemiddeld 13,9 schoten per wedstrijd, waarvan 5,3 op doel. Dat is een precisie van 38%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13,94 | 14,13 | 13,75 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,28 | 5,50 | 5,06 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,75 | 5,56 | 5,94 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 12,00 | 10,31 | 13,69 |
| Balbezit | 52,9 | 52,8 | 52,9 |
Gebaseerd op 32 van de 36 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen U.N.A.M. - Pumas
De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 5 van de 36 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 5 | 14% |
| 1 - 1 | 3 | 8% |
| 1 - 2 | 3 | 8% |
| 0 - 1 | 3 | 8% |
| 4 - 1 | 2 | 6% |
| 3 - 0 | 2 | 6% |
| 2 - 2 | 2 | 6% |
| 1 - 3 | 2 | 6% |
| 0 - 2 | 2 | 6% |
| 0 - 4 | 2 | 6% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van U.N.A.M. - Pumas.
Spelersstatistieken U.N.A.M. - Pumas
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Matías Britos Cardoso | 10 |
| Nicolás Ignacio Castillo Mora | 8 |
| Pablo Edson Barrera Acosta | 8 |
| Jesús Daniel Gallardo Vasconcelos | 6 |
| Abraham González Casanova | 4 |
Matías Britos Cardoso is dit seizoen de topschutter van U.N.A.M. - Pumas (10). Daarachter volgen Nicolás Ignacio Castillo Mora (8) en Pablo Edson Barrera Acosta (8).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Pablo Edson Barrera Acosta | 6 |
| Jesús Daniel Gallardo Vasconcelos | 5 |
| Alan Omar Mendoza López | 4 |
| Fidel Francisco Martínez Tenorio | 4 |
| Josecarlos Van Rankin Galland | 3 |
Pablo Edson Barrera Acosta gaf de meeste assists bij U.N.A.M. - Pumas (6). Daarachter volgen Jesús Daniel Gallardo Vasconcelos (5) en Alan Omar Mendoza López (4).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Abraham González Casanova | 35 |
| Jesús Daniel Gallardo Vasconcelos | 34 |
| Darío Anastacio Verón Maldonado | 33 |
| Javier Cortés Granados | 32 |
| Matías Britos Cardoso | 32 |
Abraham González Casanova speelde de meeste wedstrijden voor U.N.A.M. - Pumas (35). Daarachter volgen Jesús Daniel Gallardo Vasconcelos (34) en Darío Anastacio Verón Maldonado (33).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Abraham González Casanova | 11 |
| Gerardo Alcoba Rebollo | 7 |
| Nicolás Ignacio Castillo Mora | 6 |
| Matías Britos Cardoso | 6 |
| Darío Anastacio Verón Maldonado | 6 |
Abraham González Casanova pakte de meeste kaarten bij U.N.A.M. - Pumas (11). Daarachter volgen Gerardo Alcoba Rebollo (7) en Nicolás Ignacio Castillo Mora (6).
U.N.A.M. - Pumas · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers