Statistieken U.N.A.M. - Pumas

Alle cijfers hieronder gaan over Liga MX 2026, 15 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht U.N.A.M. - Pumas

U.N.A.M. - Pumas speelde 15 wedstrijden dit seizoen: 5 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 20 punten op, oftewel 1,33 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,63.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 15 5 5 5 22 24 -2 20 1,33
Thuis 7 1 4 2 10 12 -2 7 1,00
Uit 8 4 1 3 12 12 0 13 1,63
Punten per wedstrijd 1,33
Gescoord per wedstrijd 1,47
Tegen per wedstrijd 1,60
De nul gehouden 7%

Basisstatistieken U.N.A.M. - Pumas

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 33% 14% 50%
Gelijk 33% 57% 13%
Verloren 33% 29% 38%
Gescoord per wedstrijd 1,47 1,43 1,50
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,60 1,71 1,50
De nul gehouden 7% 14% 0%
Niet gescoord 33% 29% 38%
Als eerste gescoord 47% 43% 50%

Doelpuntenstatistieken U.N.A.M. - Pumas

U.N.A.M. - Pumas scoorde 22 doelpunten, gemiddeld 1,47 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 61 minuten een doelpunt. In 47% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 33% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,47 1,43 1,50
Minstens 1 keer gescoord 67% 71% 63%
Minstens 2 keer gescoord 47% 43% 50%
Minstens 3 keer gescoord 20% 29% 13%
Minstens 4 keer gescoord 7% 0% 13%
In beide helften gescoord 33% 29% 38%
Niet gescoord 33% 29% 38%

Tegendoelpunten U.N.A.M. - Pumas

Aan de andere kant incasseerde U.N.A.M. - Pumas 24 doelpunten, gemiddeld 1,60 per wedstrijd. In 7% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,60 1,71 1,50
Minstens 1 tegendoelpunt 93% 86% 100%
Minstens 2 tegendoelpunten 40% 43% 38%
Minstens 3 tegendoelpunten 27% 43% 13%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 7% 14% 0%

Over/under statistieken U.N.A.M. - Pumas

In een wedstrijd van U.N.A.M. - Pumas vallen er gemiddeld 3,07 doelpunten. In 60% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 27% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,07 3,14 3,00
Over 0.5 93% 86% 100%
Over 1.5 93% 86% 100%
Over 2.5 60% 57% 63%
Over 3.5 27% 43% 13%
Over 4.5 20% 29% 13%
Over 5.5 13% 14% 13%

Beide ploegen scoren bij U.N.A.M. - Pumas

In 67% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 71%, op verplaatsing tot 63%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 67% 71% 63%
Beide ploegen scoren + winst 33% 14% 50%
Beide ploegen scoren + gelijk 27% 43% 13%
Beide ploegen scoren + verlies 7% 14% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 43% 50%
Geen btts + over 2.5 13% 14% 13%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 33% 14% 50%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 33% 71% 0%
Beide ploegen scoren in beide helften 7% 14% 0%

Statistieken per helft

U.N.A.M. - Pumas scoorde 9 doelpunten voor rust en 13 erna, en kreeg er 11 tegen in de eerste helft en 13 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 20% 29% 13%
Eerste helft gelijk 47% 43% 50%
Eerste helft verloren 33% 29% 38%
Gescoord in de eerste helft 0,60 0,43 0,75
Tegen in de eerste helft 0,73 0,57 0,88
De nul gehouden in de eerste helft 33% 57% 13%
Niet gescoord in de eerste helft 60% 71% 50%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 33% 14% 50%
Tweede helft gelijk 33% 57% 13%
Tweede helft verloren 33% 29% 38%
Gescoord in de tweede helft 0,87 1,00 0,75
Tegen in de tweede helft 0,87 1,14 0,63
De nul gehouden in de tweede helft 40% 14% 63%
Niet gescoord in de tweede helft 40% 29% 50%
Meeste doelpunten in de eerste helft 33% 14% 50%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 57% 38%
Evenveel in beide helften 20% 29% 13%

Wanneer scoort U.N.A.M. - Pumas?

De meeste doelpunten van U.N.A.M. - Pumas vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 23% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
9%
9%
5%
18%
14%
9%
5%
23%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
4%
13%
4%
17%
17%
8%
21%
8%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken U.N.A.M. - Pumas

U.N.A.M. - Pumas trapte gemiddeld 5,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,9 toe. In 80% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,00 7,43 2,88
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,93 3,00 6,63
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 93% 100% 88%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 80% 71% 88%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 33% 43% 25%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 20% 29% 13%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 67% 100% 38%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 53% 86% 25%

Kaartenstatistieken U.N.A.M. - Pumas

U.N.A.M. - Pumas kreeg gemiddeld 1,47 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,53 bij de tegenstander. In 40% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,47 1,71 1,25
Rode kaarten per wedstrijd 0,27 0,14 0,38
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,53 1,71 1,38
Zelf over 1.5 kaarten 53% 57% 50%
Zelf over 2.5 kaarten 20% 29% 13%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 40% 57% 25%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 20% 14% 25%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 13% 14% 13%

Schoten en xG van U.N.A.M. - Pumas

De ploeg loste gemiddeld 11,7 schoten per wedstrijd, waarvan 3,9 op doel. Dat is een precisie van 33%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,73 14,14 9,63
Schoten op doel per wedstrijd 3,87 4,29 3,50
Schoten naast per wedstrijd 5,07 6,57 3,75
Schoten tegen per wedstrijd 14,20 15,43 13,13
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,19 1,24 1,14
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,47 1,50 1,44
Balbezit 45,7 49,7 42,1

Meest voorkomende uitslagen U.N.A.M. - Pumas

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 3 van de 15 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 3 20%
1 - 1 3 20%
0 - 2 2 13%
0 - 3 2 13%
5 - 1 1 7%
3 - 1 1 7%
3 - 3 1 7%
2 - 3 1 7%
0 - 0 1 7%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van U.N.A.M. - Pumas.

Spelersstatistieken U.N.A.M. - Pumas

Topschutters
Speler Doelpunten
Olávio Vieira dos Santos Júnior 9
Robert Morales 4
César Saúl Huerta Valera 1
Francisco Sebastián Córdova Reyes 1
Guillermo Martínez Ayala 1

Olávio Vieira dos Santos Júnior is dit seizoen de topschutter van U.N.A.M. - Pumas (9). Daarachter volgen Robert Morales (4) en César Saúl Huerta Valera (1).

Topschutters U.N.A.M. - Pumas

Meeste assists
Speler Assists
Robert Morales 4
Rodrigo López Quiñones 3
Adalberto Eliécer Carrasquilla Alcázar 2
Alan Medina Camacho 1
Carlos Uriel Antuna Romero 1

Robert Morales gaf de meeste assists bij U.N.A.M. - Pumas (4). Daarachter volgen Rodrigo López Quiñones (3) en Adalberto Eliécer Carrasquilla Alcázar (2).

Assists U.N.A.M. - Pumas

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Keylor Navas Gamboa 15
Nathanael Ananias da Silva 15
Olávio Vieira dos Santos Júnior 15
Rodrigo López Quiñones 15
Víctor Manuel Arteaga Camarena 15

Keylor Navas Gamboa speelde de meeste wedstrijden voor U.N.A.M. - Pumas (15). Daarachter volgen Nathanael Ananias da Silva (15) en Olávio Vieira dos Santos Júnior (15).

Wedstrijden U.N.A.M. - Pumas

Meeste kaarten
Speler Kaarten
César Saúl Huerta Valera 4
Pedro Jeampierre Vite Uca 4
Adalberto Eliécer Carrasquilla Alcázar 3
Pablo Bennevendo Peña 3
Carlos Uriel Antuna Romero 2

César Saúl Huerta Valera pakte de meeste kaarten bij U.N.A.M. - Pumas (4). Daarachter volgen Pedro Jeampierre Vite Uca (4) en Adalberto Eliécer Carrasquilla Alcázar (3).

Kaarten U.N.A.M. - Pumas

Aanvallend

Penalty's gescoord
Speler Totaal
1 Olávio Vieira dos Santos Júnior 2
Penalty's versierd
Speler Totaal
1 Nathanael Ananias da Silva 1
1 Olávio Vieira dos Santos Júnior 1
Schotprecisie
Speler Totaal
1 Olávio Vieira dos Santos Júnior 57,9%
2 Luciano Ramón Herrera 53,8%
3 Robert Morales 39,1%
4 Víctor Manuel Arteaga Camarena 30,0%
5 Carlos Uriel Antuna Romero 17,6%

Vanaf 450 gespeelde minuten

Doelpunten per schot
Speler Totaal
1 Olávio Vieira dos Santos Júnior 47,4%
2 Robert Morales 17,4%
3 Víctor Manuel Arteaga Camarena 10,0%
4 Luciano Ramón Herrera 7,7%

Vanaf 450 gespeelde minuten

Passing

Verdedigend

Dribbels

Doelman

Clean sheets
Speler Totaal
1 Keylor Navas Gamboa 4
Reddingen
Speler Totaal
1 Keylor Navas Gamboa 47
Reddingspercentage
Speler Totaal
1 Keylor Navas Gamboa 69,1%

Vanaf 450 gespeelde minuten

Discipline

Speeltijd

U.N.A.M. - Pumas · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook