Statistieken SC Paderborn 07 2025

Alle cijfers hieronder gaan over 1. Bundesliga 2025, 2 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 speelde 2 wedstrijden dit seizoen: 1 keer gewonnen, 1 keer gelijk en 0 keer verloren. Dat levert 4 punten op, oftewel 2,00 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 3,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 2 1 1 0 2 1 1 4 2,00
Thuis 1 1 0 0 2 1 1 3 3,00
Uit 1 0 1 0 0 0 0 1 1,00
Punten per wedstrijd 2,00
Gescoord per wedstrijd 1,00
Tegen per wedstrijd 0,50
De nul gehouden 50%

Basisstatistieken SC Paderborn 07

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 50% 100% 0%
Gelijk 50% 0% 100%
Verloren 0% 0% 0%
Gescoord per wedstrijd 1,00 2,00 0,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,50 1,00 0,00
De nul gehouden 50% 0% 100%
Niet gescoord 50% 0% 100%
Als eerste gescoord 0% 0% 0%

Doelpuntenstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 scoorde 2 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 90 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 50% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,00 2,00 0,00
Minstens 1 keer gescoord 50% 100% 0%
Minstens 2 keer gescoord 50% 100% 0%
Minstens 3 keer gescoord 0% 0% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 50% 100% 0%
Niet gescoord 50% 0% 100%

Tegendoelpunten SC Paderborn 07

Aan de andere kant incasseerde SC Paderborn 07 1 doelpunten, gemiddeld 0,50 per wedstrijd. In 50% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,50 1,00 0,00
Minstens 1 tegendoelpunt 50% 100% 0%
Minstens 2 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 3 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 50% 0% 100%

Over/under statistieken SC Paderborn 07

In een wedstrijd van SC Paderborn 07 vallen er gemiddeld 1,50 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 0% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 1,50 3,00 0,00
Over 0.5 50% 100% 0%
Over 1.5 50% 100% 0%
Over 2.5 50% 100% 0%
Over 3.5 0% 0% 0%
Over 4.5 0% 0% 0%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij SC Paderborn 07

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 100%, op verplaatsing tot 0%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 100% 0%
Beide ploegen scoren + winst 50% 100% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + verlies 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 50% 100% 0%
Geen btts + over 2.5 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 50% 100% 0%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

SC Paderborn 07 scoorde 1 doelpunten voor rust en 1 erna, en kreeg er 1 tegen in de eerste helft en 0 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 0% 0% 0%
Eerste helft gelijk 100% 100% 100%
Eerste helft verloren 0% 0% 0%
Gescoord in de eerste helft 0,50 1,00 0,00
Tegen in de eerste helft 0,50 1,00 0,00
De nul gehouden in de eerste helft 50% 0% 100%
Niet gescoord in de eerste helft 50% 0% 100%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 50% 100% 0%
Tweede helft gelijk 50% 0% 100%
Tweede helft verloren 0% 0% 0%
Gescoord in de tweede helft 0,50 1,00 0,00
Tegen in de tweede helft 0,00 0,00 0,00
De nul gehouden in de tweede helft 100% 100% 100%
Niet gescoord in de tweede helft 50% 0% 100%
Meeste doelpunten in de eerste helft 50% 100% 0%
Meeste doelpunten in de tweede helft 0% 0% 0%
Evenveel in beide helften 50% 0% 100%

Wanneer scoort SC Paderborn 07?

De meeste doelpunten van SC Paderborn 07 vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 50% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 1 en 10.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
0%
0%
0%
50%
0%
0%
0%
0%
50%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
100%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 trapte gemiddeld 10,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,0 toe. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 10,00 19,00 1,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,00 2,00 4,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 100% 0%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 100% 0%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 100% 0%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 100% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 50% 100% 0%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 50% 100% 0%

Kaartenstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 kreeg gemiddeld 3,50 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 3,50 bij de tegenstander. In 100% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 3,50 3,00 4,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,50 0,00 1,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 3,50 6,00 1,00
Zelf over 1.5 kaarten 100% 100% 100%
Zelf over 2.5 kaarten 100% 100% 100%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 100% 100% 100%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 100% 100% 100%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 100% 100% 100%

Schoten en xG van SC Paderborn 07

De ploeg loste gemiddeld 20,5 schoten per wedstrijd, waarvan 5,5 op doel. Dat is een precisie van 27%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 20,50 39,00 2,00
Schoten op doel per wedstrijd 5,50 10,00 1,00
Schoten naast per wedstrijd 11,00 22,00 0,00
Schoten tegen per wedstrijd 12,50 8,00 17,00
Balbezit 52,0 67,0 37,0

Meest voorkomende uitslagen SC Paderborn 07

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 1 van de 2 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 1 50%
0 - 0 1 50%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van SC Paderborn 07.

Spelersstatistieken SC Paderborn 07

Topschutters
Speler Doelpunten
Filip Bilbija 1
Laurin Curda 1

Filip Bilbija is dit seizoen de topschutter van SC Paderborn 07 (1). Daarachter volgt Laurin Curda (1).

Topschutters SC Paderborn 07

Meeste assists
Speler Assists
Sven Michel 1
Calvin Marc Brackelmann 1

Sven Michel gaf de meeste assists bij SC Paderborn 07 (1). Daarachter volgt Calvin Marc Brackelmann (1).

Assists SC Paderborn 07

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Marcus Schubert 2
Felix Götze 2
Sven Michel 2
Steffen Tigges 2
Filip Bilbija 2

Marcus Schubert speelde de meeste wedstrijden voor SC Paderborn 07 (2). Daarachter volgen Felix Götze (2) en Sven Michel (2).

Wedstrijden SC Paderborn 07

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Jonah Benedict Sticker 3
Sven Michel 1
Filip Bilbija 1
Laurin Curda 1
Santiago Castañeda 1

Jonah Benedict Sticker pakte de meeste kaarten bij SC Paderborn 07 (3). Daarachter volgen Sven Michel (1) en Filip Bilbija (1).

Kaarten SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook