Statistieken U.N.A.M. - Pumas 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Liga MX 2023, 41 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht U.N.A.M. - Pumas

U.N.A.M. - Pumas speelde 41 wedstrijden dit seizoen: 16 keer gewonnen, 13 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 61 punten op, oftewel 1,49 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,05 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,95.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 41 16 13 12 60 47 13 61 1,49
Thuis 20 12 5 3 35 15 20 41 2,05
Uit 21 4 8 9 25 32 -7 20 0,95
Punten per wedstrijd 1,49
Gescoord per wedstrijd 1,46
Tegen per wedstrijd 1,15
De nul gehouden 34%

Basisstatistieken U.N.A.M. - Pumas

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 39% 60% 19%
Gelijk 32% 25% 38%
Verloren 29% 15% 43%
Gescoord per wedstrijd 1,46 1,75 1,19
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,15 0,75 1,52
De nul gehouden 34% 50% 19%
Niet gescoord 29% 25% 33%
Als eerste gescoord 50% 60% 40%

Gebaseerd op 40 van de 41 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken U.N.A.M. - Pumas

U.N.A.M. - Pumas scoorde 60 doelpunten, gemiddeld 1,46 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 62 minuten een doelpunt. In 41% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 29% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,46 1,75 1,19
Minstens 1 keer gescoord 71% 75% 67%
Minstens 2 keer gescoord 41% 55% 29%
Minstens 3 keer gescoord 27% 40% 14%
Minstens 4 keer gescoord 7% 5% 10%
In beide helften gescoord 30% 40% 20%
Niet gescoord 29% 25% 33%

Tegendoelpunten U.N.A.M. - Pumas

Aan de andere kant incasseerde U.N.A.M. - Pumas 47 doelpunten, gemiddeld 1,15 per wedstrijd. In 34% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,15 0,75 1,52
Minstens 1 tegendoelpunt 66% 50% 81%
Minstens 2 tegendoelpunten 32% 20% 43%
Minstens 3 tegendoelpunten 15% 5% 24%
Minstens 4 tegendoelpunten 2% 0% 5%
De nul gehouden 34% 50% 19%

Over/under statistieken U.N.A.M. - Pumas

In een wedstrijd van U.N.A.M. - Pumas vallen er gemiddeld 2,61 doelpunten. In 54% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 32% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,61 2,50 2,71
Over 0.5 90% 90% 90%
Over 1.5 71% 65% 76%
Over 2.5 54% 55% 52%
Over 3.5 32% 25% 38%
Over 4.5 12% 10% 14%
Over 5.5 2% 5% 0%

Beide ploegen scoren bij U.N.A.M. - Pumas

In 46% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 35%, op verplaatsing tot 57%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 46% 35% 57%
Beide ploegen scoren + winst 15% 20% 10%
Beide ploegen scoren + gelijk 22% 15% 29%
Beide ploegen scoren + verlies 10% 0% 19%
Beide ploegen scoren + over 2.5 34% 30% 38%
Geen btts + over 2.5 20% 25% 14%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 23% 20% 25%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 28% 20% 35%
Beide ploegen scoren in beide helften 5% 5% 5%

Gebaseerd op 40 van de 41 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

U.N.A.M. - Pumas scoorde 23 doelpunten voor rust en 37 erna, en kreeg er 20 tegen in de eerste helft en 27 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 28% 40% 15%
Eerste helft gelijk 53% 50% 55%
Eerste helft verloren 20% 10% 30%
Gescoord in de eerste helft 0,58 0,75 0,40
Tegen in de eerste helft 0,50 0,30 0,70
De nul gehouden in de eerste helft 60% 70% 50%
Niet gescoord in de eerste helft 55% 50% 60%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 40% 55% 25%
Tweede helft gelijk 30% 20% 40%
Tweede helft verloren 30% 25% 35%
Gescoord in de tweede helft 0,93 1,00 0,85
Tegen in de tweede helft 0,68 0,45 0,90
De nul gehouden in de tweede helft 53% 65% 40%
Niet gescoord in de tweede helft 43% 35% 50%
Meeste doelpunten in de eerste helft 30% 30% 30%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 45% 55%
Evenveel in beide helften 20% 25% 15%

Gebaseerd op 40 van de 41 wedstrijden.

Wanneer scoort U.N.A.M. - Pumas?

De meeste doelpunten van U.N.A.M. - Pumas vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
12%
12%
3%
12%
10%
17%
13%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
2%
13%
6%
9%
21%
13%
4%
15%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken U.N.A.M. - Pumas

U.N.A.M. - Pumas trapte gemiddeld 5,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,9 toe. In 68% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,21 6,17 4,35
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,87 3,28 6,30
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 89% 83% 95%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 68% 56% 80%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 39% 33% 45%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 18% 22% 15%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 71% 78% 65%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 63% 72% 55%

Gebaseerd op 38 van de 41 wedstrijden.

Kaartenstatistieken U.N.A.M. - Pumas

U.N.A.M. - Pumas kreeg gemiddeld 2,85 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,63 bij de tegenstander. In 83% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,85 2,50 3,19
Rode kaarten per wedstrijd 0,20 0,15 0,24
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,63 2,95 2,33
Zelf over 1.5 kaarten 85% 80% 90%
Zelf over 2.5 kaarten 54% 40% 67%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 83% 80% 86%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 68% 65% 71%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 51% 50% 52%

Schoten en xG van U.N.A.M. - Pumas

De ploeg loste gemiddeld 14,0 schoten per wedstrijd, waarvan 4,7 op doel. Dat is een precisie van 33%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 14,03 15,67 12,55
Schoten op doel per wedstrijd 4,66 5,28 4,10
Schoten naast per wedstrijd 6,24 7,06 5,50
Schoten tegen per wedstrijd 12,58 10,22 14,70
Balbezit 49,1 49,1 49,1

Gebaseerd op 38 van de 41 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen U.N.A.M. - Pumas

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 5 van de 41 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 5 12%
0 - 1 5 12%
3 - 0 4 10%
0 - 0 4 10%
2 - 2 3 7%
1 - 0 3 7%
4 - 0 2 5%
3 - 2 2 5%
2 - 1 2 5%
1 - 3 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van U.N.A.M. - Pumas.

Spelersstatistieken U.N.A.M. - Pumas

Topschutters
Speler Doelpunten
César Saúl Huerta Valera 11
Gabriel Matías Fernández Leites 7
Guillermo Martínez Ayala 7
Juan Ignacio Dinenno De Cara 6
Eduardo Antonio Salvio 6

César Saúl Huerta Valera is dit seizoen de topschutter van U.N.A.M. - Pumas (11). Daarachter volgen Gabriel Matías Fernández Leites (7) en Guillermo Martínez Ayala (7).

Topschutters U.N.A.M. - Pumas

Meeste assists
Speler Assists
César Saúl Huerta Valera 10
Eduardo Antonio Salvio 7
Leonardo Gabriel Suárez 4
Pablo Bennevendo Peña 3
Robert Ismael Ergas Moreno 2

César Saúl Huerta Valera gaf de meeste assists bij U.N.A.M. - Pumas (10). Daarachter volgen Eduardo Antonio Salvio (7) en Leonardo Gabriel Suárez (4).

Assists U.N.A.M. - Pumas

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Julio José González Vela-Alvizu 40
Eduardo Antonio Salvio 39
Ulises Rivas Gilio 39
Santiago Trigos Nava 39
Adrián Alexei Aldrete Rodríguez 38

Julio José González Vela-Alvizu speelde de meeste wedstrijden voor U.N.A.M. - Pumas (40). Daarachter volgen Eduardo Antonio Salvio (39) en Ulises Rivas Gilio (39).

Wedstrijden U.N.A.M. - Pumas

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Nathanael Ananias da Silva 18
Lisandro Magallán 11
César Saúl Huerta Valera 11
Eduardo Antonio Salvio 8
Rodrigo López Quiñones 7

Nathanael Ananias da Silva pakte de meeste kaarten bij U.N.A.M. - Pumas (18). Daarachter volgen Lisandro Magallán (11) en César Saúl Huerta Valera (11).

Kaarten U.N.A.M. - Pumas

U.N.A.M. - Pumas · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook