Statistieken U.N.A.M. - Pumas 2022
Alle cijfers hieronder gaan over Liga MX 2022, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht U.N.A.M. - Pumas
U.N.A.M. - Pumas speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 7 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 16 keer verloren. Dat levert 32 punten op, oftewel 0,94 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,35 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,53.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 7 | 11 | 16 | 45 | 63 | -18 | 32 | 0,94 |
| Thuis | 17 | 6 | 5 | 6 | 28 | 29 | -1 | 23 | 1,35 |
| Uit | 17 | 1 | 6 | 10 | 17 | 34 | -17 | 9 | 0,53 |
Basisstatistieken U.N.A.M. - Pumas
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 21% | 35% | 6% |
| Gelijk | 32% | 29% | 35% |
| Verloren | 47% | 35% | 59% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,32 | 1,65 | 1,00 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,85 | 1,71 | 2,00 |
| De nul gehouden | 12% | 6% | 18% |
| Niet gescoord | 24% | 12% | 35% |
| Als eerste gescoord | 38% | 47% | 29% |
Doelpuntenstatistieken U.N.A.M. - Pumas
U.N.A.M. - Pumas scoorde 45 doelpunten, gemiddeld 1,32 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 68 minuten een doelpunt. In 35% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 24% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,32 | 1,65 | 1,00 |
| Minstens 1 keer gescoord | 76% | 88% | 65% |
| Minstens 2 keer gescoord | 35% | 41% | 29% |
| Minstens 3 keer gescoord | 15% | 24% | 6% |
| Minstens 4 keer gescoord | 6% | 12% | 0% |
| In beide helften gescoord | 21% | 24% | 18% |
| Niet gescoord | 24% | 12% | 35% |
Tegendoelpunten U.N.A.M. - Pumas
Aan de andere kant incasseerde U.N.A.M. - Pumas 63 doelpunten, gemiddeld 1,85 per wedstrijd. In 12% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,85 | 1,71 | 2,00 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 88% | 94% | 82% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 50% | 41% | 59% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 32% | 18% | 47% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 12% | 12% | 12% |
| De nul gehouden | 12% | 6% | 18% |
Over/under statistieken U.N.A.M. - Pumas
In een wedstrijd van U.N.A.M. - Pumas vallen er gemiddeld 3,18 doelpunten. In 65% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 44% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,18 | 3,35 | 3,00 |
| Over 0.5 | 91% | 100% | 82% |
| Over 1.5 | 82% | 94% | 71% |
| Over 2.5 | 65% | 65% | 65% |
| Over 3.5 | 44% | 41% | 47% |
| Over 4.5 | 24% | 24% | 24% |
| Over 5.5 | 12% | 12% | 12% |
Beide ploegen scoren bij U.N.A.M. - Pumas
In 74% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 82%, op verplaatsing tot 65%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 74% | 82% | 65% |
| Beide ploegen scoren + winst | 18% | 29% | 6% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 24% | 29% | 18% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 32% | 24% | 41% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 59% | 59% | 59% |
| Geen btts + over 2.5 | 6% | 6% | 6% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 35% | 35% | 35% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 24% | 24% | 24% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 6% | 6% | 6% |
Statistieken per helft
U.N.A.M. - Pumas scoorde 22 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 36 tegen in de eerste helft en 27 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 26% | 35% | 18% |
| Eerste helft gelijk | 29% | 24% | 35% |
| Eerste helft verloren | 44% | 41% | 47% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,65 | 0,76 | 0,53 |
| Tegen in de eerste helft | 1,06 | 1,00 | 1,12 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 38% | 29% | 47% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 53% | 53% | 53% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 26% | 41% | 12% |
| Tweede helft gelijk | 32% | 24% | 41% |
| Tweede helft verloren | 41% | 35% | 47% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,68 | 0,88 | 0,47 |
| Tegen in de tweede helft | 0,79 | 0,71 | 0,88 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 47% | 53% | 41% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 50% | 35% | 65% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 41% | 41% | 41% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 38% | 35% | 41% |
| Evenveel in beide helften | 21% | 24% | 18% |
Wanneer scoort U.N.A.M. - Pumas?
De meeste doelpunten van U.N.A.M. - Pumas vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken U.N.A.M. - Pumas
U.N.A.M. - Pumas trapte gemiddeld 4,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,3 toe. In 56% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,72 | 4,53 | 4,93 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,31 | 4,76 | 5,93 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 94% | 94% | 93% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 56% | 59% | 53% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 38% | 29% | 47% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 19% | 0% | 40% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 75% | 76% | 73% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 50% | 53% | 47% |
Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden.
Kaartenstatistieken U.N.A.M. - Pumas
U.N.A.M. - Pumas kreeg gemiddeld 2,50 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,41 bij de tegenstander. In 76% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,50 | 2,00 | 3,00 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,24 | 0,24 | 0,24 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,41 | 2,24 | 2,59 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 74% | 59% | 88% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 56% | 41% | 71% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 76% | 65% | 88% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 56% | 35% | 76% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 53% | 29% | 76% |
Schoten en xG van U.N.A.M. - Pumas
De ploeg loste gemiddeld 15,3 schoten per wedstrijd, waarvan 5,4 op doel. Dat is een precisie van 35%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15,25 | 14,76 | 15,80 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,41 | 5,24 | 5,60 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6,31 | 6,59 | 6,00 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 12,78 | 11,76 | 13,93 |
| Balbezit | 47,8 | 48,7 | 46,9 |
Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen U.N.A.M. - Pumas
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 5 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 5 | 15% |
| 1 - 2 | 3 | 9% |
| 1 - 3 | 3 | 9% |
| 0 - 0 | 3 | 9% |
| 4 - 1 | 2 | 6% |
| 3 - 1 | 2 | 6% |
| 2 - 1 | 2 | 6% |
| 2 - 2 | 2 | 6% |
| 2 - 4 | 2 | 6% |
| 0 - 1 | 2 | 6% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van U.N.A.M. - Pumas.
Spelersstatistieken U.N.A.M. - Pumas
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Juan Ignacio Dinenno De Cara | 8 |
| Gustavo Javier Del Prete | 4 |
| Eduardo Antonio Salvio | 4 |
| César Saúl Huerta Valera | 2 |
| Nicolás Omar Freire | 2 |
Juan Ignacio Dinenno De Cara is dit seizoen de topschutter van U.N.A.M. - Pumas (8). Daarachter volgen Gustavo Javier Del Prete (4) en Eduardo Antonio Salvio (4).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Gustavo Javier Del Prete | 3 |
| Juan Ignacio Dinenno De Cara | 2 |
| Eduardo Antonio Salvio | 2 |
| Pablo Alfonso Monroy Reyes | 2 |
| Daniel Alves da Silva | 1 |
Gustavo Javier Del Prete gaf de meeste assists bij U.N.A.M. - Pumas (3). Daarachter volgen Juan Ignacio Dinenno De Cara (2) en Eduardo Antonio Salvio (2).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Juan Ignacio Dinenno De Cara | 17 |
| Julio José González Vela-Alvizu | 17 |
| Jesús Antonio Molina Granados | 16 |
| Marco Antonio García Robledo | 16 |
| Diogo de Oliveira Barbosa | 16 |
Juan Ignacio Dinenno De Cara speelde de meeste wedstrijden voor U.N.A.M. - Pumas (17). Daarachter volgen Julio José González Vela-Alvizu (17) en Jesús Antonio Molina Granados (16).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| César Saúl Huerta Valera | 5 |
| Pablo Alfonso Monroy Reyes | 5 |
| Juan Ignacio Dinenno De Cara | 4 |
| Higor Matheus Meritão | 4 |
| Carlos Sebastián Sosa Silva | 4 |
César Saúl Huerta Valera pakte de meeste kaarten bij U.N.A.M. - Pumas (5). Daarachter volgen Pablo Alfonso Monroy Reyes (5) en Juan Ignacio Dinenno De Cara (4).
U.N.A.M. - Pumas · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers