Statistieken U.N.A.M. - Pumas 2025
Alle cijfers hieronder gaan over Liga MX 2025, 41 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht U.N.A.M. - Pumas
U.N.A.M. - Pumas speelde 41 wedstrijden dit seizoen: 16 keer gewonnen, 15 keer gelijk en 10 keer verloren. Dat levert 63 punten op, oftewel 1,54 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,55 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,52.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 41 | 16 | 15 | 10 | 67 | 54 | 13 | 63 | 1,54 |
| Thuis | 20 | 8 | 7 | 5 | 35 | 24 | 11 | 31 | 1,55 |
| Uit | 21 | 8 | 8 | 5 | 32 | 30 | 2 | 32 | 1,52 |
Basisstatistieken U.N.A.M. - Pumas
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 39% | 40% | 38% |
| Gelijk | 37% | 35% | 38% |
| Verloren | 24% | 25% | 24% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,63 | 1,75 | 1,52 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,32 | 1,20 | 1,43 |
| De nul gehouden | 29% | 30% | 29% |
| Niet gescoord | 12% | 10% | 14% |
| Als eerste gescoord | 68% | 75% | 62% |
Doelpuntenstatistieken U.N.A.M. - Pumas
U.N.A.M. - Pumas scoorde 67 doelpunten, gemiddeld 1,63 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 55 minuten een doelpunt. In 44% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 12% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,63 | 1,75 | 1,52 |
| Minstens 1 keer gescoord | 88% | 90% | 86% |
| Minstens 2 keer gescoord | 44% | 45% | 43% |
| Minstens 3 keer gescoord | 22% | 25% | 19% |
| Minstens 4 keer gescoord | 10% | 15% | 5% |
| In beide helften gescoord | 22% | 15% | 29% |
| Niet gescoord | 12% | 10% | 14% |
Tegendoelpunten U.N.A.M. - Pumas
Aan de andere kant incasseerde U.N.A.M. - Pumas 54 doelpunten, gemiddeld 1,32 per wedstrijd. In 29% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,32 | 1,20 | 1,43 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 71% | 70% | 71% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 39% | 35% | 43% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 20% | 15% | 24% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 2% | 0% | 5% |
| De nul gehouden | 29% | 30% | 29% |
Over/under statistieken U.N.A.M. - Pumas
In een wedstrijd van U.N.A.M. - Pumas vallen er gemiddeld 2,95 doelpunten. In 49% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 41% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,95 | 2,95 | 2,95 |
| Over 0.5 | 95% | 95% | 95% |
| Over 1.5 | 78% | 75% | 81% |
| Over 2.5 | 49% | 50% | 48% |
| Over 3.5 | 41% | 40% | 43% |
| Over 4.5 | 24% | 25% | 24% |
| Over 5.5 | 7% | 10% | 5% |
Beide ploegen scoren bij U.N.A.M. - Pumas
In 63% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 65%, op verplaatsing tot 62%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 63% | 65% | 62% |
| Beide ploegen scoren + winst | 15% | 15% | 14% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 32% | 30% | 33% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 17% | 20% | 14% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 44% | 45% | 43% |
| Geen btts + over 2.5 | 5% | 5% | 5% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 27% | 20% | 33% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 24% | 30% | 19% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 5% | 5% | 5% |
Statistieken per helft
U.N.A.M. - Pumas scoorde 37 doelpunten voor rust en 30 erna, en kreeg er 25 tegen in de eerste helft en 29 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 39% | 30% | 48% |
| Eerste helft gelijk | 39% | 55% | 24% |
| Eerste helft verloren | 22% | 15% | 29% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,90 | 0,90 | 0,90 |
| Tegen in de eerste helft | 0,61 | 0,55 | 0,67 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 56% | 65% | 48% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 46% | 60% | 33% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 32% | 35% | 29% |
| Tweede helft gelijk | 37% | 35% | 38% |
| Tweede helft verloren | 32% | 30% | 33% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,73 | 0,85 | 0,62 |
| Tegen in de tweede helft | 0,71 | 0,65 | 0,76 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 54% | 50% | 57% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 44% | 35% | 52% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 37% | 30% | 43% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 39% | 55% | 24% |
| Evenveel in beide helften | 24% | 15% | 33% |
Wanneer scoort U.N.A.M. - Pumas?
De meeste doelpunten van U.N.A.M. - Pumas vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.
Hoekschopstatistieken U.N.A.M. - Pumas
U.N.A.M. - Pumas trapte gemiddeld 3,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,3 toe. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 3,84 | 4,43 | 3,39 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,31 | 4,71 | 5,78 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 78% | 71% | 83% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 50% | 50% | 50% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 31% | 29% | 33% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 9% | 14% | 6% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 53% | 64% | 44% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 41% | 50% | 33% |
Gebaseerd op 32 van de 41 wedstrijden.
Kaartenstatistieken U.N.A.M. - Pumas
U.N.A.M. - Pumas kreeg gemiddeld 2,63 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,68 bij de tegenstander. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,63 | 2,10 | 3,14 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,15 | 0,15 | 0,14 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,68 | 1,80 | 1,57 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 80% | 75% | 86% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 46% | 40% | 52% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 63% | 60% | 67% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 46% | 45% | 48% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 34% | 25% | 43% |
Schoten en xG van U.N.A.M. - Pumas
De ploeg loste gemiddeld 11,5 schoten per wedstrijd, waarvan 3,5 op doel. Dat is een precisie van 30%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11,50 | 12,93 | 10,39 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,47 | 3,50 | 3,44 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,75 | 5,79 | 3,94 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 14,94 | 13,64 | 15,94 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,44 | 1,75 | 1,22 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,24 | 1,30 | 1,20 |
| Balbezit | 50,8 | 54,7 | 47,7 |
Gebaseerd op 32 van de 41 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen U.N.A.M. - Pumas
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 8 van de 41 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 8 | 20% |
| 1 - 0 | 5 | 12% |
| 2 - 0 | 4 | 10% |
| 2 - 2 | 3 | 7% |
| 4 - 1 | 2 | 5% |
| 3 - 2 | 2 | 5% |
| 3 - 3 | 2 | 5% |
| 2 - 3 | 2 | 5% |
| 1 - 2 | 2 | 5% |
| 1 - 3 | 2 | 5% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van U.N.A.M. - Pumas.
Spelersstatistieken U.N.A.M. - Pumas
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Guillermo Martínez Ayala | 9 |
| Robert Morales | 9 |
| Olávio Vieira dos Santos Júnior | 8 |
| Álvaro Anyiver Angulo Mosquera | 6 |
| Jordan Carrillo Rodríguez | 6 |
Guillermo Martínez Ayala is dit seizoen de topschutter van U.N.A.M. - Pumas (9). Daarachter volgen Robert Morales (9) en Olávio Vieira dos Santos Júnior (8).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Adalberto Eliécer Carrasquilla Alcázar | 6 |
| Olávio Vieira dos Santos Júnior | 4 |
| Alan Medina Camacho | 4 |
| Jorge Ruvalcaba | 4 |
| Carlos Uriel Antuna Romero | 3 |
Adalberto Eliécer Carrasquilla Alcázar gaf de meeste assists bij U.N.A.M. - Pumas (6). Daarachter volgen Olávio Vieira dos Santos Júnior (4) en Alan Medina Camacho (4).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Rodrigo López Quiñones | 41 |
| Ángel Amhed Azuaje García | 41 |
| Nathanael Ananias da Silva | 40 |
| Pedro Jeampierre Vite Uca | 39 |
| Keylor Navas Gamboa | 38 |
Rodrigo López Quiñones speelde de meeste wedstrijden voor U.N.A.M. - Pumas (41). Daarachter volgen Ángel Amhed Azuaje García (41) en Nathanael Ananias da Silva (40).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Rubén Duarte Sánchez | 11 |
| Adalberto Eliécer Carrasquilla Alcázar | 11 |
| Nathanael Ananias da Silva | 11 |
| Álvaro Anyiver Angulo Mosquera | 10 |
| José Luis Caicedo Barrera | 8 |
Rubén Duarte Sánchez pakte de meeste kaarten bij U.N.A.M. - Pumas (11). Daarachter volgen Adalberto Eliécer Carrasquilla Alcázar (11) en Nathanael Ananias da Silva (11).
U.N.A.M. - Pumas · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers