Statistieken U.N.A.M. - Pumas 2019

Alle cijfers hieronder gaan over Liga MX 2019, 28 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht U.N.A.M. - Pumas

U.N.A.M. - Pumas speelde 28 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 10 keer verloren. Dat levert 38 punten op, oftewel 1,36 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,93 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,79.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 28 10 8 10 41 39 2 38 1,36
Thuis 14 8 3 3 27 13 14 27 1,93
Uit 14 2 5 7 14 26 -12 11 0,79
Punten per wedstrijd 1,36
Gescoord per wedstrijd 1,46
Tegen per wedstrijd 1,39
De nul gehouden 21%

Basisstatistieken U.N.A.M. - Pumas

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 36% 57% 14%
Gelijk 29% 21% 36%
Verloren 36% 21% 50%
Gescoord per wedstrijd 1,46 1,93 1,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,39 0,93 1,86
De nul gehouden 21% 36% 7%
Niet gescoord 25% 7% 43%
Als eerste gescoord 46% 86% 7%

Doelpuntenstatistieken U.N.A.M. - Pumas

U.N.A.M. - Pumas scoorde 41 doelpunten, gemiddeld 1,46 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 61 minuten een doelpunt. In 39% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 25% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,46 1,93 1,00
Minstens 1 keer gescoord 75% 93% 57%
Minstens 2 keer gescoord 39% 57% 21%
Minstens 3 keer gescoord 18% 21% 14%
Minstens 4 keer gescoord 11% 14% 7%
In beide helften gescoord 25% 36% 14%
Niet gescoord 25% 7% 43%

Tegendoelpunten U.N.A.M. - Pumas

Aan de andere kant incasseerde U.N.A.M. - Pumas 39 doelpunten, gemiddeld 1,39 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,39 0,93 1,86
Minstens 1 tegendoelpunt 79% 64% 93%
Minstens 2 tegendoelpunten 39% 21% 57%
Minstens 3 tegendoelpunten 18% 7% 29%
Minstens 4 tegendoelpunten 4% 0% 7%
De nul gehouden 21% 36% 7%

Over/under statistieken U.N.A.M. - Pumas

In een wedstrijd van U.N.A.M. - Pumas vallen er gemiddeld 2,86 doelpunten. In 43% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 21% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,86 2,86 2,86
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 89% 86% 93%
Over 2.5 43% 50% 36%
Over 3.5 21% 21% 21%
Over 4.5 14% 14% 14%
Over 5.5 11% 14% 7%

Beide ploegen scoren bij U.N.A.M. - Pumas

In 54% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 57%, op verplaatsing tot 50%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 54% 57% 50%
Beide ploegen scoren + winst 14% 21% 7%
Beide ploegen scoren + gelijk 29% 21% 36%
Beide ploegen scoren + verlies 11% 14% 7%
Beide ploegen scoren + over 2.5 32% 43% 21%
Geen btts + over 2.5 11% 7% 14%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 21% 21% 21%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 29% 29% 29%
Beide ploegen scoren in beide helften 7% 7% 7%

Statistieken per helft

U.N.A.M. - Pumas scoorde 12 doelpunten voor rust en 29 erna, en kreeg er 17 tegen in de eerste helft en 22 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 18% 36% 0%
Eerste helft gelijk 50% 64% 36%
Eerste helft verloren 32% 0% 64%
Gescoord in de eerste helft 0,43 0,57 0,29
Tegen in de eerste helft 0,61 0,21 1,00
De nul gehouden in de eerste helft 57% 79% 36%
Niet gescoord in de eerste helft 61% 43% 79%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 39% 50% 29%
Tweede helft gelijk 25% 21% 29%
Tweede helft verloren 36% 29% 43%
Gescoord in de tweede helft 1,04 1,36 0,71
Tegen in de tweede helft 0,79 0,71 0,86
De nul gehouden in de tweede helft 36% 43% 29%
Niet gescoord in de tweede helft 39% 29% 50%
Meeste doelpunten in de eerste helft 21% 7% 36%
Meeste doelpunten in de tweede helft 57% 79% 36%
Evenveel in beide helften 21% 14% 29%

Wanneer scoort U.N.A.M. - Pumas?

De meeste doelpunten van U.N.A.M. - Pumas vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 24% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
5%
5%
12%
5%
7%
20%
15%
24%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
5%
8%
13%
18%
8%
15%
8%
8%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken U.N.A.M. - Pumas

U.N.A.M. - Pumas trapte gemiddeld 5,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,5 toe. In 54% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,82 5,86 5,79
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,50 3,43 3,57
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 86% 79% 93%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 54% 50% 57%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 29% 21% 36%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 14% 14% 14%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 79% 79% 79%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 61% 57% 64%

Kaartenstatistieken U.N.A.M. - Pumas

U.N.A.M. - Pumas kreeg gemiddeld 2,18 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,25 bij de tegenstander. In 64% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,18 1,93 2,43
Rode kaarten per wedstrijd 0,11 0,07 0,14
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,25 2,07 2,43
Zelf over 1.5 kaarten 61% 50% 71%
Zelf over 2.5 kaarten 36% 29% 43%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 64% 57% 71%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 46% 29% 64%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 29% 21% 36%

Schoten en xG van U.N.A.M. - Pumas

De ploeg loste gemiddeld 15,1 schoten per wedstrijd, waarvan 4,6 op doel. Dat is een precisie van 30%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 15,07 16,93 13,21
Schoten op doel per wedstrijd 4,57 5,57 3,57
Schoten naast per wedstrijd 6,82 6,93 6,71
Schoten tegen per wedstrijd 10,18 9,14 11,21
Balbezit 51,7 50,9 52,6

Meest voorkomende uitslagen U.N.A.M. - Pumas

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 28 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 21%
2 - 0 4 14%
0 - 2 3 11%
2 - 1 2 7%
1 - 2 2 7%
0 - 1 2 7%
0 - 3 2 7%
5 - 1 1 4%
4 - 0 1 4%
4 - 4 1 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van U.N.A.M. - Pumas.

U.N.A.M. - Pumas · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook